Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Eforie Nord- Vila OZON : cazare si locatie antrenament-masa ittf

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #76
    gianni milos ma numesc
    am tel 0762796945
    am jucat impreuna in grupa anul trecut la toptenisarena in turneu a+
    daca ai camere pt cazare in perioada 18-24.08 ptr 2 familii cu 1 respectiv 2 copii am veni cu mare placere mai ales ca putem face si un tenis de calitate!
    am sa sun maine pe nr care l.ai afisat pt detalii
    multumesc anticipat

    Sent from my KIS PLUS using Tapatalk 2

    Comentariu


    • #77
      Camerele triple sunt la 150-160, functie de sejur. Pentru amaturisti, ajung la 140 in acea perioada, iar dubla pt.3-4 persoane, este la 120 si 110 pt doua persoane.
      Xiom -Mitzutani - Xiom

      Comentariu


      • #78
        am vb cu prietenul si am hotarat sa ne cazam la tine.te rog sa imi trimiti contul iar maine cand ma vad cu el punem si avansul

        Sent from my KIS PLUS using Tapatalk 2

        Comentariu


        • #79
          Ok, Giani. Va astept cu drag !
          Xiom -Mitzutani - Xiom

          Comentariu


          • #80
            Am stat aproape o saptamana la pensiunea lui George,conditii excelente de cazare ( pensiunea cu doua etaje finisata recent, camere mari si spatioase , toate conditiile indeplinite pentru un concediu relaxant la malul marii).Recomand tuturor amaturistilor care doresc sa petreaca concediul la mare si sa imbine relaxarea alaturi de familie cu sportul( atat George cat si partenerul sau Adi ,,mi-au scos tenisul din cap'' iar eu nu pot decat sa-i multumesc lui George pentru disponibilitatea aratata avand in vedere ca am jucat tenis si la ora 22-23!).
            blade: btf amultart
            fh: acuda blue p1
            bh: rasanter r37

            Comentariu


            • #81
              salut george
              am pus avans in cont de pe numele prietenului marius ciobanu, impreuna cu care voi veni.
              pe 18 aug suntem la tine.
              multumesc!

              Sent from my KIS PLUS using Tapatalk 2

              Comentariu


              • #82
                Postat în original de darksideofthemoon Vezi post
                Am stat aproape o saptamana la pensiunea lui George,conditii excelente de cazare ( pensiunea cu doua etaje finisata recent, camere mari si spatioase , toate conditiile indeplinite pentru un concediu relaxant la malul marii).Recomand tuturor amaturistilor care doresc sa petreaca concediul la mare si sa imbine relaxarea alaturi de familie cu sportul( atat George cat si partenerul sau Adi ,,mi-au scos tenisul din cap'' iar eu nu pot decat sa-i multumesc lui George pentru disponibilitatea aratata avand in vedere ca am jucat tenis si la ora 22-23!).
                Multumesc de aprecieri, Dane ! Si tu esti un tip de isprava atat la masa de joc cat si in afara ei! Ma bucur ca te-am cunoscut si sper sa mai revii !
                Xiom -Mitzutani - Xiom

                Comentariu


                • #83
                  Postat în original de darksideofthemoon Vezi post
                  Am stat aproape o saptamana la pensiunea lui George,conditii excelente de cazare ( pensiunea cu doua etaje finisata recent, camere mari si spatioase , toate conditiile indeplinite pentru un concediu relaxant la malul marii).Recomand tuturor amaturistilor care doresc sa petreaca concediul la mare si sa imbine relaxarea alaturi de familie cu sportul( atat George cat si partenerul sau Adi ,,mi-au scos tenisul din cap'' iar eu nu pot decat sa-i multumesc lui George pentru disponibilitatea aratata avand in vedere ca am jucat tenis si la ora 22-23!).
                  Si eu recomand tuturor amaturisilor care vin in Eforie Nord ,sa nu il ocoleasca pe George,conditii foarte bune de cazare,aproape de mare.
                  De antrenamente ce sa mai zic ,foarte utile si solicitante ,George si prietenul sau Adrian ,sunt jucatori foarte buni.La anul daca sunt sanatos,o sa vin din nou la Eforie

                  - - - Actualizat - - -

                  Multumesc George ,sa ne vedem sanatosi

                  Comentariu


                  • #84
                    George,in perioada 15-16-august sunt la Eforie-Nord,deoarece tu nu ai camere libere in aceasta perioada,am gasit o cazare in spate la Steaua de mare,asa ca antreneaza-te cu mult spor impreuna cu Adrian,pentru o confruntare acerba,probabil ca pe 15 sau cel mai tarziu pe 16-august seara,pe racoare.Pe curand.
                    Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
                    Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

                    Comentariu


                    • #85
                      O sa fie simplu: Adi o sa va tina si eu o sa dau!
                      Xiom -Mitzutani - Xiom

                      Comentariu


                      • #86
                        Felicitari Georgica pentru ca ti-ai terminat casa, arata foarte bine. Cred ca ar fi bine sa organizezi si tu o mini scoala de tenis cum se face prin alte parti, conditiile de cazare si tenis sunt excelente. Sper sa mai trec si eu pe la tine.

