Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

OFERTA de SPONSORIZARE pentru AMATUR

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #51
    Postat în original de costinmotoroi Vezi post
    Imi este rusine sa arat ce mesaje am primit de le dansul!! Pline cu cele mai variate injuraturi!!
    Daca nu ma credeti, cred ca Apian are acces la ele! Daca Fodoran nu inceteaza cu aceste aberatii, ma voi vedea silit sa le postez!
    Nu am acces, daca ar fi site-ul meu as avea - daca as fi curios.
    Ultima editare de FlorinBN; 06.feb.2013, 10:23.
    TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

    Comentariu


    • #52
      Postat în original de costinmotoroi Vezi post
      Domnule Cozma! Va multumesc din suflet ca ati inteles scopul acestui demers al meu! Ideea d-voastra este excelenta!

      SUNT DE ACORD CU PROPUNEREA D-VOASTRA!





      D-le Toma, va implor sa nu asociati numele d-voastra cu cel al nedomnului Fodoran!!!
      Imi este rusine sa arat ce mesaje am primit de le dansul!! Pline cu cele mai variate injuraturi!!
      Daca nu ma credeti, cred ca Apian are acces la ele! Daca Fodoran nu inceteaza cu aceste aberatii, ma voi vedea silit sa le postez!
      Poti sa le postezi,sa vedem ce consideri tu injurii .......profiti de faptul ca lumea ma cunoaste ca un coleric si iti permiti sa scrii asta?!?))))))))))ai terminat resursa persoanelor cu care sa te mai certi pe aici?!?chiar nu ti-ai dat seama cit de penibil esti cu toate propunerile absurde pe care le etalezi pe aici?!?Mdaaa.si cu asta am terminat discutia cu tine,nu mai meriti sa fii bagat in seama..numai bine!

      Comentariu


      • #53
        Ne d-le Fodoran, dupa cate stiu eu sunteti angajat la VIVASPORT!!
        Ce spuneti daca VIVASPORT, prin persoana d-lui Dan Tanase, se alatura acestui proiect ??????
        TOTODATA INVIT PE TOTI CEI CARE VOR SI AU PERSONALITATE JURIDICA, SA SE ALATURE ACESTUI PROIECT !!!!

        Comentariu


        • #54
          VIVASPORT,au proiectele lor curate( fara polemica sau,tot felul de postari) si de viitor in care sunt inclusi chiar copii institualizati.Este o diferenta .f mare intre ceea ce faci tu (vorbe,mesaje,"vrajeli",vorbe si iar vorbe) si ceea ce fac cei de la Vivasport......tu ai preluat o echipa(SK) dupa ce a ajuns Rares cu ea in divizia A,in schimb Tanase a preluat echipele de la 0 si a ajuns cu una in divizia B(cu mare sansa sa ajunga in A.....returul de acum o sa ne confirme sau,o sa ne infirme)iar,cu cealalta o sa se mearga la barajul din vara pt. B ,unde are mari sanse sa urce in B....daca esti CORECT( chestie de care tu esti convins)))))ai putea sa faci diferenta,Ar mai fi o chestiune...n-ai cum sa te compari cu familia Tanase nici la comportamentul "presedintelui" fata de jucatori si antrenor.....si cu astaam spus totul,acum chiar ca nu -ti mai raspund la provocari deoarece,cauti numai reclama pe aici,lucru spus chiar de tine intr-o imprejurare.........sa-ti dea Dumnezeu sanatate si MINTE.

