Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cupa Salina - Turda, editia a-II-a, 16.02.2013

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Hakamaka,Cluj.

    Comentariu


    • #27
      Mocean Dan-Cluj-amatori

      Comentariu


      • #28
        Boby Simion (daca cumva mai este loc) Multumesc.

        Comentariu


        • #29
          Din Turda se incriu Mihnea Nasca si Dorin Popa

          Comentariu


          • #30
            Se inscrie Dan Daniel Oradea loc 531 .
            (at) coco68 Intrarea ca intrarea dar mai bine intrebi cat costa iesirea sa nu ai surprize!
            Ultima editare de D.D.; 07.ian.2013, 18:23.

            Comentariu


            • #31
              Din Brașov:
              1. Marin Floricel
              2. Popa Mircea
              TuRama II

              Comentariu


              • #32

                - - - Actualizat - - -
                Inca putin si e ok ,dupa 2 luni de munca.

                Comentariu


                • #33
                  Postat în original de coco68 Vezi post
                  Din Sibiu-Migea Cornel, cu familia. Cit este intrarea la salina? Va multumesc.
                  Intrarea este gratuita atat pentru sportivi cat si pentru insotitori.

                  Comentariu


                  • #34
                    Bia Petru-Turda
                    Bia Beniamin-Turda

                    Comentariu


                    • #35
                      Brata Andrei-Cluj
                      Beni Miron-Cluj
                      Ar fi bine sa mai mariti lista ca sunt si pe lista de asteptare si oricum nu o sa vina toti cei anuntati!

                      Comentariu


                      • #36
                        Postat în original de alex20 Vezi post
                        Brata Andrei-Cluj
                        Beni Miron-Cluj
                        Ar fi bine sa mai mariti lista ca sunt si pe lista de asteptare si oricum nu o sa vina toti cei anuntati!
                        Este imposibil din cauza timpului limitat. La ora 16 trebuie sa fim gata. La ora 17.00 se inchide tot. Ramaneti in intuneric si la 90 de m adancime pana a doua zi!

                        Comentariu


                        • #37
                          dl serban acest concurs se puncteaza in amatour?
                          DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                          Comentariu


                          • #38
                            Postat în original de alehandro Vezi post
                            dl serban acest concurs se puncteaza in amatour?
                            Ca sa se puncteze in amatur ,organizatorul trebuie sa faca rost de la organizatori sau din propriul buzunar de 70 ron, sa-i plateasca amaturului,deoarece taxa de participare este 0 lei.Tu sa fi in locul lui Serban,cum ai proceda ?La cate concursuri B vor fi in acest an ,parca mai conteaza daca acesta va fi punctat sau nu?Oricum in cazul tau n-o sa progresezi prea mult in clasamentul amatur si te sfatuiesc sa mergi la alea,grase, de tip A+,ca sa progesezi ceva in clasamentul general.
                            Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
                            Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

                            Comentariu


                            • #39
                              Postat în original de PRIZA TOK Vezi post
                              Ca sa se puncteze in amatur ,organizatorul trebuie sa faca rost de la organizatori sau din propriul buzunar de 70 ron, sa-i plateasca amaturului,deoarece taxa de participare este 0 lei.Tu sa fi in locul lui Serban,cum ai proceda ?La cate concursuri B vor fi in acest an ,parca mai conteaza daca acesta va fi punctat sau nu?Oricum in cazul tau n-o sa progresezi prea mult in clasamentul amatur si te sfatuiesc sa mergi la alea,grase, de tip A+,ca sa progesezi ceva in clasamentul general.
                              dl doctor nu pt mine am intrebat ci pt aest fapt pt care ati raspuns dvS adica pt plata cotizatiei unui concurs cu taxa de intrare zero !1 MI SE PARE O ADEVARATA DICTATURA CE SE INTAMPLA !! EU NU AM NEVOIE DE PUNCTE CA JOC DE PLACERE! NU CAUT CONCURSURILE MICI DIN BERARII CA SA CASTIG SI EU O CUPA PRECUM FACETI DVS!!
                              DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                              Comentariu


                              • #40
                                Vreau sa cedez locul meu lui Mocean Dan cu conditia ca el sa participe la aceasta Cupa. M-a surprins placut "bataia" care am luat-o de la el la turneul tipA din 01.12.2012 de la Cluj si cred ca merita mai mult decat mine sa fie prezent la aceasta Cupa. Eu vin in calitate de spectator.
                                Crestem CAMPIONI! Antrenam INTELIGENTA! CS VOINTA Cluj

                                Comentariu


                                • #41
                                  Multumesc dl Adrian!