                        Comentariu


                        • #87
                          ce ?nseamnă marea, domnilor! (normal, și omul sfințește locul, deci meritul e și al domnului Lică).

                          am dat și eu de subiectul acesta și m-am minunat citind toate comentariile.

                          propun să fie votat cel mai fain subiect de pe forumul AmaTur!!!

                          bineînțeles că nu e vorba de turnee AmaTur „clasice”, dar ce se întâmplă acolo la Eforie, cât și reactiile de aici de pe forum, ar trebui să fie model pentru orice se întâmplă în această competiție și pe internet de asemenea.

                          de mult n-am mai citit un subiect pe forum să mă ungă pe suflet absolut toate comentariile!

                          BRAVO!!!

                          (mi-e dor de mare)

                          Comentariu


                          • #88
                            Postat în original de adimucu Vezi post
                            ce ?nseamnă marea, domnilor! (normal, și omul sfințește locul, deci meritul e și al domnului Lică).

                            am dat și eu de subiectul acesta și m-am minunat citind toate comentariile.

                            propun să fie votat cel mai fain subiect de pe forumul AmaTur!!!

                            bineînțeles că nu e vorba de turnee AmaTur „clasice”, dar ce se întâmplă acolo la Eforie, cât și reactiile de aici de pe forum, ar trebui să fie model pentru orice se întâmplă în această competiție și pe internet de asemenea.

                            de mult n-am mai citit un subiect pe forum să mă ungă pe suflet absolut toate comentariile!

                            BRAVO!!!

                            (mi-e dor de mare)
                            Multumesc de aprecieri, d-le Adi!... si pe mine m-a uns la suflet comentariul dvs. !
                            Vad ca sunteti din Sibiu!... chiar acum doua seri bateam mingea cu un prieten sibian, Dan Comsa...de ne-a apucat miezul noptii!
                            Asa este, marea are farmecul ei si se vede in toata splendoarea si din sala de tenis!... e laudabil ca amaturistii desi sunt veniti in concediu, nu uita paletele si isi fac timp si de miscare!... eu si Adi suntem fericiti sa experimentam stiluri noi de joc!... ma bucura mult faptul ca ne ridicam la nivelul pretentiilor dvs. privind conditiile de cazare si cele de joc !

                            Multa sanatate si spor !
                            Xiom -Mitzutani - Xiom

                            Comentariu


                            • #89
                              Postat în original de lica george Vezi post
                              Vad ca sunteti din Sibiu!... chiar acum doua seri bateam mingea cu un prieten sibian, Dan Comsa...de ne-a apucat miezul noptii!
                              aveți grijă mare cu sibienii...
                              nu vă faceți program...
                              ăstora le place rachiul de cazan și de aia sunt cam toți treji după miezul nopții! în plus, au și vorba-nceată

                              iar dacă se termină rachiul, dați-le o minge de ping-pong și puteți să vă luați adio de la somn vreo 3 zile... ))

                              Comentariu


                              • #90
                                Salut George!

                                O camera de 3 persoane in perioada 29 august - 1 septembrie mai ai disponibila?

                                Multumesc anticipat de raspuns!
                                www.clubarena08.ro

                                Comentariu


                                • #91
                                  Salut Sorin! Am tripla la 110 lei. Doresti et.1 sau 2 ? Abia astept sa ne revedem!
                                  Xiom -Mitzutani - Xiom

                                  Comentariu


                                  • #92
                                    Postat în original de lica george Vezi post
                                    Salut Sorin! Am tripla la 110 lei. Doresti et.1 sau 2 ? Abia astept sa ne revedem!
                                    Salut,

                                    Vorbesc cu sotia si revin cu mesaj. Multumesc mult pentru promptitudine!
                                    www.clubarena08.ro

                                    Comentariu


                                    • #93
                                      In regula! Cu multa placere!
                                      Xiom -Mitzutani - Xiom

                                      Comentariu


                                      • #94
                                        In zilele de Sfanta Maria Mare si dupa,am avut ocazia sa ma reintalnesc la Eforie-Nord cu Georgica si Adrian la Acapulco.A fost o revedere placuta,mai ales tenisistica,unde am dorit sa joc cu ei mai relaxat,fara stres si concentrare,in cadrul unor partide amicale.De vina este Georgica ,care a vrut sa jucam cu ”motoarele”la maxim,timp de 2 zile.Este un jucator bun de tenis de masă,asa ca-l recomand cu caldura ca un bun partener de tenis.Atmosfera destinsa,placuta,ce-i drept cam cald si umezeala mare.Am fost acasa la Georgica si am vazut o locatie si aici ma refer la camerele care le are de inchiriat in nr. de 7,foarte frumoasa dotata ca la un hotel de 4*.Recomand ca caldura sa va cazati la el si totodata sa si jucati tenis de masă caci aveti in el un bun partener de antrenament,ambitios ,dornic de victorie,indiferent de valoarea adversarului.Pe curand.
                                        Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
                                        Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