          Comentariu


          • #55
            Inainte de legi, exista reguli de bun simt! Una din acestea spune ca, atunci cand aduci acuzatii, trebuie sa aduci si dovezi! Altfel nu este decat o calomnie iar acei oameni se umplu de ridicol!
            IN MOMENTUL CAND VOI REUSI SA DEMAREZ ACEL PROIECT SOCIAL, VOI ASTEPTA SCUZE PUBLICE DIN PARTEA CELOR CARE M-AU ACUZAT NEFONDAT !!!!!!!
            - - - Actualizat - - -
            Datorita faptului ca d-nul Cozma a inteles bunele mele intentii si a gasit o posibila solutie, voi deschide alt topic.
            Acest topic il voi lasa deschis pentru eventualele contestari la adresa mea, cu rugamintea pentru cei ce nu sunt de acord cu mine sa nu intineze alt topic cu atacuri la persoana si acuzatii nefondate.

            Comentariu


            • #56
              pana la urma nu se mai intelege nimic din acest topic cine intra si vede titlul topicului zice ,,,,ba ce oamenii!!! de treaba ,,, dar cand ancepe sa citeasca nu intelege mai nimic ! toata lumea sare pe costi motoroi il ataca sau al descurajeaza ! pana la urma e posibil sa se creada ca e un topic facut pt publicitate personala sau pt razbunari ! nimeni nu stie exact ce se doreste cu adevarat cu acest topic !! eu personal nu al cunosc pe dl costi , dar ideaa de baza mia placut acum nu mai revad aceleasi idealuri propuse la anceputul acestui topic ! ideea sa pierdut pe drum ,,,,,acum e doar o politica ca acelor din partideele de guvernamant !
              DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

              Comentariu


              • #57
                Postat în original de alehandro Vezi post
                pana la urma nu se mai intelege nimic din acest topic cine intra si vede titlul topicului zice ,,,,ba ce oamenii!!! de treaba ,,, dar cand ancepe sa citeasca nu intelege mai nimic ! toata lumea sare pe costi motoroi il ataca sau al descurajeaza ! pana la urma e posibil sa se creada ca e un topic facut pt publicitate personala sau pt razbunari ! nimeni nu stie exact ce se doreste cu adevarat cu acest topic !! eu personal nu al cunosc pe dl costi , dar ideaa de baza mia placut acum nu mai revad aceleasi idealuri propuse la anceputul acestui topic ! ideea sa pierdut pe drum ,,,,,acum e doar o politica ca acelor din partideele de guvernamant !
                Scuze am vrut sa dau invers,p-ai tu nu citesti si celelalte topicuri,s-a vezi ca s-au limpezit apele,acum tu ce vrei sa faci ,sa le tulburi din nou

                Comentariu


                • #58
                  Postat în original de dantim Vezi post
                  Scuze am vrut sa dau invers,p-ai tu nu citesti si celelalte topicuri,s-a vezi ca s-au limpezit apele,acum tu ce vrei sa faci ,sa le tulburi din nou
                  e pre mult de citit sunt prea complexe contradictiile e greu de anteles !! mai simplu e sa spui ca nu am anteles ,,,daca ma antelegi ...multumesc! oricum chiar daca ai gresit
                  DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                  Comentariu


                  • #59
                    Ok,si pana la urma care este concluzia,cine ce are de castigat,mai sponsorizam sau nu o astfel de initiativa.
                    Sincer mie imi place sa practic acest sport,am sponsorizat pana acum cu diverse sume ,alte sporturi,baschet,karate, sali de sport (fitness),deci de ce nu si tenis de masă.
                    Ca atare va rog,daca se poate si exista cadru legal,hai sa nu mai cautam pidici,hai sa dam o mana de ajutor si poate vom reusi ceva impreuna.
                    Stima si respect.

                    Comentariu


                    • #60
                      Postat în original de giulesti202 Vezi post
                      Ok,si pana la urma care este concluzia,cine ce are de castigat,mai sponsorizam sau nu o astfel de initiativa.
                      Sincer mie imi place sa practic acest sport,am sponsorizat pana acum cu diverse sume ,alte sporturi,baschet,karate, sali de sport (fitness),deci de ce nu si tenis de masă.
                      Ca atare va rog,daca se poate si exista cadru legal,hai sa nu mai cautam pidici,hai sa dam o mana de ajutor si poate vom reusi ceva impreuna.
                      Stima si respect.
                      Din pacate, cei din conducerea Amatur nu doresc infiintarea unei asociatii cu personalitate juridica! Asadar nu exista un cadru legal prin care sa putem incheia un contract de sponsorizare.
                      Daca totusi va intereseaza acest lucru pentru copiii nostri, va propun sa studiati topicul deschis de mine "Propunere pentru parteneriat sportiv - educational". Ma puteti contacta la 0728.959.799
                      Cu aceeasi stima!

