Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

[ ETAPA 1 ] Liga Nationala VivaSportShop.ro Sambata 02 februarie 2013

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #51
    Postat în original de alexv Vezi post
    chiar daca nu o sa particip la nici un concurs organizat de viva sport, imi spun si eu parerea
    -nu ar trebui sa se acorde nici un punct pentru participare
    punctajul trebuie sa reflecte strict rezultatele unui jucator , nu participarea !
    de exemplu daca un participant se prezinta la toate cele 12 etape primeste 4x12= 48 puncte, fara sa castige nici un set !
    iar altcineva vine doar o data si castiga finala, va primi 27 puncte
    nu este corect ca un castigator de finala sa fie surclasat la puncte de un participant care nu a castigat nici macar un set ,chiar daca a fost prezent si a contribuit financiar la cele 12 etape
    deci sistemul de punctaj incurajeaza in primul rand prezenta ( adica platirea taxei de participare ) 4X12 puncte => 20 RON X 12 = 240 RON
    chiar daca interesul viva sport este in primul rand, profitul, nu ar trebui sa se procedeze in felul asta la un campionat
    exista si alte strategii de marketing pentru profit cat mai mare
    20 RON ti se pare mult? Mie mi se pare un pret corect! Vii in sala, joci cu colegi din aceeasi categorie, socializezi, bei o apa, un suc, mananci un senvis si apoi pleci acasa incarcat cu energie pozitiva si poate si un premiu. De asemenea, faptul ca mesele sunt ocupate, Viva Sport nu le poate inchiria deci matematica asta cu "240 RON" castigati e un pic deplasata.
    Desi nu prea sunt de acord cu aceste concursuri pentru ca nu pot sa joc si eu (sunt cat se poate de incepator ) sunt cat se poate de PRO pentru initiativa, pentru ca scoate oamenii afara din casa si ii pune sa faca miscare. Tineretul in ziua de azi sta toata ziua in fata calculatorului si seara in cluburi.
    O seara placuta in continuare,
    Paul
    NOTA: Cuvantul "sendviș" este scris corect si exista si in DEX!
    Lem: Yasaka Silverline Carbon
    FH:
    Yasaka Mark V HPS Soft
    BH:
    Yasaka Mark V HPS Soft

    Comentariu


    • #52
      In conditiile in care sala Viva Sport este plina, iar mesele se obtin cu... bonuri de ordine.
      TsE

      Comentariu


      • #53
        Postat în original de Paul_Tulcea Vezi post
        20 RON ti se pare mult? Mie mi se pare un pret corect! Vii in sala, joci cu colegi din aceeasi categorie, socializezi, bei o apa, un suc, mananci un senvis si apoi pleci acasa incarcat cu energie pozitiva si poate si un premiu. ...(sunt cat se poate de cat se poate de PRO pentru initiativa, pentru ca scoate oamenii afara din casa si ii pune sa faca miscare. Tineretul in ziua de azi sta toata ziua in fata calculatorului si seara in cluburi.
        ce concluzie naiva ,penibila, de tot rasul ))
        chiar crede cineva ca viva sport sau orice alt club " vor sa faca un bine tuturor, sa-i scoata din casa, sa socializeze si sa faca miscare, evenual din dragoste si prietenie )))
        motivul pentru orice eveniment de genul asta este doar unul " profitul"
        cu tot respectul, dar unde am scris eu ca este ieftin sau scump
        sau va prefaceti ca "nu intelegeti" intentionat
        eu ziceam ca nu este corect SISTEMUL DE PUNCTAJ
        numai despre asta este vorba
        mai scriu o data pe intelesul fiecaruia
        Sistemul de punctaj favorizeaza in primul rand prezenta (platirea taxei de inscriere), ca e ieftin sau scump este irelevant
        Sistemul de punctaj trebuie sa reflecte REZULTATUL DIN COMPETITIE ( asta inseamna COMPETITIE SPORTIVA )
        daca vine cineva care nu stie sa tina paleta in mana, si este prezent la toate cele 12 etape primeste 48 PUNCTE (pe ochi frumosi)
        mai mult de atat AR PUTEA SA PARTICIPE CHIAR SI LEGAT LA OCHI si tot face 48 PUNCTE
        iar altcineva se prezinta doar la 2 etape, o data castiga finala, si a doua oara ajunge in finala are 47 PUNCTE

