Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

La Multi Ani, 2013!

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • La Multi Ani, 2013!

    La multi ani tuturor amaturistilor!
    Noul an sa va aduca sanatate, fericire, implinirea tuturor dorintelor si cat mai multe turnee reusite!
    Sa ne vedem cu bine la turneele din 2013!

  • #2
    La multi ani tuturor !

    Comentariu


    • #3
      La multi ani cu bucurie, sanatate, meciuri faine si prieteni multi !
      Nittaku violin​Fastarc S-1 / Baracuda

      Comentariu


      • #4
        aloha dragilor...ma uitam dimineata pe calendar si am numarat 24 de turnee la care am reusit cu ajutorul lui TATA DOAMNE DOAMNE...sa fiu prezent in acest an..e mult e putin cine poate spune..Ce se poate spune sigur este ...MULTUMESC AMATUR, DIN INIMA..m-ai ajutat sa vad Romania in doi ani cat in 50....de la Iași la Arad..de la Mangalia la Bistrița,,..turnee in care am reusit sa cunosc o multime de oameni super gigiea..draglor respect si sanatate tuturor..Multumesc ingerului meu pazitor si celei mai dragi fiinte din viata mea..KISSELA SUMMER ROCK, pentru sustinere si incurajare.Acum ca am reusit sa scapam de Aliniere si vom intra intr-un an plin de noroc, ca e cu 13..v-a urez tuturor celor care tineti macar o paleta de tenis in casa sau iin bagaje..sa ne intalnim cat mai des prin salile de sport ,si un sincer si din toata inima...LA MULTI ANI CU SANATATE.Din mijlocul Ardealului intotdeauna acelas salut voios....LONG LIVE ROCK AND ROLL..

        Comentariu


        • #5
          LA MULTI ANI !Sa fim impreuna ca si in 2012 si chiar mai mult-cred ca suntem cea mai mare ,mai unita, mai speciala familie de iubitori ai unui sport-tenisul de masa -si s-o tinem tot asa!Satisfactii depline tuturora-Gigi Ciobotaru.

          Comentariu


          • #6
            La multi ani sanatate si sa ne vedem cu bine la cat mai multe turnee,salut toti noi mei prieteni pe care i-am facut in aproape toata tara

            Comentariu


            • #7
              La Multi Ani, tuturor Amaturistilor.........
              blade: Zhang Jike Super ZLC
              fh: Butterfly Tenergy 05
              bh: Dr. Neubauer Killer

              Comentariu


              • #8
                La multi ani si voua, in cea mai cunoscuta limba, limba ...universala a muzicii !

                Comentariu


                • #9
                  domnule Iuliu, parca avem aceeași vârsta....nu credeam sa posteze cineva ABBA pe un forum de sport...pentru asta v-aș da o felie din orice daca aș avea!

                  Comentariu


                  • #10
                    Aline,
                    Uita-te pe pagina General - sectiunea Muzica Amatur si o sa vezi(auzi) acolo muzica adevarata...Este cea mai activa sectiune a forumului Amatur, mai tanarul meu prieten...
                    Auditie placuta !

                    Comentariu

                    Who has read this thread:
                    Procesare...
                    X