                      Comentariu


                      • #61
                        Postat în original de giulesti202 Vezi post
                        Ok,si pana la urma care este concluzia,cine ce are de castigat,mai sponsorizam sau nu o astfel de initiativa.
                        Sincer mie imi place sa practic acest sport,am sponsorizat pana acum cu diverse sume ,alte sporturi,baschet,karate, sali de sport (fitness),deci de ce nu si tenis de masă.
                        Ca atare va rog,daca se poate si exista cadru legal,hai sa nu mai cautam pidici,hai sa dam o mana de ajutor si poate vom reusi ceva impreuna.
                        Stima si respect.
                        Pentru a cumpara si oferii cateva premii sau pentru a plati chiria la o sala de sport nu aveti nevoie de nici un cadru legal in relatia cu Amatur-ul.
                        Nu trebuie sponsorizat Amatur-ul ci turneele sale.Dealtfel, cred ca majoritatea organizatorilor de turnee va pot oferi cadrul legal necesar unui contract de sponsorizare.
                        De exemplu VivaSportShop merge la multe turnee in tara oferind ajutor organizatorilor(mese de joc profesionale,separatoare,etc).Totodata oferim si premii direct participantilor.
                        Daca vrei poti!
                        Este ca si cand ai distribuii pungi promotionale in pasaj la Universitate

                        Comentariu


                        • #62
                          Postat în original de DAN T Vezi post
                          Pentru a cumpara si oferii cateva premii sau pentru a plati chiria la o sala de sport nu aveti nevoie de nici un cadru legal in relatia cu Amatur-ul.
                          Nu trebuie sponsorizat Amatur-ul ci turneele sale.Dealtfel, cred ca majoritatea organizatorilor de turnee va pot oferi cadrul legal necesar unui contract de sponsorizare.
                          De exemplu VivaSportShop merge la multe turnee in tara oferind ajutor organizatorilor(mese de joc profesionale,separatoare,etc).Totodata oferim si premii direct participantilor.
                          Daca vrei poti!
                          Este ca si cand ai distribuii pungi promotionale in pasaj la Universitate
                          Asta e diferenta intre oamenii care pot si vor sa faca,fata de cei care doar le place sa se bage in seama pe forum.Cinste dvoastra dle Dan T ,si in special lui Tibi(pentru ca-l cunosc personal)...tineti-o tot asa,sunteti adevarati parteneri pentru AMATUR,si in special organizatorilor.Cine vor sa faca...au un exemplu palpabil de urmat,daca vor,daca nu...sa lase ciocul mic.
                          Ultima editare de victorache; 12.feb.2013, 18:05.
                          BLADE- BUTTERFLY TIMO BOLL ALC
                          FH - TENERGY 64
                          BH - XIOM VEGA EUROPE

