Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Trucuri magice explicate in limba romana pentru incepatori

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Trucuri magice explicate in limba romana pentru incepatori

    Salutare! Nu sunt nou pe forum si ca sa fiu sincer mai joc si eu din cand in cand cate un tenis de masă, dar acum vreau sa vorbesc despre altceva. Am si eu o problema ca sa zic asa, caut de ceva timp surse, tutoriale sau videoclipuri explicative cu trucuri magice in limba romana, si nu prea gasesc nimic, probabil nu stiu eu sa caut. Ma gandeam ca mai exista iubitori si pasionati de aceasta arta printre noi, si vreau sa le cer ajutorul. Daca dati de vreun videoclip de genul sau daca stiti de vreunul va rog sa lasati un link mai jos, si mai vorbim pe tema asta.

  • #2
    http://www.youtube.com/user/descoper...?feature=watch
    Sunt cateva aici si destul de simplu de invatat!
    Succes
    Lemn:Butterfly Liu Shiwen
    FH: Tenergy 05
    BH: Dignics 05

    Comentariu


    • #3
      Iti recomand sa-ti achizitionezi cartea domnului Leonard Iosefini . Explica foarte multe trucuri ... printre care si palmatul si multe altele.
      Lemn : Yasaka Sweeden Classic
      Fh : Butterfly bryce
      Bh : Butterfly bryce

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de george25 Vezi post
        http://www.youtube.com/user/descoper...?feature=watch

        Sunt cateva aici si destul de simplu de invatat!
        Succes
        Foarte tare, merci ... plus ca la descriere zice ceva de genul, ca au pe site-ul o rubrica doar cu tutoriale cu trucuri simple.. cred ca la site-ul asta s-au referit.

        Comentariu


        • #5
          Am o alta intrebare, cunoasteti vreo emisiune sau serial cu pariuri sportive? am auzit, fara sa vreau, de la niste baieti din casa de pariuri povestind de unde au primit ponturile. In cazul in care stiti depre ce e vorba spuneti-mi si mie sau lasati un link.

          Comentariu


          • #6
            Eu stiu de cei de la dli.ro care si-au mutat sectiunea de trucuri magice pe un alt site, numai pe tema asta: trucuri-magice.ro. Eu aveam nevoie destul de urgent, pentru o zi de nastere, si nu aveam timp sa caut cartea lui Iosefini. Baietii astia plus canalul de youtube m-au salvat pentru ca explica in romaneste si pe intelesul tuturor trucurile. Sper sa iti fie de folos, mariusfanea. Sunt foarte profi si cand sunt luat prin surprindere, adica trebuie sa fac vreun show la un eveniment anume, simplu si rapid ma pregatesc. Bafta si altor pasionati A, legat de ponturi si pariuri sportive incearca pariuri-x.ro.

            Comentariu

            Who has read this thread:
            Procesare...
            X