Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TABERE SI STAGII DE PREGATIRE .''EMI-Tenis De Masa" 2018

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #76
    Tabara de tenis de masă EMI TT - Sibiu 2015 - Ecouri in presa

    Mediesenii prezenti la Tabara de tenis de masă
    Posted by mircea hodarnau 7 februarie 2015
    Sportivii Clubului de tenis de masă Romgaz Mediaș au participat la Tabara de tenis de masă EMI-TT Sibiu. Impreuna cu antrenorul Gheorghe Vaida in perioda 2-6 februarie 2015, Diana Muntean, Cristina Dumitrescu, Denisa Baltag si Beatrice Toth s-au pregatit la Sala Aria Sport, alaturi de mai multi jucatori din tara. Tabara sportiva a fost dedicata iubitorilor tenisului de masa de toate varstele, ce au dorit sa-si perfectioneze tehnica de joc.


    Comentariu


    • #77
      Postat în original de iuliu zedler Vezi post
      Mediesenii prezenti la Tabara de tenis de masă
      Posted by mircea hodarnau 7 februarie 2015
      Sportivii Clubului de tenis de masă Romgaz Mediaș au participat la Tabara de tenis de masă EMI-TT Sibiu. Impreuna cu antrenorul Gheorghe Vaida in perioda 2-6 februarie 2015, Diana Muntean, Cristina Dumitrescu, Denisa Baltag si Beatrice Toth s-au pregatit la Sala Aria Sport, alaturi de mai multi jucatori din tara. Tabara sportiva a fost dedicata iubitorilor tenisului de masa de toate varstele, ce au dorit sa-si perfectioneze tehnica de joc.


      Asa a fost d-le Zendler ,cu un singur amendament:tabara s-a numit Tabara de tenis de masă Emi-TT si Aria Sport.
      Multumesc

      Comentariu


      • #78
        Stiu Domnule Alex (si stie toata lumea), insa subiectul postat pe forum este intitulat: TABERE SI STAGII DE PREGATIRE .''EMI-Tenis De Masa" 2015.
        Meritele Dvs. si ale echipei de organizatori Aria Sport sunt recunoscute si apreciate la adevarata valoare si nu sunt cu nimic stirbite de articolul de mai sus, cam sumar, este drept.
        Cu deosebit respect,
        Iuliu ZEDLER

        Comentariu


        • #79
          Postat în original de AlexSB Vezi post
          Asa a fost d-le Zendler .....
          Multumesc
          Numele corect este Zedler Iuliu,si este fratele meu mai "mare"!!!
          Alex,n-am ce-ti face,este a doua oara cand m-ai scos din "familie".Prima oara nu m-am grabit sa te corectez,era de luna "cadourilor"(ha,ha)!Acum,daca tot se apropie Pastele....esti bun de miel(sic,ha,ha)!!!!
          I love table tennis !

          Comentariu


          • #80
            Emi. La Mediaș respiri gaz. La Victoria aer de munte cu aerosol. Cred ca si fetelor Domnului Vaida le-ar prinde bine o schimbare de aer😊.
            Poți să știi!

            Comentariu


            • #81
              Postat în original de murian Vezi post
              Emi. La Mediaș respiri gaz. La Victoria aer de munte cu aerosol. Cred ca si fetelor Domnului Vaida le-ar prinde bine o schimbare de aer��.
              Buna ideea ! Luati legatura si puneti-o in aplicare. Va fi un castig, de ambele parti, garantat !

              Comentariu


              • #82
                Am vazut ca era indecis 😊 si-am zis sa-i dau o mana de ajutor.
                Poți să știi!

                Comentariu


                • #83
                  Postat în original de iuliu zedler Vezi post
                  Stiu Domnule Alex (si stie toata lumea), insa subiectul postat pe forum este intitulat: TABERE SI STAGII DE PREGATIRE .''EMI-Tenis De Masa" 2015.
                  Meritele Dvs. si ale echipei de organizatori Aria Sport sunt recunoscute si apreciate la adevarata valoare si nu sunt cu nimic stirbite de articolul de mai sus, cam sumar, este drept.
                  Cu deosebit respect,
                  Iuliu ZEDLER
                  Scuze ca v-am pocit numele.Dau un miel de Pasti.De ciocolata

                  Comentariu


                  • #84
                    Postat în original de AlexSB Vezi post
                    Asa a fost d-le Zendler ,cu un singur amendament:tabara s-a numit Tabara de tenis de masă Emi-TT si Aria Sport.
                    Multumesc
                    tabăra de tenis de masă s-a numit... tabără de tenis de masă (chiar dacă noi uneori la iepure ?i mai spunem și „tăpălăgos”, el tot iepure se numește)

                    Emi TT și ARIA sport au fost cei care s-au ocupat cu organizarea și desfășurarea taberei. ?i felicit pe această cale...