                          Comentariu


                          • #63
                            Buna ziua,
                            in primul rand sa stiti,ca sponsorizarea unor turnee sau persoane,nu este deloc un lucru simpla,presupune multe acte si niste calcule pe care daca ti le face un organ de control sigur nu dau la fel cu cele facute de tine,in al doilea rand modul de exprimare cu ciocul mic,nu cred ca poate fi folosit in acest topic.
                            Cat despre domnul Tibi sau domnul Horia de la Viva pe care de asemenea am avut placerea sa ii cunosc,tot respectul pentru munca si generozitatea lor,ei sunt inplicati prin profilul,activitatii clubului in acest domeniu,eu nu.Ca atare sunt mai reticent si dvs,daca ati fi la fel in locul meu,cand iti intra zilnic in birou,feluriti oameni de bine care doresc sponsorizari si falsi calugari,etc.
                            Va rog sa nu va suparati si sa intelegeti in mod clar ca imi doresc in mod sincer sa ajut oamenii si in special copii sa gaseasca si sa aprofundeze calea catre acest sport,frumos.
                            Mentionez ca nu particip in circuitul Amatur,nu am astfel de ambitii,dar apreciez pe cei suficient de talentati,care fac acest lucru.
                            Stima si respect.
                            - - - Actualizat - - -
                            - - - Actualizat - - -
                            - - - Actualizat - - -
                            Postat în original de DAN T Vezi post
                            Pentru a cumpara si oferii cateva premii sau pentru a plati chiria la o sala de sport nu aveti nevoie de nici un cadru legal in relatia cu Amatur-ul.
                            Nu trebuie sponsorizat Amatur-ul ci turneele sale.Dealtfel, cred ca majoritatea organizatorilor de turnee va pot oferi cadrul legal necesar unui contract de sponsorizare.
                            De exemplu VivaSportShop merge la multe turnee in tara oferind ajutor organizatorilor(mese de joc profesionale,separatoare,etc).Totodata oferim si premii direct participantilor.
                            Daca vrei poti!
                            Este ca si cand ai distribuii pungi promotionale in pasaj la Universitate
                            Buna ziua,
                            este sigur altfel decat spuneti dvs,va pot demonstra ,acest lucru.
                            Daca doriti sa stiti,chiar si distribuirea de pungi in pasajul mentionat de dvs,fara autorizatie de la primarie in acest sens se sanctioneaza,pana si pentru flyere iti trebuie autorizarea
                            expresa a autoritatilor.
                            Ultima editare de giulesti202; 13.feb.2013, 12:17.

                            Comentariu


                            • #64
                              Postat în original de vasile fodoran Vezi post
                              Salut! indiferent de divergentele dintre noi(din cauza carora ma vad nevoit SA-MI CER SCUZE) nu cred ca ai inteles substratul acestor mesaje trimise sau,"infiintate" de Costi.Nu cred ca vreodata el o sa ajute vreun club nou infiintat(nu cred si pace),daca nu are ceva interese..........f.frumoasa gindirea voastra( a celor din Moldova),regiune care este putin vitregita din punctul de vedere al sportului si nu numai.......sfatul meu prietenesc este sa cautati "ajutoare" pe la alte persoane de pe acest site care au posibilitati .........inclusiv cei de la Viva care ,cred ca ar putea ajuta aceasta zona cu ceva fețe de paleta utilizate..o zi buna si sa ne revedem buni amici.
                              Da ce acid sunteti.
                              Fiecare are dreptul sa`si manifeste parerea in acest forum "ca de aia`i democratie", dar din pacate sunt oameni care stiu doar sa atace si sa arunce cu noroi.
                              Blade :Butterfly Timo Boll Spirit
                              BH : Tenergy 05Fx
                              FH : Tenergy 05Fx

                              Comentariu


                              • #65
                                Ai dreptate Ben. Si eu zic merita de incercat la urma urma nu este nimic de pierdut.
                                Nu cred ca Costi vreu face un reu pt. atata oameni. Mai ales multi din ele sunt si prieten.

