Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Omagiu cameraman-ilor

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Omagiu cameraman-ilor

    In urma cu 4-5 ani, dl HORIA (jucator amator) din BISTRITA mi-a facut o surpriza deosebita realizand un montaj DVD cu 5 din jocurile mele personale din semifinale si finale ale unor turnee Amatur, pe care mi l-a inmanat fara nici o pretentie. La scurta vreme m-a apostrofat (PE BUNA DREPTATE) ca nu i-am dat nici macar un telefon de multumire. Astazi, vreau sa-i cer iertare in mod oficial, fiindca atunci mi-a fost rusine sa recunosc ca n-am putut vedea materialul din lipsa mijloacelor potrivite (PC, DVD). Doresc sa-i asigur de stima si respectul nostru pe toti aceia care au imortalizat imagini sau video-clipuri din activitatea noastra sportiva, materiale ce se inobileaza -precum vinul- odata cu trecerea anilor.
    D-lor cameramani, pt ca ne faceti bucuria de-a putea arata familiei si prietenilor cine am fost si ce am realizat, va multumim si va ramanem indatorati. SR

  • #2
    ia de aici Fane,d'asta-ti mai amintesti ?

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de Vali Suta Vezi post
      ia de aici Fane,d'asta-ti mai amintesti ?
      Se-ntimpla si la case mai mari

      Comentariu


      • #4
        tocmai s-a vazut fair play-ul unora care tineau peroratii despre mitici mai devreme....

        Comentariu


        • #5
          Un jucator care nu stie sa piarda,sa respecte adversarul.
          Dupa un meci facut împotriva altui aparator din Mangalia,Mircea Barbu,s-a discutat destul,domnul Rusu neaccept?nd ca altul este mai bun ca dânsul.
          Resect?ndu-i pe adversari,te respecti pe tine.

          Comentariu


          • #6
            E tare dl. RUSU STEFAN cand ma sfatuia ca nu am ce cauta in acest circuit fiinca nu detin notiunea de valoare , iar aici vad o lipsa de respect fata de adversar si arbitru.

            Comentariu


            • #7
              Nimeni nu savureaza infrangerea si cred ca n-am facut nici o tragedie din acest meci pierdut. Adevarat?
              - - - Actualizat - - -
              Va felicit pt memoria dvs f selectiva! Ceea ce tocmai ati facut se numeste trunchiere. Daca numai atat stiti despre mine, n-am de ce sa ma supar. Nu-mi lipsesc laudatorii, iar de hulit aveti dvs grija! SR

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de stefan_rusu23 Vezi post
                In urma cu 4-5 ani, dl HORIA (jucator amator) din BISTRITA mi-a facut o surpriza deosebita realizand un montaj DVD cu 5 din jocurile mele personale din semifinale si finale ale unor turnee Amatur, pe care mi l-a inmanat fara nici o pretentie. La scurta vreme m-a apostrofat (PE BUNA DREPTATE) ca nu i-am dat nici macar un telefon de multumire. Astazi, vreau sa-i cer iertare in mod oficial, fiindca atunci mi-a fost rusine sa recunosc ca n-am putut vedea materialul din lipsa mijloacelor potrivite (PC, DVD). Doresc sa-i asigur de stima si respectul nostru pe toti aceia care au imortalizat imagini sau video-clipuri din activitatea noastra sportiva, materiale ce se inobileaza -precum vinul- odata cu trecerea anilor.
                D-lor cameramani, pt ca ne faceti bucuria de-a putea arata familiei si prietenilor cine am fost si ce am realizat, va multumim si va ramanem indatorati. SR
                Salut STEFANE.
                Sper ca anul acesta , dupa o pauza de un an , sa revin si eu in randul AMATORILOR , daca totusi se vor produce anumite modificari in randul Amaturului .
                De asemenea sper sa pot sa mai reusesc si alte filmari cu alte ocazii.
                Ma bucur ca la randul meu am reusit sa fac si pe altii sa se bucure ...
                Si tu Stefane ai tot respectul meu , iar tie si tuturor prietenilor mei va doresc numai victorii !!!
                TENERGY // LIN Gaoyuan // TENERGY
                TENERGY // VISCARIA // TENERGY

                Comentariu

                Who has read this thread:
                Procesare...
                X