                    - - - Actualizat - - -

                    eventual dacă țineți morțiș să „denumiți” aceste evenimente, vă pot da niște sugestii:

                    tabăra R?D ?N SOARE GHICEII
                    sau
                    tabăra REPUBLICĂ, MĂREAȚĂ VATRĂ
                    sau
                    tabăra REPETITIO EST MATER STUDIORUM
                    sau
                    tabăra NICIODATĂ NU E PREA T?RZIU
                    sau
                    tabăra BUNICUȚA L?NĂ TOARCE, MAMA PLĂCINTE NE FACE

                    Comentariu


                    • #85
                      Postat în original de adimucu Vezi post
                      tabăra de tenis de masă s-a numit... tabără de tenis de masă (chiar dacă noi uneori la iepure ?i mai spunem și „tăpălăgos”, el tot iepure se numește)

                      Emi TT și ARIA sport au fost cei care s-au ocupat cu organizarea și desfășurarea taberei. ?i felicit pe această cale...

                      - - - Actualizat - - -

                      eventual dacă țineți morțiș să „denumiți” aceste evenimente, vă pot da niște sugestii:

                      tabăra R?D ?N SOARE GHICEII
                      sau
                      tabăra REPUBLICĂ, MĂREAȚĂ VATRĂ
                      sau
                      tabăra REPETITIO EST MATER STUDIORUM
                      sau
                      tabăra NICIODATĂ NU E PREA T?RZIU
                      sau
                      tabăra BUNICUȚA L?NĂ TOARCE, MAMA PLĂCINTE NE FACE
                      ....in ceea ce te priveste,Maestre,vreau sa cred(si mai sper inca!?) ca "NICIODATA NU E PREA TARZIU"(Ha,ha!)
                      I love table tennis !

                      Comentariu


                      • #86
                        Postat în original de Zosim1 Vezi post
                        Tabere si stagii de pregatire.EMI-TT 2015

                        Pentru acest an EMI-TT impreuna cu parteneri si colaboratori au pregatit cateva evenimente care cred ca va vor trezi interesul la fel de mare ca si in ani precedenti.De aceea am hotarat sa va anuntam din timp cu calendarul programat pentru anul urmator .

                        2-6 februarie 2015-Locatie Sibiu Centru Aria Sport ""Tabara de tenis de masă EMI-TT&Aria Sport"

                        14-18 Aprilie 2015- Locatie Mediaș (sau Victoria) Club Sportiv GazMetan Mediaș.

                        29 iunie-4 iulie 2015 -Locatie Gura Humorului Club Sportiv Dakiro

                        28 august- 6 sept 2015- Locatie Mangalia Viorel Chiurtu,Viorel Sterea

                        5-10 oct 2015- Locatie Dumbravita(Timișoara) ACS Dumbravita

                        Pentru fiecare in parte o sa incercam sa prezentam detalile evenimentului cu cel putin 2 luni inainte.De aceea pentru tabara de la Sibiu speram ca pregatirile noastre nu au intarziat si de aceea o sa postam afisul si aici.
                        Asa cum am promis ,cu o oarecare intarziere,care de cele mai multe ori se pare ca nu este de evitat,fiind in calcul prea multi factori decizionali,persoane,spatii,termene,situatii,conce dii,vacante ,si sper cu intelegerea Dumneavoastra mergem mai departe,


                        STAGIU TENIS DE MASA DEDICAT INCEPATORILOR IN PERIOADA15-18 APRILIE LA VICTORIA



                        Va astept EMI
                        Ultima editare de Zosim1; 09.apr.2015, 11:56.