                                Comentariu


                                • #66
                                  Dragii mei prieteni si colegi! Poate ca acest topic ar trebui inchis! Consider, totusi, ca ramane un bun mijloc de comunicare intre noi, in schimbul diferitelor opinii. Poate ca este folositor ca si mijloc de a face EDUCATIE, asa cum incerc sa fac si prin sport. Daca unii dintre colegii nostri cred ca numai parerea lor conteaza, ca daca asa au stabilit ei sa fie lucrurile asa si trebuie sa ramana, atunci este de datoria celorlalti sa-i traga de maneca si sa le dea jos ochelarii de cal!
                                  Deoarece datorita acestui topic am gasit solutia cautata de a face BINE, consider ca personal mi-am atins scopul! Ramane numai foarte, foarte multa munca de depus! Dar NU SUNT SINGUR! Am ramas impresionat de cati oameni sunt alaturi de mine si de proiectul pentru copii!
                                  In mod oficial imi RETRAG OFERTA DE SPONSORIZARE deoarece nu se vrea un cadru legal!
                                  Ma dedic in schimb Proiectului MINTE PENTRU SPORT si invit pe toti cei care vor sa ajute acest proiect SA VINA LANGA NOI!

                                  Comentariu


                                  • #67
                                    Postat în original de giulesti202 Vezi post
                                    Buna ziua,
                                    in primul rand sa stiti,ca sponsorizarea unor turnee sau persoane,nu este deloc un lucru simpla,presupune multe acte si niste calcule pe care daca ti le face un organ de control sigur nu dau la fel cu cele facute de tine,in al doilea rand modul de exprimare cu ciocul mic,nu cred ca poate fi folosit in acest topic.
                                    Cat despre domnul Tibi sau domnul Horia de la Viva pe care de asemenea am avut placerea sa ii cunosc,tot respectul pentru munca si generozitatea lor,ei sunt inplicati prin profilul,activitatii clubului in acest domeniu,eu nu.Ca atare sunt mai reticent si dvs,daca ati fi la fel in locul meu,cand iti intra zilnic in birou,feluriti oameni de bine care doresc sponsorizari si falsi calugari,etc.
                                    Va rog sa nu va suparati si sa intelegeti in mod clar ca imi doresc in mod sincer sa ajut oamenii si in special copii sa gaseasca si sa aprofundeze calea catre acest sport,frumos.
                                    Mentionez ca nu particip in circuitul Amatur,nu am astfel de ambitii,dar apreciez pe cei suficient de talentati,care fac acest lucru.
                                    Stima si respect.
                                    - - - Actualizat - - -
                                    - - - Actualizat - - -
                                    - - - Actualizat - - -
                                    Buna ziua,
                                    este sigur altfel decat spuneti dvs,va pot demonstra ,acest lucru.
                                    Daca doriti sa stiti,chiar si distribuirea de pungi in pasajul mentionat de dvs,fara autorizatie de la primarie in acest sens se sanctioneaza,pana si pentru flyere iti trebuie autorizarea
                                    expresa a autoritatilor.
                                    Doriti sa sponsorizati un turneu?
                                    Nimic mai simplu.
                                    Sa presupunem ca organizatorul local nu poate sa va ofere un contract de sponsorizare.
                                    Trebuie doar sa inchiriati sala si impreuna cu 50-60 de prieteni si/sau potentiali clienti sa incingeti un turneu de promovare a firmei dumneavoastra.
                                    Iar la final puteti sa oferiti si cadouri promotionaleixuri,brichete,sepci,tricouri,palete de tenis,etc.
                                    Va garantez ca organizatorul local va face munca de organizare(alcatuire grupe,clasamente,eliminatorii,etc) de placere,in interesul comunitatii, fara un interes material.
                                    Iar la final inclusiv autoritatile locale va vor multumii.Pentru ca le luati o treaba de pe cap.
                                    Daca aveti nevoie de un sprijin Viva Sport va este alaturi.Va putem impartasi din experienta noastra in organizarea de turnee.Iar cele de copii au fost sponsorizate in proportie de 100%
                                    Succes!

                                    Comentariu


                                    • #68
                                      Postat în original de costinmotoroi Vezi post
                                      Nu exista nici un dezavantaj! La cati bani se strang, din taxe, se pot acoperi toate cheltuielile!
                                      In plus se pot ajuta, mult mai eficient, copii si tinerii nostri! Poate reusim sa ii tinem departe de mirajul strazii, de dependenta de calculator, de droguri sau de jocuri de noroc. TOTUL CU AJUTORUL SPORTULUI! SI A OAMENILOR MARINIMOSI!
                                      aveti foarte mare dreptate, sportul in loc de altele.

