Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

GAC GROUP 2012 ITTF World Tour Grand Finals,06 Dec 2012 - 09 Dec 2012, Hangzhou, CHN

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    ...s-a intins finala la dublu feminin peste ora programata a finalei masculine(12.30)...,scorul 3-3...,urmeaza setul decisiv...,4-3 pt.dublul din Singapore cu cel din Hong Kong(mi se pare ca la dublu China nu a avut echipa)...,jucatoarele de top ale Chinei au tintit locurile de frunte de la simplu...
    ...vin cei doi finalisti...,a venit si vremea lui Xu Xin...,daca-l va "lasa"Wang Hao...,dragonul rosu(Xu Xin),impotriva celui negru(Wang Hao)...4-2...zic eu...
    ...3-0 deja pt.Xu Xin..., Wang Hao nu gaseste raspuns la topspinurile de forhend ale lui Xu pe coltul sau rever...,la fel a patit si Ma Lin, si Joo Sae Hyuk...
    Ultima editare de nelu mutiu; 09.dec.2012, 13:27.
    FH:Hurricane lll National Butterfly VISCARIA FL BH:Tenergy 64

    Comentariu


    • #27
      xu xin 4-3 Wang Hao
      Butterfly Viscaria fl
      Butterfly tenergy05

      Comentariu


      • #28
        4-0 scor final
        "Sa fim precum ne-am impaca"(Ion Barbu)
        Lemn:BTY - Keyshot Light; FH-Tibhar Genius 2.0
        BH-Xiom Yanus DF 1,5[/COLOR]

        Comentariu


        • #29
          4-0...Wang Hao a fost demolat pur si simplu de Xu Xin.Vechiul val incepe sa apuna(Wang Liquin,Wang Hao,Ma Lin)...si celor doi din fruntea ierarhiei mondiale...Zhang Jike si Ma Long,li se adauga de acum Xu Xin...
          Am gresit si eu pronosticul la fel ca si ceilalti care au postat...,nu am cui sa dau o bere,nici de la cine sa o primesc...
          ...aceleasi premii(grozave...52.000 $,respectiv 104.000 $ si cate o masina...) ca si la festivitatea de premiere feminina...,cum de nu au participat oare Zhang Jike si Ma Long la acest concurs?
          Ultima editare de nelu mutiu; 09.dec.2012, 13:54.
          FH:Hurricane lll National Butterfly VISCARIA FL BH:Tenergy 64

          Comentariu


          • #30
            In finala masculina : XU Xin - WANG Hao = 4-0 (11-8,11-7,11-6,11-7) Xu Xin castiga 104.000 usd iar Wang Hao 52.000 usd.
            In finala feminina: LIU Shiwen - DING Ning = 4-2 (9-11, 7-11, 11-9, 11-1, 11-7, 11-7)
            In finala U21 masc: FRANZISKA Patrik - ALAMIYAN Noshrad = 4-1 (11-4, 14-12, 9-11, 11-5, 11-6)
            In finala U21 fem : ISHIKAWA Kazumi - CHEN Szu-Yu = 4-1 (12-14, 12-10, 12-10, 11-6, 11-5)
            De ramarcat imensul poster cu Samara din spatele podiumului la festivitatea de premiere.

            Comentariu


            • #31
              Primi si primele, clasati[e] amendati sa conduca si cate o masina noua,dar cu locurile 3 si 4 ce s-a intaplat,podiumul realizat doar pentru doua locuri ?
              N-am mai vazut asa ceva la nici o competitie !

              Comentariu


              • #32
                xiu xin a fost cu 3 clase peste wang hao!wang hao nu mai este cel de alta data!o cadere de forma sau poate un joc fara cusur a lui xiu xin!
                tb alc t05/t05 fx

                Comentariu


                • #33
                  De acord cu tine,Wang de la incalzire a intrat cu un aer de superioritate nemeritata si primul set a incercat niste artifici cu care a incercat sa-l derajeze pe Xu X. dar acesta si-a vazut de joc castigand primele 2 seturi,iar lui Hao i-a cazut fata,sincer ma asteptam la mai mult.

                  Comentariu


                  • #34
                    De curiozitate, a remarcat cineva, intamplator, cu ce lemn a jucat Samara la acest turneu?
                    Lemn: XIOM Vega Pro FL /Fh: Tenergy 05 /Bh: Stiga Calibra LT spin
                    Lemn: Butterfly Innerforce ZLC FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Xiom Vega Europe
                    Lemn: Butterfly Mizutani Jun FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Tenergu 80 FX

                    Comentariu


                    • #35
                      Postat în original de gabikr Vezi post
                      De curiozitate, a remarcat cineva, intamplator, cu ce lemn a jucat Samara la acest turneu?
                      Cu Kobel SK7

                      Comentariu


                      • #36
                        Dupa ce am vazut finala fetelor cea a baietilor a parut una a veteranilor, mai bine le dadea premiile in taloane de pensie.

                        Comentariu


                        • #37
                          Postat în original de ticu sorin Vezi post
                          Cu Kobel SK7
                          Multumesc...intrebasem pentru ca mi s-a parut, la vizionarea "live", ca ar juca cu altceva....acum, la "replay" am observat si eu ca tot cu SK 7 joaca, asa cum ai zis.
                          Lemn: XIOM Vega Pro FL /Fh: Tenergy 05 /Bh: Stiga Calibra LT spin
                          Lemn: Butterfly Innerforce ZLC FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Xiom Vega Europe
                          Lemn: Butterfly Mizutani Jun FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Tenergu 80 FX

                          Comentariu

                          Who has read this thread:
                          Procesare...
                          X