Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Sarbatori fericite ! (2012)

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Sarbatori fericite ! (2012)

    Deschid acest topic in dorinta de a va ura tuturor sarbatori fericite alaturi de cei dragi !
    Cu voi am trecut prin bune si rele, atat victorii cat si infrangerii la masa de joc, tot alaturi de voi am avut ocazia sa cunosc oameni deosebiti, cu personalitate, cu suflet mare, la masa de voie buna, oameni de jos palaria !
    Nu prea ma pricep la urari asa ca am copiat un mesaj de pe internet care v-il dedic din tot sufletul, cu toata caldura !
    Va doresc un Craciun fericit, casa plina de daruri, multe bucurii, sanatate si mai ales va doresc ca spiritul Craciunului sa va lumineze aceste zile magice !


    Cu mult respect si stima,
    George Durdun

    www.pingpongshop.ro | Magazin online & offline
    www.pingpongacademy.ro| Sala dedicata tenis de masa
    https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy
    Distribuitor official | Andro - Der Materialspezialist - DHS - Barna Original
    https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy

  • #2
    Clubul sportiv comexim r lupeni sectia de tenis de masă ureaza sarbatori fericite tuturor utilizatorilor acestui forum!!!!!!!!
    Totodata sportivii si coordonatorii acestei sectii de tenis-cimpean darius si achim carol-ureaza sarbatori fericite tuturor celor ce au sprijinit aceasta sectie de tenis de masă si anume rimaria si consiliul local al municipiului lupeni,sindicatul muntele departamentul lupeni si nu in ultimul rind patronului cs comexim si soc com cu acelasi nume dl emil parau!!!!!!!!!!!!!!!le dorim sanatate lor si familiilor lor si tuturor iubitorilor acestui sport din lupeni(vilcica,starcz,miron batrinu si junioru,rafa,geta,adriana,samartinean, dorin colda,adi, si din toata tara!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Comentariu


    • #3
      Sarbatori de iarna

      Cu ocazia sarbatorilor de iarna C.S..M.DORNA ,Vatra Dornei ,sectia tenis de masă amatur antrenor MARCU VASILE va ureaza tuturor sportivilor si vizitatorilor acestui site sarbatori fericite ,sanatate si un calduros LA MULTI ANI
      Blade . PHOTINO
      Fh. Tibhar ev. Mx-p
      Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

      Comentariu


      • #4
        craciun fericit !!

        craciun fericit si la multi ani din partea mea tuturor amaturistilor cu care am jucat pe la concursuri si celor 2500 de amaturisti cu care nu am avut onoarea sa schimb cateva mingi !
        doresc sa multumesc in mod special multumiri si sarbatori fericite dlui FLORIN APIAN !!,DLUI MIRON MIHAI DLUI RADU SERBAN DLUI STEFAN RUSU ,DLUI ANITEI MARCEL ! SI TUTUROR COLABORATORILOR CARE MAU AJUTAT IN ACEST AN PT CONCURSURILE ORGANIZATE LA DEJ !! TIN IN MOD SPECIAL SA MUKLTUMESC DLUI VICTOR TARASESCU PT BUNA COLABORARE IN ACEST AN SI SA SPERAM CA SI PT ANII CE VOR URMA FIRMA PRETEXT VA FI CA DE OBICEI UN PRIETEN PT TOTI AMATURISTII ATAT IN AFACERI CAT SI IN FENOMENUL AMAQTOUR
        SARBATORI FERICITE DLUI KRAZILEC SI DLUI VARI BELA PRIETENII MEI UNII MAI APROAPE [KM MAI PUTINI].ALTII MAI DEPARTE !! [TIM] VA DORESC SA FITI FERICITI SI CRACIUN FERICIT SI TOT AMI VINE IN MINTE DL CRACIUN DE LA ORADEA !! SARBATORI FERICITE SI DLUI FABIAN WILHEM SI DLUI BAISAN PAUL , PRIETENULUI MEU BUN DL MARCUUU VASILE !!! LA MULTI ANII !! SI NU AN ULTIMUL RAND DORESC SA MULTUMESC PT O COLABORARE F BUNA DLUI LEVI SI DLUI GELU POPESCU DE LA ANDRO GIR BUCURESTI PRECUM SI DLUI RAZVAN CRISAN DE LA BUTTERFLI BISTRITA !! SA NE VEDEM SANATOSI SI DACA SI DUMNEAVOASTRA DORITI SA MULTUMITI CUIVA DIN ACEST FENOMEN O PUTETI FACE AICII !!! MULTUMESC !
        DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

        Comentariu


        • #5
          Draga domnule DAN,ma bucur enorm ca am avut onoarea sa te cunosc si ca suntem prieteni , iti multumesc pentru urarile de sarbatori ,de aceea ma simt onorat si eu la randu-mi sa-ti Urez sanatate ,fericire,bucurie si tot binele din lume sa se reverse asupra ta si familiei tale.Sarbatori fericite si LA MULTI ANI
          Blade . PHOTINO
          Fh. Tibhar ev. Mx-p
          Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

          Comentariu


          • #6
            Sarbatorile de Craciun sa va prinda cu casa plina de bucuri alaturi de cei dragi,cu masa plina de bucate si portile voastre sa fie pline cu siruri de colindatori!
            CRACIUN FERICIT