                                      Comentariu


                                      • #69
                                        Postat în original de DAN T Vezi post
                                        Doriti sa sponsorizati un turneu?
                                        Nimic mai simplu.
                                        Sa presupunem ca organizatorul local nu poate sa va ofere un contract de sponsorizare.
                                        Trebuie doar sa inchiriati sala si impreuna cu 50-60 de prieteni si/sau potentiali clienti sa incingeti un turneu de promovare a firmei dumneavoastra.
                                        Iar la final puteti sa oferiti si cadouri promotionaleixuri,brichete,sepci,tricouri,palete de tenis,etc.
                                        Va garantez ca organizatorul local va face munca de organizare(alcatuire grupe,clasamente,eliminatorii,etc) de placere,in interesul comunitatii, fara un interes material.
                                        Iar la final inclusiv autoritatile locale va vor multumii.Pentru ca le luati o treaba de pe cap.
                                        Daca aveti nevoie de un sprijin Viva Sport va este alaturi.Va putem impartasi din experienta noastra in organizarea de turnee.Iar cele de copii au fost sponsorizate in proportie de 100%
                                        Succes!
                                        BRAVO!!! asta-i o lecție de management și marketing ce poate fi predata la grupa pregatitoare...prichindeii ar putea organiza un turneu de tenis amator doar citind ce ați scris aici. chiar fara carte de identitate, carte de credit și contract de sponsorizare...domnule, cine nu vrea sa primeasca lecția asta e treaba lui, dar eu citesc de o ora postarile pe tema asta și abia acum am înțeles ca toata g?lceava asta a fost fara rost. câta dreptate și consistența ai pus în niște simple propoziții de bun simț. îmi permit sa le traduc ca sa fie și mai banale:
                                        „vrei sa sponsorizezi o activitate în Amatur?...du-te cu o zi înainte la organizator, beți o cafea și ai rezolvat...nu mai pierde vremea cu reclame pe forum, poate cel care chiar are nevoie nici nu citește...” :P

                                        Comentariu


                                        • #70
                                          Fratilor,de ce faceti discutii fara rost numai cine nu s-a implicat in organizare de concursuri nu stie ce patesti cand mergi la unii sponsori dupa un ajutor cat de mic .Esti luat la misto ,batjocorit si cate si mai cate ,ce ati scris voi pana acum este praf in ochi.Prefer ca din pensia mea mica sa organizez un concurs ptr. copii decat sa o iau de la cei mari asa zisi sponsori in barba.M-am implicat si rasimplicat , dar de mers la sponsori merg tot timpul cu vaselina la mine sa nu ma usture....
                                          Blade . PHOTINO
                                          Fh. Tibhar ev. Mx-p
                                          Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                                          Comentariu


                                          • #71
                                            Postat în original de marcu vasile Vezi post
                                            Fratilor,de ce faceti discutii fara rost numai cine nu s-a implicat in organizare de concursuri nu stie ce patesti cand mergi la unii sponsori dupa un ajutor cat de mic .Esti luat la misto ,batjocorit si cate si mai cate ,ce ati scris voi pana acum este praf in ochi.Prefer ca din pensia mea mica sa organizez un concurs ptr. copii decat sa o iau de la cei mari asa zisi sponsori in barba.M-am implicat si rasimplicat , dar de mers la sponsori merg tot timpul cu vaselina la mine sa nu ma usture....
                                            Nea Marcu,iti dau un sfat ,cauta sponsorite nu mai cauta sponsori iesi mai ieftin nu-ti mai trebuie vaselina.

                                            Comentariu


                                            • #72
                                              Postat în original de costinmotoroi Vezi post
                                              Domnule Cozma! Va multumesc din suflet ca ati inteles scopul acestui demers al meu! Ideea d-voastra este excelenta!