        dupa parerea voastra, cine credeti ca este mai bun ?
        cel care a castigat o finala si a ajuns in a doua orara in finala
        sau cel care nu a castigat nici un set, dar a fost prezent la mai multe etape ?
        daca ai rezultat 0 mi se pare normal sa ai 0 puncte
        CONCLUZIE : un participant care nu stie sa tina paleta in mana, fara sa castige nici un set in tot anul, dar este prezent la toate etapele are mai multe puncte de cat altcineva care a participat de 2 ori dar a castigat finala si a doua oara a ajuns in finala !!!
        PS: sunt curios cum ar fi fost clasamenul real de anul trecut ,daca s-ar scadea cele 4 puncte pentru fiecare participare
        Ultima editare de alexv; 03.feb.2013, 00:26.
        Viscaria /Tenergy 05 Hard fh/Tenergy 05 bh

        Comentariu


        • #54
          Postat în original de alexv Vezi post
          ce concluzie naiva ,penibila, de tot rasul ))
          chiar crede cineva ca viva sport sau orice alt club " vor sa faca un bine tuturor, sa-i scoata din casa, sa socializeze si sa faca miscare, evenual cu dragoste si prietenie )))
          motivul pentru orice eveniment de genul asta este doar unul " profitul"
          cu tot respectul, dar unde am scris eu ca este ieftin sau scump
          sau va prefaceti ca "nu intelegeti" intentionat
          eu ziceam ca nu este corect SISTEMUL DE PUNCTAJ
          numai despre asta este vorba
          mai scriu o data pe intelesul fiecaruia
          Sistemul de punctaj favorizeaza in primul rand prezenta (platirea taxei de inscriere), ca e ieftin sau scump este irelevant
          Sistemul de punctaj trebuie sa reflecte REZULTATUL DIN COMPETITIE ( asta inseamna COMPETITIE SPORTIVA )
          daca vine cineva care nu stie sa tina paleta in mana, si este prezent la toate cele 12 etape primeste 48 PUNCTE (pe ochi frumosi)
          mai mult de atat AR PUTEA SA PARTICIPE CHIAR SI LEGAT LA OCHI si tot face 48 PUNCTE
          iar altcineva se prezinta doar la 2 etape, o data castiga finala, si a doua oara ajunge in finala are 47 PUNCTE

          dupa parerea voastra, cine credeti ca este mai bun ?
          cel care a castigat o finala si a ajuns in a doua orara in finala
          sau cel care nu a castigat nici un set, dar a fost prezent la mai multe etape ?
          daca ai rezultat 0 mi se pare normal sa ai 0 puncte
          CONCLUZIE : un participant care nu stie sa tina paleta in mana, fara sa castige nici un set in tot anul, dar este prezent la toate etapele are mai multe puncte de cat altcineva care a participat de 2 ori dar a castigat finala si a doua oara a ajuns in finala !!!
          PS: sunt curios cum ar fi fost clasamenul real de anul trecut ,daca s-ar scadea cele 4 puncte pentru fiecare participare
          Ca sa ai o sansa in orice competitie prima condititie este sa participi

          Comentariu


          • #55
            Oarecum acelasi sistem de punctaj exista si in amatur...poti sa participi fara sa castigi creun set/meci si primesti minim 5-6 puncte pt participare.
            Nu stiu daca cei care participa si nu prea castiga meciuri se uita f mult la clasament...cred ca ne lamentam prea mult pt niste detalii mult prea putin importante in loc sa jucam.Acele puncte care se dau sunt un fel de bonus...bonus pe care il primesc toti care participa.....acuma vrei sa vi o data sa castigi turneul din luna respectiv si sa fi campion tot anul ?
            Situatia la varful clasamentului nu cred ca depinde de acel bonus....primii 10 clasati de anul trecut (Teodor Cristian ,Lungu Cosmin ,Mocanu David , Cionoiu Cristian...) au ajuns mai mereu in fazele superioare ale competitiei.....nu se pune deloc problema ca unii dintre ei sa fii venit la cateva concursuri doar ca sa faca figuratie fara sa castige vreun meci si sa castige puncte "nemeritate"
            Haideti sa mai si jucam decat sa stam pe forum si sa batem campii aiurea...
            Spor.