                        Comentariu


                        • #87
                          Buna ziua! Vreau si eu niste detalii (preț si toate cele pentru tabără din iunie-iulie 2015 Gura Humorului. Mulțumesc

                          Comentariu


                          • #88
                            Postat în original de Andrei1997 Vezi post
                            Buna ziua! Vreau si eu niste detalii (preț si toate cele pentru tabără din iunie-iulie 2015 Gura Humorului. Mulțumesc
                            in curand o sa stabilim toate datele acestei tabere si va anuntam.multumim pentru interesul aratat.

                            emi

                            Comentariu


                            • #89
                              Afis " Tabara de tenis de masă in Bucovina".
                              Clic pe el, si afli totul.





                              EMI
                              Ultima editare de Zosim1; 19.mai.2015, 23:51.

                              Comentariu


                              • #90
                                Fara Croatia vara asta?
                                Poți să știi!

                                Comentariu


                                • #91
                                  înscriși pana acum ?
                                  Respect.

                                  Comentariu


                                  • #92
                                    Postat în original de murian Vezi post
                                    Fara Croatia vara asta?
                                    Rezervarea locurilor pt jucatori din Romania de anul trecut si retragerile au dus la neplaceri si am hotarat anul acesta cu organizatorul principal cele 8 locuri rezervate de mine sa le atribuim unui club din Germania.Perioada de incepere este 30.05-6.6 2015.Locurile sunt toate ocupate deja de mai bine de 3 luni.Pt perioada 23.08-6.09 2015 din cele 120 de locuri pana mai saptamana trecuta erau deja ocupate (cu achitarea integrala)83 de locuri si inca 26 rezervate,deci ar mai fii 11 locuri neocupate.Data limita de achitare este cu 40 de zile inainte de inceperea taberei,deci 13.07 2015.Pt mai multe informatii conctactati-ma personal.

                                    0747630959 EMI

                                    Comentariu


                                    • #93
                                      Postat în original de Ckiros77 Vezi post
                                      înscriși pana acum ?
                                      Respect.
                                      Inscrierile o sa le postam in fiecare Luni seara incepand cu data de 1.06.2015

                                      EMI

                                      Comentariu


                                      • #94
                                        Postat în original de Zosim1 Vezi post
                                        Inscrierile o sa le postam in fiecare Luni seara incepand cu data de 1.06.2015

                                        EMI
                                        OK ,
                                        Mersi EMI.
                                        Respect.

                                        Comentariu


                                        • #95
                                          Citat Postat în original de Ckiros77 Vezi post
                                          înscriși pana acum ?
                                          Respect.
                                          Inscrierile o sa le postam in fiecare Luni seara incepand cu data de 1.06.2015

                                          EMI

                                          Comentariu


                                          • #96
                                            Tabara din august durează 2 săptăm?ni?
                                            Poți să știi!

                                            Comentariu


                                            • #97
                                              Postat în original de murian Vezi post
                                              Tabara din august durează 2 săptăm?ni?
                                              Este programata sa inceapa pe 27-28 August cu turneu A pe 29 August si finalizare pe 4 Sept., dar inca nu avem toate datele rezervarii salii si a cazarilor.
                                              EMI

                                              Comentariu


                                              • #98
                                                Postat în original de Rares Constantinescu Vezi post
                                                Citat Postat în original de Ckiros77 Vezi post
                                                înscriși pana acum ?
                                                Respect.
                                                Inscrierile o sa le postam in fiecare Luni seara incepand cu data de 1.06.2015

                                                EMI
                                                Cu o intarziere,din cauza confirmarilor, se pare ca in cursul zilei de astazi voi posta lista cu persoanele prezente in Tabara de la Gura Humorului.

                                                EMI

                                                Comentariu


                                                • #99
                                                  Despre Tabara sunt foarte multe de povestit dar se pare ca imaginile stiu sa isi faca deocamdata mai bine treaba decat vorbele.Eu ce pot sa spun ,decat ca a fost un real succes,a fost ceea ce mi-am dorit alaturi de participanti,antrenori si toti cei implicati in organizare.Nota 10.Multumesc tuturor.

                                                  Emi https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater
                                                  Ultima editare de Zosim1; 16.iul.2015, 23:07.

                                                  Comentariu


                                                  • In sfarsit si afisul Taberei "Saptamana de tenis de masă la Mangalia".In seara asta o sa postez si in Amatur acest subiect cu toate detalile.

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X