Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A "Cupa Unirii", București Top Tenis Arena - 21.01.2017

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Adrian Constantinescu - București - Incepatori

    Comentariu


    • Zarinschi Catalin - Galați OPEN
      Arabagiu Marius București - OPEN

      Comentariu


      • Se retrage Zamfir Gabriel din Targoviște.... neserios...
        FH - Tenergy 05
        Blade - Bty Viscaria
        Bh - Tenergy 64

        Comentariu


        • Postat în original de Gggrusu Vezi post
          Se retrage Zamfir Gabriel din Targoviște.... neserios...
          Patrunde in lista Lazar Ion București, serios...

          Comentariu


          • Pentru concurs sambata inscriere 21.01.2017-Incepatori Alexandru Caranda. Mulțumesc

            Comentariu


            • De ce sunt bifati cu R1 cei care inscriu mai multi jucatori!? Adica daca eu inscriu acum 7 jucatori si nu vin decat eu.. inseamna ca sunt suspendat automat pe 3 luni?! (pentru situatia in care retragerea este anuntata dupa data limita joi ora 21.00)
              Cred ca in cazul de mai sus trebuie inregistrat R1 in dreptul lui Zamfir Gabriel.
              Ultima editare de Dan12; 17.ian.2017, 21:56.

              Comentariu


              • Postat în original de Dan12 Vezi post
                De ce sunt bifati cu R1 cei care inscriu mai multi jucatori!? Adica daca eu inscriu acum 7 jucatori si nu vin decat eu.. inseamna ca sunt suspendat automat pe 3 luni?! (pentru situatia in care retragerea este anuntata dupa data limita joi ora 21.00)
                Cred ca in cazul de mai sus trebuie inregistrat R1 in dreptul lui Zamfir Gabriel.
                Daca cei 7 jucatori vor recunoaste ca v au pus sa i inscrieti, atunci fiecare va primi cate 3 puncte penalizare si dumneavoastra 0. pentru fiecare jucator care spune ca l ati inscris dumneavostra fara sa va spuna o sa primiti 3 puncte de penalizare.
                R1 se centralizeaza exact pe amatur.ro in clasament la fiecare jucator. aici pe forum nu se poate face asta si primesc R1 cei care fac retragerile, R1 fiind oricum acordat doar pentru a putea face noi o statistica.

                P.S. cred ca la situatia ipotetica descrisa de dumneavostra ati primi vreo 9 luni suspendare

                Comentariu


                • Se retrage de la elite Mostovoi Andrei.

                  Comentariu


                  • Pentru situatia descrisa de mine as putea primi in cel mai rau caz 6 luni.
                    Tot nu inteleg cum luati legatura cu ceilalti jucatori.. unii chiar nu au cont in Amatur.. o sa faceti ancheta sa va dau numerele lor de telefon sau al persoanelor de contact.. oricum e bine sa aveti in vedere sa dercrieti procedura complet in Regulament, pentru evitarea unor situatii tensionate.

                    Comentariu


                    • Postat în original de BGD Vezi post
                      Din Craiova se inscrie Sultan Valentin la avansati, iar Marin Puiu din Amarastii de Sus se inscrie la open.
                      Din cauze medicale (probleme la un genunchi), Marin Puiu se retrage.
                      Rudius

                      Comentariu


                      • Postat în original de Dan12 Vezi post
                        Pentru situatia descrisa de mine as putea primi in cel mai rau caz 6 luni.
                        Tot nu inteleg cum luati legatura cu ceilalti jucatori.. unii chiar nu au cont in Amatur.. o sa faceti ancheta sa va dau numerele lor de telefon sau al persoanelor de contact.. oricum e bine sa aveti in vedere sa dercrieti procedura complet in Regulament, pentru evitarea unor situatii tensionate.
                        Nu cred ca exista probleme atâta timp cât cel care face înscrieri în masa are obligația sa tina legătură cu cei inscrisi asa cum a făcut-o în prima faza.

