Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

LIGA AMATUR, CAmpionat pe echipe si dublu, Brașov, 7 septembrie 2013

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Felicitari tuturor participantilor si, mai ales, neobositului si neastimparatului Gelu !
    - - - Actualizat - - -
    Postat în original de dantim Vezi post
    Gelutu dupa mine este clasat in top trei organizatori de turnee amatur cu Rares si Sorin
    Nu e tocmai nimerit sa facem clasamente de genul asta. Fiecare organizator face ce poate. Toti merita aprecierile noastre, doar pentru simplul fapt ca se implica in organizarea de turnee. Important este ca noi, participantii, sa respectam munca lor.

    Comentariu


    • Nea Matei mai sint si altii dar pe ei ii simpatizez eu mai tare,fiecare cu parerea lui

      Comentariu


      • Postat în original de dantim Vezi post
        Nea Matei mai sint si altii dar pe ei ii simpatizez eu mai tare,fiecare cu parerea lui
        Eu ii simpatizez mai mult decit tine... Tzic !

        Comentariu


        • Multumesc participantilor, multumesc lui Florin, Dan si Sorin care se implica permanent in astfel de evenimente.
          Turneul de ieri a avut multe lipsuri, iar dvs sunteti generosi si apreciati munca noastra ca fiind un turneu reusit. Asta este, inca odata va multumesc personal si in numele colegilor mai sus enumerati!
          Acum vb in numele meu: Inainte ca cineva sa-mi reproseze ceva, imi fac procesul de constiinta si imi cer scuze ca nu am pus perdele (de ex.),... am vrut sa cred ca daca pun mai multe mese se compenseaza prin evitarea celor care sunt luminate natural. ... nu a fost asa! ...si totusi sunt impins in fața,( sa merg mai departe) de cuvintele placute pe care le adresati.
          Hobby: Motoare si ski !
          http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

          Comentariu


          • L-am omis pe prietenul nostru Emi, care a fost generos si a premiat locurile 1 cu materiale Yoola. Oboseala bat-o vina! TRAIASCA EMI!...si sa nu uite ca ne este dor de el, ...asta ca a plecat de la turneu direct in Germania. Te asteptam!
            Hobby: Motoare si ski !
            http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

            Comentariu


            • Bravo Gelutu ,turneul destul de fain dar si meciul de fotbal care sa desfasurat in curtea scoli.
              Cel mai bun de pe teren a fost Sorin Botirca,golgeter cred ca am fost eu cu 5 boabe marcate,deci meritam si noi macar o diploma ca la tenis am fost varza la dublu amindoi,poate data viitoare

              Comentariu


              • Cum deja ne-am obisnuit,Gelu este o gazda excelenta care stie sa-si primeasca oaspeti si prieteni.
                Multumim organizatorilor pentru efortul depus ca totul sa fie bine.
                Speram sa ne vedem cu bine la Turneul Final !
                Era sa uit,multumiri d-nei Vladoiu( prieteni stiu de ce !)

                Comentariu


                • Postat în original de dantim Vezi post
                  Bravo Gelutu ,turneul destul de fain dar si meciul de fotbal care sa desfasurat in curtea scoli.
                  Cel mai bun de pe teren a fost Sorin Botirca,golgeter cred ca am fost eu cu 5 boabe marcate,deci meritam si noi macar o diploma ca la tenis am fost varza la dublu amindoi,poate data viitoare
                  ati jucat pe sest .....
                  intram si eu la o miuta ......
                  Blade - Butterfly Zhang Jike Super ZLC
                  FH - Butterfly Tenergy 05 FX
                  BH - Butterfly Tenergy 05 FX

                  Comentariu


                  • Oricum am jucat in reluarie,daca ieseai la o bere sau o tigara din sala intrai titular

                    Comentariu


                    • Postat în original de Aurel Fratea Vezi post
                      Cum deja ne-am obisnuit,Gelu este o gazda excelenta care stie sa-si primeasca oaspeti si prieteni.
                      Multumim organizatorilor pentru efortul depus ca totul sa fie bine.
                      Speram sa ne vedem cu bine la Turneul Final !
                      Era sa uit,multumiri d-nei Vladoiu( prieteni stiu de ce !)
                      fac pariu ca sarmalele erau cu semnatura dumneaei ....
                      Blade - Butterfly Zhang Jike Super ZLC
                      FH - Butterfly Tenergy 05 FX
                      BH - Butterfly Tenergy 05 FX

                      Comentariu


                      • A fost un turneu foarte reusit, foarte obositor, dar a meritat...cel putin pentru noi aradeni... ne-am simtit foarte bine...multumiri organizatorilor, in special d-lui Gelu, vorba lu nea Aurel "prietenii stiu de ce"... VICTORIA ARAD si VICTORIA ARAD II CAMPIONII ANULUI 2013
                        Setup : Tenergy 05 | Viscaria | Tenergy 64 FX

                        Lume multa, oameni putini...