            Comentariu


            • #7
              Ultima editare de Ghiță Marta; 24.dec.2012, 11:47.
              BLADE : DHS Hurricane King III - FH: Cauciuc Negru - BH: Cauciuc Rosu

              "Știu că sunt prost dar c?nd mă uit ?n jur prind curaj"

              Comentariu


              • #8
                Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	craciun-fericit-la-multi-ani-2013-felicitari-noi.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	92,9 KB 
ID:	766625"Craciun Fericit" tuturor amatoristilor!!!!
                Blade - Timo Boll ZLF - OFF
                FH - Xiom Sigma II Pro
                BH- Xiom Sigma II Pro

                Comentariu


                • #9
                  Urari de craciun

                  Sarbatori fericite tuturor participantiilor la competitiile din cadrul Amatour!
                  Pana mai ieri jucam .De acum voi incerca sa vorbesc.

                  Comentariu


                  • #10
                    Craciun Fericit tuturor amaturistilor din tara, sa fim sanatosi cu totii si sa ne revedem cu bine la anul ce urmeaza!
                    Ma Lin Soft
                    Yasaka Rakza 7
                    Xiom Yanus

                    Comentariu


                    • #11
                      CR?CIUN FERICIT !
                      Sarbatori fericite alaturi de cei dragi.

                      Comentariu


                      • #12
                        Postat în original de alehandro Vezi post
                        craciun fericit si la multi ani din partea mea tuturor amaturistilor cu care am jucat pe la concursuri si celor 2500 de amaturisti cu care nu am avut onoarea sa schimb cateva mingi !
                        doresc sa multumesc in mod special multumiri si sarbatori fericite dlui FLORIN APIAN !!,DLUI MIRON MIHAI DLUI RADU SERBAN DLUI STEFAN RUSU ,DLUI ANITEI MARCEL ! SI TUTUROR COLABORATORILOR CARE MAU AJUTAT IN ACEST AN PT CONCURSURILE ORGANIZATE LA DEJ !! TIN IN MOD SPECIAL SA MUKLTUMESC DLUI VICTOR TARASESCU PT BUNA COLABORARE IN ACEST AN SI SA SPERAM CA SI PT ANII CE VOR URMA FIRMA PRETEXT VA FI CA DE OBICEI UN PRIETEN PT TOTI AMATURISTII ATAT IN AFACERI CAT SI IN FENOMENUL AMAQTOUR
                        SARBATORI FERICITE DLUI KRAZILEC SI DLUI VARI BELA PRIETENII MEI UNII MAI APROAPE [KM MAI PUTINI].ALTII MAI DEPARTE !! [TIM] VA DORESC SA FITI FERICITI SI CRACIUN FERICIT SI TOT AMI VINE IN MINTE DL CRACIUN DE LA ORADEA !! SARBATORI FERICITE SI DLUI FABIAN WILHEM SI DLUI BAISAN PAUL , PRIETENULUI MEU BUN DL MARCUUU VASILE !!! LA MULTI ANII !! SI NU AN ULTIMUL RAND DORESC SA MULTUMESC PT O COLABORARE F BUNA DLUI LEVI SI DLUI GELU POPESCU DE LA ANDRO GIR BUCURESTI PRECUM SI DLUI RAZVAN CRISAN DE LA BUTTERFLI BISTRITA !! SA NE VEDEM SANATOSI SI DACA SI DUMNEAVOASTRA DORITI SA MULTUMITI CUIVA DIN ACEST FENOMEN O PUTETI FACE AICII !!! MULTUMESC !
                        ami pare rau ca sau cumulat mesajele ansa preferam ca daca eu am deschis acest subiect sa ramana topicul meu !!eu oricum va doresc sarbatori fericite si la multi ani !!
                        DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                        Comentariu


                        • #13
                          CRACIUN FERICIT tuturor amaturistilor, sa ne vedem sanatosi si mai linistiti la masa de tenis si sunt sigur cu cateva kilograme in plus

                          Comentariu


                          • #14
                            "In viata, sint doar doua lucruri pentru care trebuie sa-ti faci griji:
                            Daca esti sanatos sau bolnav. Daca esti sanatos, n-ai de ce sa-ti faci griji. Dar daca esti bolnav, sint doar doua lucruri pentru care trebuie sa-ti faci griji: daca te faci bine sau daca mori. Daca te faci bine n-ai de ce sa-ti faci griji. Daca mori, sint doar doua lucruri pentru care trebuie sa-ti faci griji: daca mergi in Rai sau in Iad. Daca mergi in Rai, n-ai de ce sa-ti faci griji. Daca mergi in Iad... o sa fii asa de ocupat sa dai mina cu toti prietenii tai, ca n-o sa ai timp de griji!" asta este de fapt problema.
                            Craciun fericit !
                            La multi ani !!!
                            Blade: TSP Balsa 8.5 Top Speed​ //Re-Impact Medusa// Gergely Carbon​​
                            FH: Yasaka Rakza 7 soft // Yasaka Rakza 7 soft // Tenergy 05
                            BH:HALLMARK Power Spin // R.I.T.C.802-40 // Tenergy 05

                            Comentariu


                            • #15
                              Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	vista ed333.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	98,5 KB 
ID:	766626 Sarbatori fericite tuturor!
                              Tenergy 05 - Yasaka Alnade - Tenergy 05

                              Comentariu

                              Who has read this thread:
                              Procesare...
                              X