Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

DEZAMAGIRE- ar trebui luate masuri!

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • DEZAMAGIRE- ar trebui luate masuri!

    Stimati colegi de Amatur,
    Ma vad nevoit sa ridic la fileu comportamentul ciudat al d-lui Carpaci Alexandru , organizatorul turneului B de la Ludus din 12.01.2013.
    La 10 zile dupa terminarea turneului , clasamentul concursului nu este afisat, deci nu este cuprins in clasamentul general Amatur.
    Nu ma deranjeaza faptul ca nu mi s-au alocat 2,3...sau nu stiu cate puncte mi se cuveneau ci faptul ca ne-am deplasat pana acolo, am gasit conditii indoielnice de concurs, am platit taxa de concurs si...NIMIC.
    CONSIDER CA TOTUSI AR TREBUI LUATE CEVA MASURI DE CATRE OFICIALII AMATUR.
    Ce parere aveti?
    Crestem CAMPIONI! Antrenam INTELIGENTA! CS VOINTA Cluj

  • #2
    Postat în original de FlorinBN Vezi post
    http://tenisdemasa.amatur.ro/Clasament.html
    Clasament actualizat cu turneele de la:
    Oradea - 15 dec
    Cluj Napoca - 15 dec
    București - Viva 22 dec
    Cluj Napoca - 22 dec
    Sighetu Marmatiei - 22 dec
    Brăila - 22 dec
    Reghin - 22 dec
    Fălticeni - 22 dec
    Sibiu - 22 dec
    Cluj Napoca - 29 dec
    București - Viva 29 dec
    Galați - 29 dec
    Cluj Napoca - 05 ian
    Victoria BV - 05 ian
    Pitești - 12 ian
    București - Viva - 12 ian
    Dej - 19 ian
    Arad - 19 ian
    Odorheiu Secuiesc - 19 ian
    Pentru urmatoarele nu am gasit clasamente pe forum, deci nu le-am luat in calcul:
    Arad & Timișoara - 15 dec
    Agnita - 23 dec
    Lugoj - 29 dec
    Ludus - 12 ian
    Coordonatorii din zona, impreuna cu Dl. Bodeanu va lua legatura cu respectivii organizatori, pt ca nu este singurul.
    Hobby: Motoare si ski !
    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

    Comentariu


    • #3
      Sunt dator cu o interventie,stimati colegi.Turneul de la Agnita,asa cum am si mentionat in postul de prezentare, NU a figurat ca Turneu Amatur tocmai datorita particularitatiilor prezentate(dar acceptate fara nici o obiectie de catre participanti!)A fost organizat Dumineca cu unicul scop de a strange copii la sala si a le imparti cadouri de Mos Craciun!A fost postat cu (doar) 3 zile inainte de ziua desfasurarii ca un gest de "solidaritate" cu celelalte orase care au sarbatorit copii cu aceasta ocazie.Poate ca era mai bine sa-l postez la Competitii interne ca turneu de casa,caci asta a si fost(in fond)!A fost pur si simplu o omisiune de-a mea,pentru care i-mi cer scuze tuturor.
      I love table tennis !

      Comentariu


      • #4
        Scuze Dl. Csaby, este bine de stiut si oricum ar fi trebuie facut un clasament acolo unde a fost postat turneul, eventual cu mentiunea ca nu va fi punctat.
        Am obs. scuzele si ma bucur ca mai sunt si persoane care fac acest lucru.
        Cu respect!
        Hobby: Motoare si ski !
        http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

        Comentariu

        Who has read this thread:
        Procesare...
        X