Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand Xiom Strato FL + husa Xiom

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • ÎNCHIS Vand Xiom Strato FL + husa Xiom

    Vand Xiom Strato FL , 85-86 gr. + husa Xiom, cumparate de noi de la tenismasa.ro in urma cu aproxim. 3 luni. Pe lemn au fost lipite la cumparare un singur rand de fețe de catre d-nul Gelu cu lipici pe baza de apa. Cum se vede in poze, lemnul in stare foarte buna, are 2-3 atingeri minore pe cant pe care am incercat sa le surprind cu aparatul foto, binenteles nu influenteaza jocul, starea husei - ca noua. Pret lemn 260 lei , pret husa 60 lei, transport gratuit la plata in cont. Prefer sa le dau pe ambele, caz in care as accepta suma de 290 lei fix. RE: 30.08.2016 Husa retinuta pt. Space.


    [COLOR="silver"][SIZE=1]- - - Actualizat - -

    - - - Actualizat - - -


    Husa Xiom retinuta pt. Space.
    Valabil lemnul Xiom Strato .
    Ultima editare de nanebanane; 30.aug.2016, 13:52. Motiv: poze
    SK7 / T64 / T64

  • #2
    Salutare,Mircea.Husa aș vrea să o iau eu dacă vin la Sighet.Dar nu știu încă dacă vin pentru că azi am jucat prima dată după o accidentare și mi-e frică să nu recidiveze până sâmbătă.Oricum o iau cu condiția să achiți tu transportul..... până la Sighet

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de Space Vezi post
      Salutare,Mircea.Husa aș vrea să o iau eu dacă vin la Sighet.Dar nu știu încă dacă vin pentru că azi am jucat prima dată după o accidentare și mi-e frică să nu recidiveze până sâmbătă.Oricum o iau cu condiția să achiți tu transportul..... până la Sighet
      Dar eu nu mai vin la Sighet......daca vin baietii din Dej o trimit cu careva dintre ei. Atunci sa ti-o retin?
      SK7 / T64 / T64

      Comentariu


      • #4
        Parcă te-am văzut înscris.Reține-o că mie îmi place rozul,?s un pic mai deosebit,glumesc,dar rozul chiar îmi place.Trimite-o la Sighet pe Dan Universal.Dacă nu o să merg eu la Sighet ?i dau mi-o ia Dan Ciobanu,că el o să meargă la Sighet.Am văzut acum că te-ai retras,la pagina 3,dar pe prima pagină încă figurezi,deaia nu am știut că nu mergi la Sighet.

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de Space Vezi post
          Parcă te-am văzut înscris.Reține-o că mie îmi place rozul,?s un pic mai deosebit,glumesc,dar rozul chiar îmi place.Trimite-o la Sighet pe Dan Universal.Dacă nu o să merg eu la Sighet ?i dau mi-o ia Dan Ciobanu,că el o să meargă la Sighet.Am văzut acum că te-ai retras,la pagina 3,dar pe prima pagină încă figurezi,deaia nu am știut că nu mergi la Sighet.
          Ok, ca si rezolvat.

          - - - Actualizat - - -

          Valabil lemnul Xiom Strato FL, pret 260 lei.

          - - - Actualizat - - -

          Strato retinut user-lui Kux.

          - - - Actualizat - - -

          Lemnul Xiom Strato a plecat dimineata la user-ul kux la Brașov.
          Husa Xiom retinbuta pentru user-ul Space.
          MULTUMESC DE GAZDUIRE.
          SK7 / T64 / T64

          Comentariu

          Who has read this thread:
          Procesare...
          X