Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Felicitari!

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Felicitari!

    Concursul organizat de domnul Valentin & compania a fost foarte reusit. Fiind primul meu concurs de acest gen am remarcat un nivel foarte ridicat atat la amatori cat si la open. Cu exceptia a mici incidente totul a mers bine. Felicitari castigatorilor!

    Sper ca pe viitor se va mai organiza un astfel de concurs in bucuresti.

    P.S: poate cineva oferi informatii suplimentare in legatura cu concursul de la galati? (26 aprilie). Unde se fac inscrierile? (Pana acum am doar nr. de tel al persoanei de contact)

    Multumesc mult!
    Blade : Butterfly BalsaCarbo X3
    FH : Tenergy 0.5 (2.0)
    FB : Yasaka Mark V 30* (2.0)



    http://www.smartprint.wordpress.com

  • #2
    FELICITARI ORGANIZATORILOR ! QUAD DEMONSTRADUM ERAT DEMONSTRATUM.

    Comentariu


    • #3
      Este o baza de plecare foarte solida. Iata ca la numarul de participanti inscrisi, sa putut juca sistem 3 din 5, chiar daca grupele pare, au inceput meciurile pe la 13.30. Prefer asa, decat meciurile in care nu ai timp nici macar sa-ti cunosti oponentul. Nu mai vorbesc de faptul ca am simtit in sfarsit ca joc cu oameni care au nivel apropiat de al meu si am avut meciuri echilibrate valoric. Felicit organizatorii si de asemenea finalistii si semifinalistii de la "amatori" si de la "open" care ne-au oferit meciuri excelente. Multumesc lui Bogdan Trifu,i George Vaduva, Mihai Bodeanu si multi altii, care ne-au aratat un tenis de inalta tinuta.
      Lemn- Bty Viscaria
      FH - TENERGY 05
      BH - TENERGY 80

      Comentariu


      • #4
        CALDE FELICITARI DRAGA VALI si FILO!! Iata ca se poate!! Un turneu superb! Meciuri incinse, ADEVARATE chiar de la nivelul grupelor atat la amatori cat si la open!! Stim prea bine ca efortul a fost dublu din partea organizatorilor, sponsorului, dar si satisfactia si placerea participantilor a fost si ea dubla fata de alte turnee!... si nu acesta este marele scop al turneelor, sa ne simtim cat mai bine indiferent de rezultatul de la masa?
        Am vazut cu mare placere cum Bogdan Trifu cu tenisul lui de calitate si stapanirea sa de sine deja proverbiala a castigat iar un titlul, intr-o finala de vis cu George Vaduva.
        Si finala de la amatori a avut farmecul ei, in care familia ierbarilor a mai pierdut un razboi!
        Totusi, Constanța se intoarce cu doua cupe+medalii in aceeasi masina spre casa! Ne mandrim, dar nu asta este important!
        Mai dorim astfel de turnee si sigur unul frumos (pe doua categorii) va fi cel din 30 august de la malul marii!!


        Cele bune!
        Xiom -Mitzutani - Xiom

        Comentariu


        • #5
          bravo.
          foarte placut surprins de nivelul partenerilor de concurs, abia astept urmatoarea intilnire; pina atunci, mai am de muncit, am vazut ca toata lumea trateaza foarte serios lucrurile, nu am vazut "amatorisme"...
          bafta si minuni!
          lemn: MIZZONE-7GLASS
          FH: Tackifire 1.9
          BH: Slice40 1.5
          0747482236

          Comentariu


          • #6
            Doar pana atunci? Eu muncesc de vre-o doi ani si mai am muuuuult de munca!
            Lemn- Bty Viscaria
            FH - TENERGY 05
            BH - TENERGY 80

            Comentariu


            • #7
              mie, sincer imi pare tare rau cu nu am cu cine ma antrena in privinta ,,materialelor" care m-au distrus dar, lasa lasa ca le vin eu de hac
              in rest, f.f. frumos iar organizatorilor
              FELICITARI :P

              Comentariu


              • #8
                Intr-adevar MUNCA e cea care ne "omoara" si poate mai putin materialele cu care ne adaptam din mers...in rest turneul de la București a fost unul de inalta calitate, in care fiecare a incercat sa-si lase amprenta prin modul de a se exprima in joc, util dealtfel ptr toti participantii, ptr ca o competitie valoreaza mult mai mult decat antrenamentele periodice individuale, fara de care totusi n-ar exista competitii de un asemenea nivel! Felicitari organizatorilor si participantilor.

                Comentariu


                • #9
                  Re: Felicitari!

                  Postat în original de q3maverick
                  Concursul organizat de domnul Valentin & compania a fost foarte reusit. Fiind primul meu concurs de acest gen am remarcat un nivel foarte ridicat atat la amatori cat si la open. Cu exceptia a mici incidente totul a mers bine. Felicitari castigatorilor!
                  Sper ca pe viitor se va mai organiza un astfel de concurs in bucuresti.
                  P.S: poate cineva oferi informatii suplimentare in legatura cu concursul de la galati? (26 aprilie). Unde se fac inscrierile? (Pana acum am doar nr. de tel al persoanei de contact)
                  Multumesc mult!
                  nu mai este pe 26 din cauza Pastelui.o sa anuntam o noua data in curand.

                  Comentariu

                  Who has read this thread:
                  Procesare...
                  X