            Comentariu


            • #56
              Horia poate pui si tu clasamentul general si punctajul,,merci

              Comentariu


              • #57
                Postat în original de vivasportclub Vezi post
                1.mocanu david
                2.cionoiu cristian
                3.uta adrian
                4.popa razvan
                felicitari cristiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

                Comentariu


                • #58
                  Postat în original de dinicescuion Vezi post
                  felicitari cristiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
                  Multumesc. Data viitoare castig sigur!
                  Postat în original de viospin Vezi post
                  Horia poate pui si tu clasamentul general si punctajul,,merci
                  Cand? Azi? Cine?
                  Blog de tenis de masă

                  Comentariu


                  • #59
                    sistem de punctaj reflecta ce vrea organizatorul
                    cine vrea se duce cine nu nu
                    ma long si jike nu au participata la finala ittf 2012 pentru ca nu au avut baremul de 6 turnee
                    adio finala adio premii record in bani
                    ca asa a vrut ittf sa conceapa turneul

                    Comentariu


                    • #60
                      Salut Alex,
                      Cand o sa avem nevoie de un consilier de marketing o sa retinem disponibilitatea ta.
                      Pana atunci ai timp sa te pui putin la punct cu pregatirea pentru afaceri in sport.Ai stofa baiete! Pe bune!
                      Iar daca tot iti place sa te bagi in seama poate ar fi bine sa incerci sa organizezi si tu ceva in locatia in care joci acum.Turneul blocului sau al scarii de bloc in care locuiesti sau poate ceva mai sofisticat, dar sa fie facut de manutza ta, de la A la Z.
                      Cand vei posta turneul, promit sa fiu printre primii care vor plati taxa de participare.Sau poate descoperi tu ceea ce nu au reusit pana astazi multi oameni de bine: TURNEELE MOCA!!!; si cu premii daca se poate!!!
                      Daca tot ai chef de glumitze te rog deschide-ti propriul subiect in sectiunea "sa mai radem putin" sau "fight";sau de ce nu, direct la "COMPETITII".
                      Succes!!!
                      Postat în original de alexv Vezi post
                      chiar daca nu o sa particip la nici un concurs organizat de viva sport, imi spun si eu parerea
                      -nu ar trebui sa se acorde nici un punct pentru participare
                      punctajul trebuie sa reflecte strict rezultatele unui jucator , nu participarea !
                      de exemplu daca un participant se prezinta la toate cele 12 etape primeste 4x12= 48 puncte, fara sa castige nici un set !
                      iar altcineva vine doar o data si castiga finala, va primi 27 puncte
                      nu este corect ca un castigator de finala sa fie surclasat la puncte de un participant care nu a castigat nici macar un set ,chiar daca a fost prezent si a contribuit financiar la cele 12 etape
                      deci sistemul de punctaj incurajeaza in primul rand prezenta ( adica platirea taxei de participare ) 4X12 puncte => 20 RON X 12 = 240 RON
                      chiar daca interesul viva sport este in primul rand, profitul, nu ar trebui sa se procedeze in felul asta la un campionat
                      exista si alte strategii de marketing pentru profit cat mai mare
                      - - - Actualizat - - -
                      Postat în original de alexv Vezi post
                      ce concluzie naiva ,penibila, de tot rasul ))
                      chiar crede cineva ca viva sport sau orice alt club " vor sa faca un bine tuturor, sa-i scoata din casa, sa socializeze si sa faca miscare, evenual din dragoste si prietenie )))
                      motivul pentru orice eveniment de genul asta este doar unul " profitul"
                      cu tot respectul, dar unde am scris eu ca este ieftin sau scump
                      sau va prefaceti ca "nu intelegeti" intentionat
                      eu ziceam ca nu este corect SISTEMUL DE PUNCTAJ
                      numai despre asta este vorba
                      mai scriu o data pe intelesul fiecaruia
                      Sistemul de punctaj favorizeaza in primul rand prezenta (platirea taxei de inscriere), ca e ieftin sau scump este irelevant
                      Sistemul de punctaj trebuie sa reflecte REZULTATUL DIN COMPETITIE ( asta inseamna COMPETITIE SPORTIVA )
                      daca vine cineva care nu stie sa tina paleta in mana, si este prezent la toate cele 12 etape primeste 48 PUNCTE (pe ochi frumosi)
                      mai mult de atat AR PUTEA SA PARTICIPE CHIAR SI LEGAT LA OCHI si tot face 48 PUNCTE
                      iar altcineva se prezinta doar la 2 etape, o data castiga finala, si a doua oara ajunge in finala are 47 PUNCTE