                                        Comentariu


                                        • #95
                                          Postat în original de PRIZA TOK Vezi post
                                          In zilele de Sfanta Maria Mare si dupa,am avut ocazia sa ma reintalnesc la Eforie-Nord cu Georgica si Adrian la Acapulco.A fost o revedere placuta,mai ales tenisistica,unde am dorit sa joc cu ei mai relaxat,fara stres si concentrare,in cadrul unor partide amicale.De vina este Georgica ,care a vrut sa jucam cu ”motoarele”la maxim,timp de 2 zile.Este un jucator bun de tenis de masă,asa ca-l recomand cu caldura ca un bun partener de tenis.Atmosfera destinsa,placuta,ce-i drept cam cald si umezeala mare.Am fost acasa la Georgica si am vazut o locatie si aici ma refer la camerele care le are de inchiriat in nr. de 7,foarte frumoasa dotata ca la un hotel de 4*.Recomand ca caldura sa va cazati la el si totodata sa si jucati tenis de masă caci aveti in el un bun partener de antrenament,ambitios ,dornic de victorie,indiferent de valoarea adversarului.Pe curand.
                                          D-le doctor, multumesc de aprecieri! Intotdeauna-i o cinste sa va avem ca adversar. Este "Sanatate curata!"
                                          Sunteti un jucator atipic, rapid, uns cu toate alifiile... de la care avem inca de invatat!...Iar dulcele grai moldovenesc, usoara ironie, povetele dvs. si uneori micile iesiri cand nu va merge jocul, va face tare simpatic! Chiar daca ii mai suparati pe unii amaturisti cu opiniile dvs., eu va gasesc ca un om cu suflet cald si bun. Pacat ca ati stat asa de putin!... Va asteptam cu drag si la anul!
                                          Xiom -Mitzutani - Xiom

                                          Comentariu


                                          • #96
                                            Salut din nou,

                                            Ramane cum am stabilit: o camera de 3 persoane pentru perioada 29 august - 1 septembrie 2014.

                                            Multumesc frumos, George!
                                            www.clubarena08.ro

                                            Comentariu


                                            • #97
                                              Va asteptam cu. drag, Sorin !
                                              Xiom -Mitzutani - Xiom

                                              Comentariu


                                              • #98
                                                Postat în original de lica george Vezi post
                                                D-le doctor, multumesc de aprecieri! Intotdeauna-i o cinste sa va avem ca adversar. Este "Sanatate curata!"
                                                Sunteti un jucator atipic, rapid, uns cu toate alifiile... de la care avem inca de invatat!...Iar dulcele grai moldovenesc, usoara ironie, povetele dvs. si uneori micile iesiri cand nu va merge jocul, va face tare simpatic! Chiar daca ii mai suparati pe unii amaturisti cu opiniile dvs., eu va gasesc ca un om cu suflet cald si bun.
                                                nu știu pe cine ?supără? opiniile lui ?Mister AmaTur? eu n-am întâlnit până acum cazuri.

                                                cât despre caracterizarea făcută aici de domnul Lică, am avut din nou un ?șoc? citind-o. un șoc pozitiv, nu de altă natură. primesc încă odată (nu mai știu a câta oară) o confirmare că ce am scris eu în versurile mele (ca un ?profan? în AmaTur, atenție) nu este doar ?dulcegărie?. dacă mă gîndesc bine, strofele dedicate domnului doctor Ciobanu le-am ?asamblat? prima oară aproape acum un an. iar domnul Lică nu cred să le fi citit special înainte să fii scris aici comentariul de mai sus.

                                                așa că mă simt cu tot mai multe prilejuri ca un fel de ?Mitică Dragomir al AmaTurului? (aici mă refer la renumele de ?oracol? al lui Mitică ) sau ca un fel de ?horoscop? al acestei mișcări.

                                                Comentariu


                                                • #99
                                                  nu ti-am citit poeziile (nici nu aveam habar), dar l-am "citit" pe dl. Ciobanu!...

                                                  S-auzim de bine!
                                                  Xiom -Mitzutani - Xiom

                                                  Comentariu


                                                  • Acum, ca am terminat concediu, as dori sa spun cateva cuvinte despre perioada petrecuta la malul marii, in compania lui George. As dori sa incep cu conditiile de cazare, care sunt extraordinare. Camere mari, pat imens, mobilier nou, TV LCD, frigider in camera, totul nou si impecabil. Bucatarie la etaj, unde se poate pregati micul dejun, terasa unde seara poti sta la un "pahar" de vorba (si cu aceasta ocazie tin sa le multumesc colegilor de cazare, Sorin si Dacian, cu care am avut placerea de a sta un pic de vorba, si nu in ultimul rand gazdei, lui George, care a facut tot posibilul ca sederea noastra sa fie cat mai placuta).
                                                    Acestea fiind spuse, recomand tutuor amaturistilor care doresc sa se relaxeze la malul marii, intr-o companie deosebita, in conditii de cazare excelente, alaturi de un om extraodinar, Vila "X" a prietenului nostru George! Am sa revin si la anul, cu mare drag!

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X