Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Buget 2013 - Precizari legate de taxe si cotizatii

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #76
    Postat în original de dantim Vezi post
    - - - Actualizat - - -
    Daca si el ,nu nici el ca mai erau si altii care au incercat sa iti explice,Pisti baci daca vrei cumva sa te alint,nu ca am ceva cu ungurii ,chiar ii stimez
    ca si fiimiu ii jumate (nevastamea este unguroaica)dar vad ca tu esti penibil.
    Singura problema este ca Rusu Stefan este roman 100% si nu vad polarizarea problemei catre maghiari......

    Comentariu


    • #77
      Va rog sa specificati in anunturile turneelor daca aveti acceptul coordonatorului zonal pentru turneu si daca virati sau nu cotizatie.
      Turneele care nu respecta regulamentul sau nu au dispensa de la CO nu vor fi punctate in clasament, si este corect sa va informati participantii de acest neajuns.
      Pentru domnul SR: la ce sala din Cluj pot sa nu va intilnesc? Pentru ca mai fac delegatii si vreau sa ma destind la tenis, nu sa ma bag in discutii neprincipiale.
      TsE

      Comentariu


      • #78
        Daca dumneavoastra nu a-ti fi inceput cu invective nu cred ca va jignea nimeni,acum vad ca treceti la
        amenintari chiar nu se sperie nimeni,chiar vreau sa va intilnesc dar sa discutam ca doi oameni civilizati daca se poate.
        - - - Actualizat - - -
        Postat în original de Kantor Imre-Zoltan Vezi post
        Singura problema este ca Rusu Stefan este roman 100% si nu vad polarizarea problemei catre maghiari......
        D-l Zoli era vb de poezia a-ia cu Pisti ce a scris-o d-l Stefan,chiar nu am nimic cu ungurii
        si nevastamea este unguroaica deci va stimez.
        Intreabal pe Feri Denes de mine si o sa iti zica si el.
        Apropo poti sa il intrebi si pe Gaby Farcas cind a avut o altercatie la București cine a intervenit sa o aplaneze.
        Scuze daca te-am suparat.

        Comentariu


        • #79
          Postat în original de dantim Vezi post
          Daca dumneavoastra nu a-ti fi inceput cu invective nu cred ca va jignea nimeni,acum vad ca treceti la
          amenintari chiar nu se sperie nimeni,chiar vreau sa va intilnesc dar sa discutam ca doi oameni civilizati daca se poate.
          - - - Actualizat - - -
          D-l Zoli era vb de poezia a-ia cu Pisti ce a scris-o d-l Stefan,chiar nu am nimic cu ungurii
          si nevastamea este unguroaica deci va stimez.
          Intreabal pe Feri Denes de mine si o sa iti zica si el.
          Apropo poti sa il intrebi si pe Gaby Farcas cind a avut o altercatie la București cine a intervenit sa o aplaneze.
          Scuze daca te-am suparat.
          El,in speta SR ,nu a inteles ca ceilalti doar au reactionat la actiunile lui.Atat si nimic mai mult.Mai mult,daca se doreste sa se scindeze...e o tara libera,serios,nu-i tine nimeni legati de AMATUR,chiar daca se cred adevaratii amaturisti,ei singuri se izoleaza de restul,doar ei actioneaza dupa cum ii duce capul,sau unul si altul,dar sa fie consecventi in ceea ce fac,fapte bune sau mai putin bune.
          Ultima editare de victorache; 17.feb.2013, 18:52.
          BLADE- BUTTERFLY TIMO BOLL ALC
          FH - TENERGY 64
          BH - XIOM VEGA EUROPE

          Comentariu

          Who has read this thread:
          Procesare...
          X