Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Eforie Nord- Vila OZON : cazare si locatie antrenament-masa ittf

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Am stat cu familia 7 nopti la George-conditii de cazare la cel mai inalt nivel,totul nou,camerele spatioase,paturile imense,bucataria utilata.... ce sa mai spun ...recomand amaturistilor sa-si petreaca concediul la George.
    Totodata la George am avut placerea sa-i intalnesc pe Sorin Botirca si Claudiu Costache cu care am avut discutii frumoase la un pahar de palinca de prune de Bihor din productia proprie .
    In plus am avut parte si de un super antrenament la Acapulco in compania lui Adrian.

    In concluzie voi reveni cu placere.

    Comentariu


    • Subscriu la cele deja spuse de Claudiu si Dacian! Multumim George! Cred ca o sa incepi sa faci rezervari cu un sezon inainte! Toate cele bune! Sorin
      www.clubarena08.ro

      Comentariu


      • vai ce poftă de Eforie îmi faceți...

        deja încep să pun bani deoparte pentru anul viitor/așa am șanse mai mari să și ajung

        Comentariu


        • Am vrut sa fac astazi o baie in mare la Eforie Nord ca era soare afară dar din păcate plaja nu era pregătită.
          Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	IMG_20150228_100603.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	90,3 KB 
ID:	772114. Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	IMG_20150228_100537.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	91,6 KB 
ID:	772115

          Așa ca am trecut pe la prietenul nostru George sa vad cum a mai evoluat.
          Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	IMG_20150228_095223.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	93,1 KB 
ID:	772116. Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	IMG_20150228_095359.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	93,0 KB 
ID:	772117. Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	IMG_20150228_095515.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	96,5 KB 
ID:	772118
          Ultima editare de Cornel 67; 28.feb.2015, 21:08.

          Comentariu


          • M-am bucurat sa te revad, Cornele!
            Pacat ca entorsa suferita recent la fotbal m-a impiedicat sa facem si cateva seturi. Dar, recuperam la vara!
            Cum ai spus si tu, vila "s-a dezvoltat" bine si plaja va creste si ea pana incepe sezonul!
            Se lucreaza de-asta toamna NON-STOP la diguri, cu 7-8 utilaje, indiferent de capriciile vremii!
            Sa speram ca din 2015 o sa avem si la Eforie Nord plaje largi si primitoare !
            Xiom -Mitzutani - Xiom

            Comentariu


            • Salut Alex! Cand te hotarasti, suna-ma la 0722-317974.
              Xiom -Mitzutani - Xiom

              Comentariu


              • Bine ca doar acuma vad, dupa ce am stat 5 nopti la Eforie Nord cu fam si treceam zilnic pe langa hotel Acapulco, sa vad ca era masa de tenis, si chiar vroiam sa transpir putin. George sper sa o mai tii pana la anu
                Blade: VECHITURA CU 70 LEI
                FH: FATA DE ROATA DE MASINA
                BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

                Comentariu


                • E de 5 ani masa acolo!... o mai sta si pana la anul!
                  Mi-ar fi prins bine o miscare adevarata, ca am numai de invatat de la tine!
                  Evident, berea o dadeam eu, mai ales ca ai fost dragut si mi-ai lasat si lemnele alea la probat acum 3-4 luni!

                  PS Acum il am pe nea Gigi Ciubotaru de la Iași si scoate el untul din noi !
                  Xiom -Mitzutani - Xiom

                  Comentariu


                  • Buna George!
                    Toata saptamana viitoare o sa fiu la Mamaia si,binenteles,o sa-mi bag si paleta in geamantan.Anul trecut am stat la "Belona" sapte zile dar n-am avut noroc,era organizat concursul de sah la sala in acea perioada.Sper sa am noroc anul asta,macar o zi doua!Csaby-0766.293.569
                    Salutare!
                    I love table tennis !

                    Comentariu


                    • Ok Csaby!... Vorbim!
                      Cu siguranta ne intalnim!... Sahul mai vine la sfarsit de august!
                      Xiom -Mitzutani - Xiom

                      Comentariu


                      • Am fost si eu impreuna cu familia pentru 5 zile la Eforie Nord si binenteles m-am cazat la George.Conditii f.bune de cazare, aproape de plaja si binenteles partener de joc in persoana lui George.Am ramas cu o impresie f.buna si pe aceasta cale multumesc inca o data familiei LICA.
                        *** T05/JWM/GD 612

                        Comentariu


                        • Am repetat cu succes experienta de anul trecut si am petrecut 3 zile excelente la George! Am facut si un miniturneu B cu George si Csabi Zedler. Multumesc George pt tot! See u next time!
                          www.clubarena08.ro

                          Comentariu


                          • Postat în original de Sorin Botirca Vezi post
                            Am repetat cu succes experienta de anul trecut si am petrecut 3 zile excelente la George! Am facut si un miniturneu B cu George si Csabi Zedler. Multumesc George pt tot! See u next time!
                            .....si astfel am realizat primul podium anul acesta,la Turneul de casa "Tenis de masa in E(u)forie"!!!!!O placuta intalnire cu tenisul de masa la malul marii!!
                            Am vizitat apoi superba locatie a lui George,vila Ozon,cu nimic mai prejos decat cele 4 stele de la Modernul din Mamaia unde am stat eu,singura diferenta fiind Ultra all inclusivul!
                            Multumesc George,pe data viitoare!
                            I love table tennis !