                                  Comentariu


                                  • #42
                                    Postat în original de alehandro Vezi post
                                    dl serban acest concurs se puncteaza in amatour?
                                    Nu se puncteaza. Daca urmariti in titlul concursului nu este specificat B, A sau A+
                                    Eu organizez(cand timpul imi permite) cat pot mai multe concursuri TDM, gratuit daca se poate, de dragul jocului si al popularizarii acestui sport. Nu ma intereseaza absolut de loc punctajul.

                                    Comentariu


                                    • #43
                                      Postat în original de Adrian Pascu Vezi post
                                      Vreau sa cedez locul meu lui Mocean Dan cu conditia ca el sa participe la aceasta Cupa. M-a surprins placut "bataia" care am luat-o de la el la turneul tipA din 01.12.2012 de la Cluj si cred ca merita mai mult decat mine sa fie prezent la aceasta Cupa. Eu vin in calitate de spectator.
                                      Imi pare rau, dar NU se poate ceda locul altuia ci doar in ordinea inscrierii! Ceilalti ar fi dezavantajati! Primul venit, primul servit!

                                      Comentariu


                                      • #44
                                        Vii frica sa mai bagati deoarece ati vazut cative in cativa mai buni si sa nu va ia cupele!SI anu trecut am fost dar la ora 3 a fost gata!

                                        Comentariu


                                        • #45
                                          Lista de asteptare fiind lunga, va doresc succes la toti. Oricum lumina nu este prea buna.

                                          Comentariu


                                          • #46
                                            Postat în original de Hendrix Vezi post
                                            Lista de asteptare fiind lunga, va doresc succes la toti. Oricum lumina nu este prea buna.
                                            Aveti si nu aveti dreptate. Daca in privinta Listei de asteptare este adevarata afirmatia dvs, in privinta iluminatului sau luat deja masuri din timp!

                                            Comentariu


                                            • #47
                                              Postat în original de alex20 Vezi post
                                              Vii frica sa mai bagati deoarece ati vazut cative in cativa mai buni si sa nu va ia cupele!SI anu trecut am fost dar la ora 3 a fost gata!
                                              Anul trecut totul sa terminat la ora 16.30. Avem nevoie de 30 min sa iesim toti afara, iar afirmatia dvs. ca am vazut cativa mai buni si imi este frica nu sta in picioare. Eu i-as lasa pe toti daca ar fi mai multe mese si mai mult timp la dispozitie. Ar trebui sa intelegeti acest lucru.
                                              Ultima editare de Radu Serban; 14.ian.2013, 07:53.

                                              Comentariu


                                              • #48
                                                Abia acum vad ca nu e Amatur e un fel de national ,judetean sau local.....
                                                Se retrage de pe lista de asteptare Dan Daniel.
                                                Mult succes tuturor!
                                                Ultima editare de D.D.; 20.ian.2013, 21:10.

                                                Comentariu


                                                • #49
                                                  Daca nu pot ceda locul meu lui Mocean Dan, cu toate ca este o absurditate ceea ce declarati, atunci ma retrag complet. Succes!
                                                  Crestem CAMPIONI! Antrenam INTELIGENTA! CS VOINTA Cluj

                                                  Comentariu


                                                  • #50
                                                    Cei ce participa la cupa Salina-Turda,au parte de 2 beneficii.
                                                    1.Placerea de a juca tenis la 90 metrii sub pamant
                                                    2.Cura de aer salin benefic tractului respirator in special celor care au probleme respiratorii.(aviz Adrian Pascu).
                                                    Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
                                                    Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X