                      dupa parerea voastra, cine credeti ca este mai bun ?
                      cel care a castigat o finala si a ajuns in a doua orara in finala
                      sau cel care nu a castigat nici un set, dar a fost prezent la mai multe etape ?
                      daca ai rezultat 0 mi se pare normal sa ai 0 puncte
                      CONCLUZIE : un participant care nu stie sa tina paleta in mana, fara sa castige nici un set in tot anul, dar este prezent la toate etapele are mai multe puncte de cat altcineva care a participat de 2 ori dar a castigat finala si a doua oara a ajuns in finala !!!
                      PS: sunt curios cum ar fi fost clasamenul real de anul trecut ,daca s-ar scadea cele 4 puncte pentru fiecare participare
                      Cred ca am supralicitat in ceea ce te priveste.Din postul de mai sus chiar am inteles ca esti nevinovat.Scuza-ma dar nu am crezut ca limba Romana este inca o necunoscuta pentru tine.
                      Lectia este gratis pentru tine:
                      "Sunt cat se poate de pro pentru initiativa," ; dupa virgula se termina propozitia si inepe o alta:"pentru ca scoate oamenii afara din casa........bla,bla".
                      Deci: Initiativa VIVA SPORT scoate oamenii din casa.A nu se intelege ca VIVA SPORT a avut initiativa de a scoate oamenii din casa!!!
                      Draga Alex, daca asta ai inteles chiar trebuie sa ne cerem scuze cu totii.Tu de fapt esti "nevinovat"(sarac cu duhul).
                      Apropos? Cate clase ziceai ca ai absolvit???

                      Comentariu


                      • #61
                        O singura nemultumire d-l Dan va rog frumos in ziua turneului treziti-l pe Horica m-ai devreme
                        In rest fara comentarii ,doar cu inceperea jocurilor daca se pote putin mai devreme.
                        Sanatate si felicitari pentru tot ce a-ti realizat pina acum.

                        Comentariu


                        • #62
                          Postat în original de dantim Vezi post
                          O singura nemultumire d-l Dan va rog frumos in ziua turneului treziti-l pe Horica m-ai devreme
                          In rest fara comentarii ,doar cu inceperea jocurilor daca se pote putin mai devreme.
                          Sanatate si felicitari pentru tot ce a-ti realizat pina acum.
                          De regula Horia se trezeste devreme.Problema mare incepe atunci cand trebuie sa coboare din pat.Diferenta dintre cele doua momente ale zilei poate fi si de cateva ore.
                          Trebuie sa recunosc ca si pe mine m-a luat putin prin surprindere participarea numeroasa inca din prima etapa.Promitem ca de etapa viitoare totul sa se desfasoare nemteste.Avem timp suficient sa ne punem la punct si cu germana.
                          Sper ca toata lumea a fost multumita si mai ales sper ca v-ati simtit bine cu totii.