                                              SUNT DE ACORD CU PROPUNEREA D-VOASTRA!






                                              D-le Toma, va implor sa nu asociati numele d-voastra cu cel al nedomnului Fodoran!!!
                                              Imi este rusine sa arat ce mesaje am primit de le dansul!! Pline cu cele mai variate injuraturi!!
                                              Daca nu ma credeti, cred ca Apian are acces la ele! Daca Fodoran nu inceteaza cu aceste aberatii, ma voi vedea silit sa le postez!






                                              Ma voi gandi la o varianta de colaborare intre SKT si Amatur pentru punerea in aplicare a proiectului social conceput pentru atragerea copiilor si tinerilor catre sport.
                                              Acest proiect este realizat de catre A.S. CLUBUL SPORT KOMBAT si Asociatia " SPORT pentru MINTI DESCHISE "

                                              Iata ca atunci cand mai multi oameni cauta solutii LE GASESC.


                                              A trecut mai mult de 10 luni de cand ai tot falfait steagul acestui proiect sus si tare,in acea perioada nu-ti scapa nici un subiect de pe forum in care sa nu fii omniprezent cu indarjirea specifica a celui care simte cum ii scapa oportunitatea printre degete.Oare ce se mai intampla cu acest proiect acum stimabile Costi?Oare ce s-a intamplat cu promisa ta sponsorizare a concursului de copii de la Agnita,sau cu sumedenia de turnee pentru copii pe care tot pe aici pe undeva o anuntai cu surle si trambite?Am sa spun eu aici pe forum...nimeni nu te-a vazut la Agnita,desigur vorbe si doar vorbe,asa cum te caracteriza un cunoscut de-al tau,doar gargara si agitatie intr-un pahar cu apa.Astea sunt solutiile programului pe care le-ei propus stimabile Costi Motoroi?Mai bine urmareste ce se face prin alte zone cum se fac turneele de copii si nimeni nu isi aroga nici un mare merit din asta,o fac fiecare asa cum poate si cu ce dispune,si cineva ca Csaba de la Agnita,Marcu de la Vatra Dornei sau Pribeagu de Pitești stiu mai bine la ce concursuri de copii participa,si ei pot sa confirme sau sa infirme sprijinul pe care l-ai promis in primavara.Totul s-a dezumflat la fel de repede pe cat de repede ai umflat-o tu...artificial,desigur.Timpul a trecut,si nimeni nu si-a mai adus aminte de maretul si provocatorul proiect marca inregistrata Costi Motoroi,exact cum fac politicienii cu noi,ne manipuleaza,asa ai incercat si tu,stimabile.Asta e caracterul oamenilor domnule Costi Motoroi,cu bune si rele trebuie sa ni-l asumam.

                                              PS: Si iata ca atunci cand cineva cauta solutii...cu siguranta LE GASESTE.Nu e cazul unuia ca dvs.stimabile.
                                              - - - Actualizat - - -
                                              Postat în original de mariomoro Vezi post
                                              aveti foarte mare dreptate, sportul in loc de altele.
                                              Asta e o mostra de manipulare marca Costi Motoroi.
                                              BLADE- BUTTERFLY TIMO BOLL ALC
                                              FH - TENERGY 64
                                              BH - XIOM VEGA EUROPE

                                              Comentariu


                                              • #73
                                                Buna ziua! Acum cateva luni am luat hotararea sa nu mai raspund la provocari si sa nu mai incerc sa-mi dau cu parerea. Totusi, la cele spuse mai sus trebuie sa mentionez anumite aspecte.
                                                Proiectul mentionat ESTE DEMARAT. Din pacate, datorita lipsei de interes si lipsei de personalitate juridica a AMATURULUI nu pot asocia acest proiect cu ceea ce se intampla in acest circuit. Nu am putut face altceva decat sa contribui cu sume mici sub forma de donatie la cateva din turneele organizate in Amatur.
                                                Exista un tip de oameni care nu fac altceva decat sa critice si care se erijeaza in judecatori. Nu vreau sa raspund acestor oameni. Scriu aceste randuri in speranta ca exista oameni ADEVARATI care nu vor decat sa ajute. Daca exista posibilitatea alaturarii lor langa Proiectul " Sport pentru Minte " pe care l-am demarat sunt deschis la propunerile d-voastra.
                                                Ultima editare de costinmotoroi; 13.oct.2013, 18:21.