                        Comentariu


                        • Postat în original de dantim Vezi post
                          Oricum am jucat in reluarie,daca ieseai la o bere sau o tigara din sala intrai titular
                          ups am scapat un i din greseala
                          - - - Actualizat - - -
                          Postat în original de axel Vezi post
                          A fost un turneu foarte reusit, foarte obositor, dar a meritat...cel putin pentru noi aradeni... ne-am simtit foarte bine...multumiri organizatorilor, in special d-lui Gelu, vorba lu nea Aurel "prietenii stiu de ce"... VICTORIA ARAD si VICTORIA ARAD II CAMPIONII ANULUI 2013
                          Sa fim seriosi,victoria Aradului sa produs datorita ardeleniilor la open, oricum felicitari am vorbit inainte de meciurile tari cu Bogdan si cu Gabi Farkas si am zis ca nu are cine sa va curenteze
                          - - - Actualizat - - -
                          Felicitari pentru scirba aia mica de Edy si echipei lui produs 100 la 100 Arad
                          - - - Actualizat - - -
                          75la suta ca Radu este din Hunedoara dar faca parte din zona de calificari din vest,

                          Comentariu


                          • Postat în original de dantim Vezi post
                            Sa fim seriosi,victoria Aradului sa produs datorita ardeleniilor la open, oricum felicitari am vorbit inainte de meciurile tari cu Bogdan si cu Gabi Farkas si am zis ca nu are cine sa va curenteze
                            ...nici la Real Madrid nu joaca doar spanioli...asadar HAI VICTORIA ARAD
                            Setup : Tenergy 05 | Viscaria | Tenergy 64 FX

                            Lume multa, oameni putini...

                            Comentariu


                            • face bagame-as.....in ea de tastatura

                              Comentariu


                              • Postat în original de GeluBv Vezi post
                                L-am omis pe prietenul nostru Emi, care a fost generos si a premiat locurile 1 cu materiale Yoola. Oboseala bat-o vina! TRAIASCA EMI!...si sa nu uite ca ne este dor de el, ...asta ca a plecat de la turneu direct in Germania. Te asteptam!
                                Multumesc Gelule de apreciere,si cu alta ocazie o sa fiu mult mai aproape si o sa incerc sa ma implic mai mult(de data asta am dat un mic ,,rateu,,),multumesc Adi Lazaroiu pt invitatie si succese organizatorilor de turnee de dublu si pe echipe,a fost un turneu f. interesant si in acelasi timp spectaculos.Astfel de turnee cred ca formeaza legaturi mai strinse intre coechipieri dar si in acelasi timp intre adversari,dovada spiritul de fair play care a dominat in sala.Comparativ cu celelalte turnee de simplu aici m-am simtit mult mai aproape de ceielalti jucatori,eram mai preocupat de rezultatele lor,parca individualismul a disparut si colegialitatea a dominat.Pentru mine personal acest turneu a fost ca un medicament si la propriu si la figurat(la propriu-dupa o noapte petrecuta intre ,,tron,,si perfuzii ,pe la amiaza mi-am revenit complet ,iar la figurat-dupa turneul de la Victoria care a fost ok am trait dezamagirea organizarii de turnee si eram ferm hotarit sa ma retrag din a mai organiza vreun turneu:turneul pe echipe si dublu mi-a stirnit din nou interesul,exista totusi multi oameni de calitate.Al vostru Emi

                                Comentariu


                                • Postat în original de dantim Vezi post
                                  ups am scapat un i din greseala

                                  - - - Actualizat - - -



                                  Sa fim seriosi,victoria Aradului sa produs datorita ardeleniilor la open, oricum felicitari am vorbit inainte de meciurile tari cu Bogdan si cu Gabi Farkas si am zis ca nu are cine sa va curenteze

                                  - - - Actualizat - - -

                                  Felicitari pentru scirba aia mica de Edy si echipei lui produs 100 la 100 Arad

                                  - - - Actualizat - - -

                                  75la suta ca Radu este din Hunedoara dar faca parte din zona de calificari din vest,
                                  mersi o sa tin cont si radu e din deva nu din hunedoara domnule golgheter)
                                  Ultima editare de edi_tennis; 09.sep.2013, 01:02.
                                  FH : Joola X-plode | BLADE:BTY Primorac Carbon OFF+ | BH : Donic Acuda S1 Turbo

                                  Comentariu


                                  • Un turneu superb cu multi oameni de valoare,multumim gelu.

                                    Comentariu


                                    • Felicitari organizatorilor si tuturor participantilor!
                                      Multumim domnului Gelu pentru ospitalitate!
                                      Cu respect, echipa Lacto.

                                      Comentariu


                                      • Multumim pentru primirea de care am avut parte la acest minunat turneu, felicitari sportivilor si ne bucuram de asa un om ca si Gelu, cu care tenisul de masa amator este mai bogat!La cat mai multe turnee la Brașov!!! Victoria Arad

                                        Comentariu


                                        • Postat în original de razvan arad Vezi post
                                          Multumim pentru primirea de care am avut parte la acest minunat turneu, felicitari sportivilor si ne bucuram de asa un om ca si Gelu, cu care tenisul de masa amator este mai bogat!La cat mai multe turnee la Brașov!!! Victoria Arad
                                          Oameni buni,va spun ca Gelu nu a fost singurul "artizan" in organizarea acestui eveniment....Sunt convins ca pe langa cei enumerati inainte nu a lipsit nici acum "ajutorul" lui de baza....DULGHERU'...!!!Saluta-l din partea mea,Sultane!
                                          I love table tennis !

                                          Comentariu


                                          • LIGA AMATUR, CAmpionat pe echipe si dublu, Brașov, 7 septembrie 2013

                                            TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

                                            Comentariu

                                            Who has read this thread:
                                            Procesare...
                                            X