                            Comentariu


                            • Cu placere, Csaby ! Ma bucur ca in sfarsit am reusit sa ne cunoastem! Esti un jucator iscusit si un tip tare fain! Impreuna cu tine si Sorin am avut o dupa-amiaza foarte placuta! Va astept cu mare drag si data viitoare!
                              Xiom -Mitzutani - Xiom

                              Comentariu


                              • Postat în original de csabazedler Vezi post
                                ....cu nimic mai prejos decat cele 4 stele....
                                Cat se poate de corect, vila Ozon este cu mult peste locatii cu pretentii de "n" stele: camerele sunt mari, spatioase (George fiind printre putinii proprietari care n-au facut rabat la confort, alegand calitatea in locul cantitatii), mobilate cu gust si utilate cu tot ceea ce este nevoie pentru a petrece un sejur in conditii optime.
                                Din pacate nu am avut la dispozitie decat 5 zile pentru a ne cunoaste, dar au au fost suficiente pentru a-mi da seama ca vila Ozon va fi urmatoarea mea locatie pentru multa vreme de acum inainte, indiferent ca este in sezon sau in afara lui.

                                Multumim familiei Lica pentru tot ceea ce ofera!

                                Comentariu


                                • Multumim frumos de aprecieri, Bogdan!

                                  Despre tenis nu spui nimic?...
                                  Abia astept sa revii, pentru a mai da cateva mingi. Am de invatat serve si preluari (iesiri cu topspin) de la tine!
                                  Xiom -Mitzutani - Xiom

                                  Comentariu


                                  • Postat în original de lica george Vezi post
                                    Despre tenis nu spui nimic?
                                    Care tenis, Georgica? Ce, ti s-a parut ca eu am jucat asa ceva? N-ai vazut cum dadeam cu bata-n balta si cu mingea pe faleza? Mai lasa-ma vreo 2-3 saptamani ca sa ies din "holiday mode" si sa intru-n "work mode", apoi vorbim de tenis....

                                    Lasand gluma la o parte, chiar mi se pare o oferta de nerefuzat la ce oferi tu acolo: conditii de cazare super OK, preturi mai mult decat decente, plus tenis de masă gratis, cat te tin picioarele. Pai sa tot tragi Ozon in plamani...
                                    Ultima editare de Bogdan V; 03.aug.2015, 15:32.

                                    Comentariu


                                    • Lauda poate fi ca o raza de soare care ne lumineaza sufletele. Acasa la George mi-am simtit sufletul pasind catre absolut asa cum apa merge catre mare. OzOn este un prieten care-ti da libertatea sa fii tu insuti. Multumesc familiei Lica pentru transformarea statiunii "Eforie Nord" in "Acasa la Mare".
                                      Poți vorbi neintrebat dar nu intreba nevorbit.

                                      Comentariu


                                      • Vreau sa multumesc si eu lui George ca mi a facut vacanta completa. Si nu in ultimul rand partenerului de joc Bogdan Raducan.
                                        BLADE:Kreanga Aeros
                                        BH:Tibhar Torpedo
                                        FH: Globe National

                                        Comentariu


                                        • Servus,
                                          Sunt cazat la Eforie Sud. si sunt. înscris la Mangalia la. turneu in29 augu
                                          poate gasiti un partener joc/antrenament pt categoria. Amatori
                                          Multam fain

                                          Comentariu


                                          • Salut!
                                            Era bine sa ma fi sunat!
                                            Aseara tarziu am facut un antrenament si meciuri cu amicul Comsa Dan din Sibiu. Puteati sa fi venit si dvs.
                                            De azi, se strange masa ca incepe turneul de sah, pt o saptamana.
                                            Imi pare rau!
                                            Xiom -Mitzutani - Xiom

                                            Comentariu


                                            • La anul va vizitez si eu d-nul George si o sa schimbam si cateva mingi,poate mai fur si eu ceva asa de la priceputi.
                                              Cu stima!!!
                                              Blade Buterfly Apolonia Tiago
                                              FH Tenergy 80
                                              BH Tenergy 05 FX

                                              Comentariu


                                              • Eu merg in fiecare an la EFORIE NORD ,dar spre surpriderea mea nu am gasit unde sa joc tenis .Anul asta am fost cazat la pensiunea ANCORA .Sper ca la anul sa prin si eu loc la VILA OZON care dupa cum imi aduc eu aminte era chiar langa mine,(frumoasa foc ).Acolo au fost cazati niste vecini de ai mei si mi-au spus numai lucruri frumoase de aceea am sa vin special la voi.O sa fac rezervari de la inceputul anului sa prin si ceva discount.
                                                VA SALUT.
                                                Blade . PHOTINO
                                                Fh. Tibhar ev. Mx-p
                                                Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                                                Comentariu


                                                • Eu pot sa ma laud ca am profitat de ospitalitatea lui George si-n extra-sezon, saptamana trecuta, si m-am excelent relaxandu-ma cu un mic antrenament dupa o zi obositoare de munca. D'abia m-am invatat, cred ca o sa-mi fac program mai des prin zona...

                                                  Comentariu


                                                  • Eu am prins din nou 5 zile super faine cu familia la mare la începutul lui septembrie si din nou ne-am cazat la George .
                                                    Am avut placerea sa fac si cateva antrenamente cu George ,Alex si Nicu.

                                                    Doamne ajuta sa ne vedem sanatosi si la anul!!!

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X