Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Calendar 2013

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Done.
    of all the things i lost i miss my mind the most

    Comentariu


    • multumim!

      Comentariu


      • Va rog. domnule Cosma, sa creeati subiectul Calendar 2014.
        Ma bucura sa vad ce turnee s-au programat, in special turneul de la Buzău, locul meu de bastina.
        Vad si eu ca nu mai sunt turnee la Iași, Mangalia. Iar Craiova si Timișoara nu sunt inca la nivel de turneu A.
        TsE

        Comentariu


        • Mai asteptam doua saptamani poate mai apar unele modificari,desi in prealabil am discutat cu marea majoritate a organizatorilor.Imediat dupa 1 Ianuarie va fi publicat si trecut si in site-ul www.Amatur.ro de Florin
          of all the things i lost i miss my mind the most

          Comentariu


          • Postat în original de Zosim1 Vezi post
            Umilinta la care am fost personajul principal,si denigrarile la care am fost supus in ultimul timp ,de catre ,,Conducatorul inamovabvil,, al amaturului si care s-a transferat intr-o alta functie inamovabila de initiator si coordonator al Clubului miniamatur,m-au facut sa i-au aceste decizi,chiar daca promisiunile mele fata de familie au fost ca voi diminua actiunile catre Amatur,acum hotarirea este luata.AmaTur mi-a oferit unele din cele mai frumoase momente din ultimi ani,deci nu am cum sa fiu suparat pe ceva ce imi ofera bucurie si buna dispozitie.
            Deci in semn de protest fata de acest individ,asa cum au facut-o si alti ca filo,bogdanel,etc,am hotarit retragerea mea activa din acest circuit.Turnee voi mai organiza in tara dar pe baza de invitatii,unde si d-voastra si fiul d-voastra au una rezervata.Cu stima EMI.
            Imi pare rau sa aud asa ceva, dar este de inteles. La suparare, oamenii iau uneori decizii pe care, in alte conditii, nu le-ar lua. Eu zic sa lasi sa treaca supararea si sunt convins ca n-o sa ne lasi sa ne fie dor de tine.

            Comentariu


            • Postat în original de mateidumitru Vezi post
              Imi pare rau sa aud asa ceva, dar este de inteles. La suparare, oamenii iau uneori decizii pe care, in alte conditii, nu le-ar lua. Eu zic sa lasi sa treaca supararea si sunt convins ca n-o sa ne lasi sa ne fie dor de tine.
              De intilnit ne mai intilnim cu siguranta ,de aceea pentru turneele care le voi organiza ,invitatia matale deja o pot scrie de pe acuma.Sa ne vedem sanatosi.EMI
              Ultima editare de Zosim1; 15.dec.2013, 15:43.

              Comentariu


              • Postat în original de julian09 Vezi post
                Cel mai frumos turneu din circuit - cel de la Mangalia, nu se va mai tine in 2014 ? ar fi o mare pierdere pt acest circuit.
                Asa este printre cele mai cautate turnee din tara,poate dl.Medeleanu revine la decizia luata !

                Comentariu


                • Postat în original de Antal Denes Vezi post
                  Asa este printre cele mai cautate turnee din tara,poate dl.Medeleanu revine la decizia luata !
                  Eventual sa-i dau si mesele inapoi. Oferta publica, la pachet, 50% din pretul achitat...oferte pe mp. Cu mentiunea ca au fost folosite la trei turnee (17 aug 2013, 7 sept2013, 7 dec 2013) Multumesc!
                  Hobby: Motoare si ski !
                  http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                  Comentariu

                  Who has read this thread:
                  Procesare...
                  X