                          Comentariu


                          • #63
                            Postat în original de Paul_Tulcea Vezi post
                            Postat în original de Paul_Tulcea Vezi post
                            20 RON ti se pare mult? Mie mi se pare un pret corect! Vii in sala, joci cu colegi din aceeasi categorie, socializezi, bei o apa, un suc, mananci un senvis si apoi pleci acasa incarcat cu energie pozitiva si poate si un premiu. ...(sunt cat se poate de cat se poate de PRO pentru initiativa, pentru ca scoate oamenii afara din casa... si ii pune sa faca miscare. Tineretul in ziua de azi sta toata ziua in fata calculatorului si seara in cluburi.
                            Postat în original de DAN T Vezi post
                            Iar daca tot iti place sa te bagi in seama poate ar fi bine sa incerci sa organizezi si tu ceva in locatia in care joci acum.Turneul blocului sau al scarii de bloc in care locuiesti sau poate ceva mai sofisticat, dar sa fie facut de manutza ta, de la A la Z.
                            Cred ca am supralicitat in ceea ce te priveste.Din postul de mai sus chiar am inteles ca esti nevinovat.Scuza-ma dar nu am crezut ca limba Romana este inca o necunoscuta pentru tine.
                            Lectia este gratis pentru tine:
                            "Sunt cat se poate de pro pentru initiativa," ; dupa virgula se termina propozitia si inepe o alta:"pentru ca scoate oamenii afara din casa........bla,bla".
                            Deci: Initiativa VIVA SPORT scoate oamenii din casa.A nu se intelege ca VIVA SPORT a avut initiativa de a scoate oamenii din casa!!!
                            Draga Alex, daca asta ai inteles chiar trebuie sa ne cerem scuze cu totii.Tu de fapt esti "nevinovat"(sarac cu duhul).
                            Apropos? Cate clase ziceai ca ai absolvit???
                            Buna seara,domnule Dan Tanase
                            desi nu merita sa mai continuam discutia
                            va atrag atentia ca nu stiti sa cititi prea bine (poate doar pe forum)
                            poate va explica cineva ce inseamna QUOTE ( mare atentie ,este in limba egleza ) !!! )
                            in postul acela (adica unde pare ca am scris eu, a fost un "citat" din ce a scris Paul Tulcea (adica aceste inscrisuri celebre " sunt cat se poate de pro si... scoate oamenii afara din casa..." ii apartin numitului "Paul_Tulcea")
                            sper ca am reusit sa va fac sa intelegeti
                            Userul Paul Tulcea s-a exprimat gresit, nu eu
                            cu alte cuvinte pe el trebuia sa-l mustrati,nu pe mine )
                            daca tot va intereseaza cate clase am:
                            -medicina generala (profil medicina interna)
                            -si management-marketing
                            Chiar daca nu ma intereseaza cate clase aveti, puteti sa spuneti pentru cei care citesc acest forum,daca vreti sa va laudati
                            -in alta ordine de idei va spun ca nu stiti nici macar sa salutati clientii
                            aveti un aer de superioritate iesit din comun probabil datorita intelectului dumneavoastra superior
                            ca sa va dau un exemplu:
                            bunicul meu, in contrast cu dumneavoastra, a fost ministrul sanatatii, presedintele academiei de stiinte medicale, profesor de boli infectioase, rector la facultatea de medicina, profesor universitar, director la sp colentina, a scris foarte multe carti.
                            dar era cel mai umil si respectuos, saluta pana si portarul si dadea mana cu el
                            PS: CA-CAracter ( a nu mi se scuza cacofonia), in contrast, Tiberiu fiul dumneavoastra, este singurul care salveaza cat poate greselile de comportament ale lui Horia si ale Dvs
                            - vreau sa spun ca nu joc in spatele blocului, sunt client fidel Top Tenis Arena, CA-COntrast as vrea sa subliniez fara intentia de a face reclama, atmosfera si locatia VIVA SPORT arata ca "in spatele blocului" pe langa Top Tenis Arena
                            Ultima editare de alexv; 03.feb.2013, 23:31.
                            Viscaria /Tenergy 05 Hard fh/Tenergy 05 bh

                            Comentariu


                            • #64
                              Postat în original de alexv Vezi post
                              Buna seara,domnule Dan Tanase
                              desi nu merita sa mai continuam discutia
                              va atrag atentia ca nu stiti sa cititi prea bine (poate doar pe forum)
                              poate va explica cineva ce inseamna QUOTE ( mare atentie ,este in limba egleza ) !!! )
                              in postul acela (adica unde pare ca am scris eu, a fost un "citat" din ce a scris Paul Tulcea (adica aceste inscrisuri celebre " sunt cat se poate de pro si scoate oamenii afara din casa..." ii apartin numitului "Paul_Tulcea")
                              sper ca am reusit sa va fac sa intelegeti
                              Userul Paul Tulcea s-a exprimat gresit nu eu,
                              cu alte cuvinte pe el trebuia sa-l mustrati,nu pe mine )
                              daca tot va intereseaza cate clase am:
                              -medicina generala (profil medicina interna)
                              -si management-marketing
                              Chiar daca nu ma intereseaza ce studii aveti, puteti sa spuneti pentru cei care citesc acest forum,daca vreti sa va laudati
                              -in alta ordine de idei va spun ca nu stiti nici macar sa salutati clientii
                              aveti un aer de superioritate, iesit din comun probabil datorita intelectului dumneavoastra superior
                              ca sa va dau un exemplu:
                              bunicul meu, in contrast cu dumneavoastra, a fost ministrul sanatatii, presedintele academiei de stiinte medicale, profesor de boli infectioase,rector la facultatea de medicina, profesor universitar, director la sp colentina, a scris foarte multe carti.
                              dar era cel mai umil si respectuos, saluta pana si portarul si dadea mana cu el
                              PS: CA-CAracter ( a nu mi se scuza cacofonia), in contrast, Tiberiu fiul dumneavoastra, este singurul care salveaza cat poate greselile de comportament ale lui Horia si ale Dvs
                              - vreau sa spun ca nu joc in spatele blocului, sunt client fidel Top Tenis Arena, CA-COntrast as vrea sa subliniez fara intentia de a face reclama, atmosfera si locatia VIVA SPORT arata ca "in spatele blocului" pe langa Top Tenis Arena
                              Exact asta am spus!
                              Asta iti este limita!
                              Gramatica limbii romane este din pacate o necunoscuta pentru tine.
                              Colegul Paul_tulcea pe care ai avut nerusinarea sa-l jignesti a scris foarte corect.
                              Tu esti cel care ai incercat sa citesti printre randuri si ai dat un alt sens textului.
                              Dar inca o data, cu riscul de a ma repeta te consider "nevinovat" sau mai pe intelesul oamenilor cu ceva cunostiinte de limba romana "sarac cu duhul".
                              Apropos! Pana sa te superi pe sat ca un celebru "cowboy" nu ai reusit sa descoperi Top Arena?
                              Ultima editare de DAN T; 03.feb.2013, 23:39.