                        ?n mod normal penalitățile le suporta cel în cauza nu cel care l-a înscris, și nu trebuie neapărat sa se facă ancheta. Dacă cuiva nu-i convine, pe diferite motive, nu are decât sa-l contacteze pe unul din cei patru responsabili sa spună ca el a fost înscris fără voia sa.

                        Abia în acest caz penalitatea se îndreaptă către cel ce l-a înscris.
                        Hobby: Motoare si ski !
                        http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                        Comentariu


                        • Postat în original de allexut Vezi post
                          Se retrage de la elite Mostovoi Andrei.
                          In locul lui, intra la Elite Ciuca Dan - Pitești

                          Comentariu


                          • Postat în original de BGD Vezi post
                            Din cauze medicale (probleme la un genunchi), Marin Puiu se retrage.
                            A prins loc pe lista principala Garlea Maria.

                            Comentariu


                            • Popa Marius, București, Elite

                              Comentariu


                              • Gorum Adrian din Topoloveni, la Elite
                                T05-ALC-T05
                                Adrian Gorum

                                Comentariu


                                • Postat în original de Dan12 Vezi post
                                  Pentru situatia descrisa de mine as putea primi in cel mai rau caz 6 luni.
                                  Tot nu inteleg cum luati legatura cu ceilalti jucatori.. unii chiar nu au cont in Amatur.. o sa faceti ancheta sa va dau numerele lor de telefon sau al persoanelor de contact.. oricum e bine sa aveti in vedere sa dercrieti procedura complet in Regulament, pentru evitarea unor situatii tensionate.
                                  Florine,
                                  Nu trebuie sa iti faci prea mari probleme, de obicei 6 luni se dau " cu suspendare " ! Am glumit, bineinteles, multa bafta la Concurs si sa ne revedem sanatosi ( as prefera totusi nu in Grupe ) !

                                  Comentariu


                                  • ..Eusebiu, m-ai luat in colimator.. sper sa nu pic iarasi cu tine in grupe, am o presimtire ca mananc bataie (Am auzit ca te-ai antrenat cu cativa jucatori ucrainieni in perioada sarbatorilor.. si ai pus niste poze de la sky asa "la deruta"

                                    Comentariu


                                    • Stimați participanți,
                                      Pentru ai ajuta pe cei de pe lista de asteptare, va rugam, daca stiti ca nu puteti ajunge, sa va retrageti din timp.
                                      Vă reamintim că Joi - 19.01.2017, ora 21.00 este data limită până la care se pot face retrageri fără penalizări. Va multumim!

                                      Comentariu


                                      • Postat în original de Mihai Vranceanu Vezi post
                                        Stimați participanți,
                                        Pentru ai ajuta pe cei de pe lista de asteptare, va rugam, daca stiti ca nu puteti ajunge, sa va retrageti din timp.
                                        Vă reamintim că Joi - 19.01.2017, ora 21.00 este data limită până la care se pot face retrageri fără penalizări. Va multumim!
                                        Dk nu se circula pe autostrada, vin cu trenul

                                        Trimis de pe al meu SM-G920F folosind Tapatalk

                                        Comentariu


                                        • E totul ok cum m-ati inscris?

                                          Comentariu


                                          • Atata timp cat am anuntat retragerea inainte de termen , nu cred ca s'ar pune problema penalizarii. Nici a mea nici a lui Zamfir Gabriel
                                            FH - Tenergy 05
                                            Blade - Bty Viscaria
                                            Bh - Tenergy 64

                                            Comentariu


                                            • Postat în original de remusmuntean Vezi post
                                              E totul ok cum m-ati inscris?
                                              Postat în original de remusmuntean Vezi post
                                              Munteanu Remus, București, începători.
                                              NU ! V-am inscris cum v-ati inscris, dar va voi trece acolo unde este corect. Multumesc pentru intrebare!

                                              Comentariu


                                              • Se retrage Coman Emil

                                                Comentariu


                                                • Postat în original de Bebe Mihaila Vezi post
                                                  Se retrage Coman Emil
                                                  Ii ia locul la avansati Burca Valentin din Pitești

                                                  Comentariu


                                                  • Damian alin -open

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X