                                                Comentariu


                                                • #74
                                                  Postat în original de costinmotoroi Vezi post
                                                  Buna ziua! Acum cateva luni am luat hotararea sa nu mai raspund la provocari si sa nu mai incerc sa-mi dau cu parerea. Totusi, la cele spuse mai sus trebuie sa mentionez anumite aspecte.
                                                  Proiectul mentionat ESTE DEMARAT. Din pacate, datorita lipsei de interes si lipsei de personalitate juridica a AMATURULUI nu pot asocia acest proiect cu ceea ce se intampla in acest circuit. Nu am putut face altceva decat sa contribui cu sume mici sub forma de donatie la cateva din turneele organizate in Amatur.

                                                  Exista un tip de oameni care nu fac altceva decat sa critice si care se erijeaza in judecatori. Nu vreau sa raspund acestor oameni. Scriu aceste randuri in speranta ca exista oameni ADEVARATI care nu vor decat sa ajute. Daca exista posibilitatea alaturarii lor langa Proiectul " Sport pentru Minte " pe care l-am demarat sunt deschis la propunerile d-voastra.

                                                  Nu e nici o provocare si nici un atac la persoana sau altceva de genul asta,cu atat mai putin sa judec pe cineva,dar asta nu inseamna ca nu pot avea o parere si o reactie pur personala,si te asigur chiar este fara rautate.Ar trebui sa facem mai mult si sa vorbim mai putin Costi,asta era substratul postului mai de sus.Incearca tu si fa lucruri bune si lasa pe altii sa aprecieze ,e de mult bun simt ce spun eu.Daca tu spui ca acel proiect a demarat,poate ai sesizat ca nu e nici pe departe asa usor sa construiesti ceva,trebuie mult timp si multa munca,dar nu si multa vorbarie.Munceste, fii discret,asta e apanajul oamenilor adevarati oamenilor care pot sa faca ceva oameni care vor sa faca ceva.Daca ai sesizat ceea ce am spus ma bucur ca poti intelege,daca nu.....dar am convingerea ca intelegi, te straduiesti mai mult,sunt convins ca poti .Cum spuneam odata intr-un post....NO OFFENSE
                                                  BLADE- BUTTERFLY TIMO BOLL ALC
                                                  FH - TENERGY 64
                                                  BH - XIOM VEGA EUROPE

                                                  Comentariu


                                                  • #75
                                                    Din pacate, din cele ce scrii nu denota decat antipatie la adresa mea. Este pacat sa-ti dai cu parerea la cele ce fac sau nu altii si sa nu incerci sa faci tu ceva concret in loc sa dai sfaturi.
                                                    Eu nu am mai postat aici din FEBRUARIE 2013. De ce se reactualizeaza acest post?
                                                    Fiecare are dreptul sa faca ceea ce doreste dar chiar nu inteleg interesul tau pentru ceea ce fac eu. Daca ai ceva personal cu mine ma poti contacta pentru a lamuri lucrurile si poti sa nu mai creezi disensiuni si subiecte ce nu au rost pe acest topic.
                                                    Totodata, esti binevenit daca aduci propuneri constructive sau idei care pot fi puse in aplicare.
                                                    Va anunt pe aceasta cale ca nu mai raspund la provocari si va invit pe toti pentru a vedea si intelege ce inseamna Proiectul " Sport pentru Minte "

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X