Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

partener joc/antrenament, nivel mediu, București, Top Tenis Arena.

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • partener joc/antrenament, nivel mediu, București, Top Tenis Arena.

    Salut,

    Am 25 ani, nivel mediu.

    Ca locatie accept doar Top Tenis Arena, București.

    Pot juca in timpul saptamanii, probabil 2-3 zile / saptamana, undeva dupa 18-19.

    Reply in topic sau mesaj privat va rog, si intram in contact.

    Multumesc.
    Lemn : Donic Epox Control, FH : Donic Bluefire M1, BH : Donic Bluefire M1

  • #2
    salut,eu am 23,sunt un jucator defensiv si caut rivali la tenis de masă.ar fi ok dupa ora 18-19 si 2-3 zile/saptamana,id ul meu e kassab.andrei.te astept,bafta

    Comentariu


    • #3
      Salut kassab. Ti-am trimis mesaj privat pe forum.
      Lemn : Donic Epox Control, FH : Donic Bluefire M1, BH : Donic Bluefire M1

      Comentariu


      • #4
        un pic offtopic: midrev, ai jucat cumva DT?
        ontopic: daca te bate kassab, poate jucam o ora doua. daca-l bati, n-ai ce sa faci cu mine, oricat de mult mi-as dori sa jucam

        Comentariu


        • #5
          da, am jucat 4-5 ani de DT cu AoR. acum mult timp, si am avut cateva nickuri
          voi vedea in curand cum joc fata de kassab.
          Lemn : Donic Epox Control, FH : Donic Bluefire M1, BH : Donic Bluefire M1

          Comentariu


          • #6
            Salut, am 23 de ani, nivel mediu si caut un jucator disponibil dupa ora 19.00 doua zile pe saptamana zona Top Tenis si IDM.

            Comentariu


            • #7
              salut,si eu am 23,si sunt tot cam de nivel mediu,si este ok dupa ora 19:00,2 zile/sapt.id ul este kassab.andrei.bafta!

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de George79 Vezi post
                Salut, am 23 de ani, nivel mediu si caut un jucator disponibil dupa ora 19.00 doua zile pe saptamana zona Top Tenis si IDM.
                (at)George : ti-am trimis mesaj privat pe forum
                + ce varsta ai ? in celalat topic ai scris 33 de ani.
                Postat în original de kassab Vezi post
                salut,si eu am 23,si sunt tot cam de nivel mediu,si este ok dupa ora 19:00,2 zile/sapt.id ul este kassab.andrei.bafta!
                (at)kassab : daca vrei sa stabilim alta intalnire, mesaj privat pe forum sau la tel.
                Lemn : Donic Epox Control, FH : Donic Bluefire M1, BH : Donic Bluefire M1

                Comentariu


                • #9
                  Este cineva disponibil sa jucam un tenis in timpul oricarei zile a saptamanii incepand cu orele 13:00 sau mai tarziu Top Arena sau la Viva Sport?

                  Comentariu


                  • #10
                    kassab.andrei e id meu,sunt un jucator mediu si defensiv si ador cand greseste adversarul ))...n-am nevoie sa fac punctul )) te astept

                    Comentariu


                    • #11
                      Cornel este un jucator ofensiv. Face puncte. Cred ca o sa aveti un meciuri interesante.
                      TsE

                      Comentariu


                      • #12
                        nu conteaza ca face puncte,important e sa faca mai multe greseli decat puncte si totul e ok )) si Tudor ia id ul daca vrei sa jucam...pt ca caut adversari de calibru,bineinteles ca sa pot invata si de la ei...)

                        Comentariu


                        • #13
                          fete primiti? nu stiu ce nivel am) cred ca o sa aflu sambata daca ma las

                          Comentariu


                          • #14
                            De fete ma ocup eu.Daca vrei sa te lasi,lasa-te pe mana mea.
                            Poți vorbi neintrebat dar nu intreba nevorbit.

                            Comentariu


                            • #15
                              uite Alexandra,ia id meu kassab.andrei si stabilim o intalnire k sa jucam.te astept...si eu am 23,pot juca la viva sau idm,si sunt un jucator mediu.

                              Comentariu


                              • #16
                                Postat în original de kassab Vezi post
                                uite Alexandra,ia id meu kassab.andrei si stabilim o intalnire k sa jucam.te astept...si eu am 23,pot juca la viva sau idm,si sunt un jucator mediu.
                                tu ai 23 si ea 29,cred ca o sa te invete ia

                                Comentariu


                                • #17
                                  buna daca vrei putem sa jucam top tenis arena e in apropiere de politehnica?

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    buna maria as vrea sa joc cu tine,daca vrei in weekend cred ca o sa fie interesant
                                    - - - Actualizat - - -
                                    unde crezi ca e mai bine,la viva sau top arena astept un raspuns pa

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Salut!Sant și eu interesat de o confruntare!

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        este cineva astazi sau maine cu ceva timp liber si dorinta de a juca ? am 34 ani,nivel mediu si ratacesc prin buc catebva zile. prefer top tenis sau idm dar locatia putina importanta are momentan. 0761 242 151
                                        BUTTERFLY KISO HINOKI V
                                        BH+FH : Sriver-FX 2.1mm

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Salut,

                                          eu as putea juca la Viva intre 12 si 14
                                          este ok pentru tine ?

                                          Catalin

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Salut,caut partener pentru tenis de masă nivel mediu amatori,,nu am jucat de ceva timp dar cu siguranta ma descurc si spun eu nu as dezamagii,mi-ar place sa gsesc chiar pe cineva mai bun ca mine,as avea de invatat mai mult decat stiu eu,,,astept un raspuns,,ma cheama cristian sint din bucuresti sector 6,,id meu este: cristiancristian687
                                            - - - Actualizat - - -
                                            accept si sexul slab la tenisul de masa,important este sportul in sine,,,nu am cu cine juca,nu am partener si astept cu nerabdare oferte chiar poate stabilim si azi la Top Arena IDM la Semanatoare,,
                                            - - - Actualizat - - -
                                            Postat în original de Maria Alexandra Tancu Vezi post
                                            fete primiti? nu stiu ce nivel am) cred ca o sa aflu sambata daca ma las
                                            Buna Alexandra,daca inca mai cauti un partener pentru tenis de masă sa sti ca si eu caut,poate stabilim sa jucam si chiar sa facem un cerc de prieteni pasionati de acest sport,astept un raspuns

                                            Comentariu

                                            Who has read this thread:
                                            Procesare...
                                            X