                              Comentariu


                              • #65
                                deja sunteti offtopic (adica deviati de la subiect)
                                apelati la varianta, suna un prieten !!!
                                daca nu intelegeti ce inseamna Quote, inseamna ca atat va este limita ( eu nu vorbesc la per tu )
                                va faceti de ras si mai mult
                                este foarte simplu, l-am citat pe userul Paul_Tulcea, pe care nu l-am jignit cu nimic
                                erata:
                                Quote inseamna citat.
                                daca tot facem conversatie aici, macar spuneti parerea dvs despre sistemul de punctaj.
                                4 puncte pentru participare, vi se pare corect ?
                                ps: mergeam la top tenis arena inainte sa vin la viva sport
                                singurul motiv pentru care am inceput sa vin la viva sport timp de 2 ani, este pentru ca stau foarte aproape
                                Ultima editare de alexv; 03.feb.2013, 23:48.
                                Viscaria /Tenergy 05 Hard fh/Tenergy 05 bh

                                Comentariu


                                • #66
                                  Postat în original de alexv Vezi post
                                  apelati la varianta, suna un prieten !!!
                                  va faceti de ras si mai mult
                                  este foarte simplu, l-am citat pe userul Paul_Tulcea, pe care nu l-am jignit cu nimic
                                  erata:
                                  Quote inseamna citat.
                                  Pass!!!

                                  Comentariu


                                  • #67
                                    Pass ???
                                    va urez o seara placuta. va multumesc pentru raspunsuri (ca unui client fidel timp de 2 ani la viva sport)
                                    Viscaria /Tenergy 05 Hard fh/Tenergy 05 bh

                                    Comentariu


                                    • #68
                                      Clasamentul pe prima pagina
                                      Adresa: Sos. Oltenitei nr. 103, Bucuresti / Program: Luni-Vineri intre 11-19 / Telefon: 0722.678.078 / Mail: contact@vivasportshop.ro
                                      http://www.VivaSportShop.ro

                                      Comentariu


                                      • #69
                                        Postat în original de VIVASPORTCLUB Vezi post
                                        Clasament etapa 1
                                        LOC NUME PUNCTE
                                        20 Vranceanu Mihai* 11
                                        21 Petrov Dan 11
                                        22 Cristescu Cristian* 11
                                        23 Raportaru Viorel 11
                                        24 Sandu Stefan Cristian* 11
                                        25 Arabagiu Marius 11
                                        26 Niculae Dan* 10
                                        Unii dintre participanti au cate o steluta. Are legatura cu tenisul sau cu fotbalul?
                                        TsE

                                        Comentariu


                                        • #70
                                          Postat în original de Emil Tudor Vezi post
                                          Unii dintre participanti au cate o steluta. Are legatura cu tenisul sau cu fotbalul?
                                          nu are nici o legatura .;am scos stelutele
                                          Adresa: Sos. Oltenitei nr. 103, Bucuresti / Program: Luni-Vineri intre 11-19 / Telefon: 0722.678.078 / Mail: contact@vivasportshop.ro
                                          http://www.VivaSportShop.ro

                                          Comentariu

                                          Who has read this thread:
                                          Procesare...
                                          X