Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A la Gura Humorului O+A+J Cupa '' Partia Soimul'' ed. II 23.02.2013

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Clasamentul provizoriu pe prima pagina !
    Dan Chirap
    www.sportdakiro.com
    email: contact@sportdakiro.com

    Comentariu


    • Felicitari .super turneu.
      Ultima editare de ramyru; 24.feb.2013, 12:48.

      Comentariu


      • Inc-odata fam.Chirap la inaltime ! Organizatori de exceptie care stiu sa imbine utilul cu placutul fiind totodata si prietenii tuturor. Multumim, sunteti exceptionali.
        Iaca-ta ca in sfarsit "ora exacta" la ping pong este data si de Botoșani !!!
        Bravo Ciprian ! Am avut incredere in tine, totul tinea doar de timp si in sfarsit ai reusit sa aduci locul 1 si la Botoșani. Felicitari si sa ne mai bucuri si pe viitor.
        Felicitari si finalistilor de la open, din pacate n-am putut sa stau pana la sfarsit pentru a vedea finala dar sunt sigur ca a fost meci de 5 stele !
        Felicitari tuturor concurentilor, fair play-ul a fost la el acasa si de aceasta data !
        Multumim si firmei VIVA SPORT București pentru prezenta lor in mijlocul moldovenilor si speram ca pe viitor sa va revedem in "familia" noastra tot cu sfaturi utile si produsele de foarte buna calitate cum de altfel ne-ati obisnuit deja.
        Am inteles ca pe data de 9 martie d-nul Misu Nistorica va organiza si la Botoșani un concurs A la care speram ca ne vor onora cu prezenta cat mai multi participanti fapt pentru care va multumim anticipat. Conditiile sunt exceptionale, dintre cele mai bune din tara.
        Respect.
        Blade: lemn off...ce lemn !
        Bh: cu tepi
        Fh: fara tepi

        Comentariu


        • Bravo Dane multumim un turneu foarte reusit. Felicitare pt. Organizare.
          Bravo Ciprian Onofrei pt. Locul 1 ( si pe Ciprian inalt pt. locul 2 ; )
          Bravo Cozma si Farkas pt Finala ambele a jucat spectaculos. Bravo
          Felicitare si la Bunici dela Fălticeni Bravo Cozma , Bravo Boris ( Marius tu nu esti Bunic )
          - - - Actualizat - - -
          Asteptam si la Botoșani va fi si aici frumos.

          Comentariu


          • Postat în original de sorin_client Vezi post
            Inc-odata fam.Chirap la inaltime ! Organizatori de exceptie care stiu sa imbine utilul cu placutul fiind totodata si prietenii tuturor. Multumim, sunteti exceptionali.
            Iaca-ta ca in sfarsit "ora exacta" la ping pong este data si de Botoșani !!!
            Bravo Ciprian ! Am avut incredere in tine, totul tinea doar de timp si in sfarsit ai reusit sa aduci locul 1 si la Botoșani. Felicitari si sa ne mai bucuri si pe viitor.
            Felicitari si finalistilor de la open, din pacate n-am putut sa stau pana la sfarsit pentru a vedea finala dar sunt sigur ca a fost meci de 5 stele !
            Felicitari tuturor concurentilor, fair play-ul a fost la el acasa si de aceasta data !
            Multumim si firmei VIVA SPORT București pentru prezenta lor in mijlocul moldovenilor si speram ca pe viitor sa va revedem in "familia" noastra tot cu sfaturi utile si produsele de foarte buna calitate cum de altfel ne-ati obisnuit deja.
            Am inteles ca pe data de 9 martie d-nul Misu Nistorica va organiza si la Botoșani un concurs A la care speram ca ne vor onora cu prezenta cat mai multi participanti fapt pentru care va multumim anticipat. Conditiile sunt exceptionale, dintre cele mai bune din tara.
            Respect.
            Eu personol nu cred ca ”ora exacta”,o dati voi, botosanenii,deoarece ”dusmanul meu de moarte ”n-a dat peste mine ca in celelalte 2 dati(Rădăuți si Iași),sa-i dau peste nas guralivului.Sper s-o mai fac cu proxima ocazie.Mentionez ca numai Onufrei Ciprian imi este ”dusman de moarte”,ceilalti botosaneni sunt jucatori O.K.La Iași,in sfarsit am razbunat cu varf si indesat onoarea dornenilor,invingandu-l pe Duceac Catalin cu 3-0 (un jucator cu un caracter deosebit de bun,un tanar cumsecade,de gasca)cat si pe acest Onufrei Ciprian un frustrat notoriu cu 3-1.
            Ultima editare de PRIZA TOK; 24.feb.2013, 16:13.
            Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
            Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

            Comentariu


            • special ptr fam chirap;felicitari sincere ptr acest super turneu organizat absolut impecabil!!! slanina cu ceapa si usturoi alaturi de palinca au fost un deliciu !totul a fost super ok.sincer bravo cistigatorilor si tuturor participantilor. in nume personal ,bravo si la cit mai multe turnee cistigate ptr ...ciprian onufrei!!!!

              Comentariu


              • Cateva secvente din:
                Finala Copii:



                Finala Open:




                P.s -> Imi cer scuze ca le-am facut pe secvente..

                Comentariu


                • Salut finalisti de la open!

                  Comentariu


                  • Felicitari fam. Chirap pentru organizarea exemplara. Cred ca multi organizatori au ce invata de la ei, mai ales operativitatea. Ce sa mai vorbim despre desertul de final cu slanina, ceapa si palinca. Va asteptam cu drag si la Botgosani, mai ales ca sunt implicat si eu in organizare si va promitem conditii excelente de concurs.

                    Comentariu


                    • Felicitari organizatorilor,participantilor si premiantilor.
                      Dl. Dan la cat mai multe asemenea turnee !

                      Comentariu


                      • Clasamentul final pe prima pagina !!!

                        Multumiri tuturor participantilor, felicitari castigatorilor, cinste tuturor.
                        Multumesc mult pentru aprecieri.
                        Nu puteam se realizez acest concurs decat cu ajutorul si intelegerea voastra. Faptul ca am realizat grupele de vineri seara mi- a dat posibilitatea de a incepe FOATE DEVREME concursurile si am reusit performanta ca la amatori sa termin grupele superioare la ora 13.30.
                        Doar prin seriozitatea tuturor se pot elimina timpii morti dintr- un turneu. Multumesc inca o data pentru seriozitate.
                        Multumiri celor de la VivaSport pentru surpriza facuta copiilor
                        Firma i-a premiat pe primii trei de la cele doua categorii cu cate un voucher in valoare de 30 lei.

                        Va multumesc si va mai astept pe meleagurile noastre!
                        HAI AI NOSTRII !!!

                        CLASAMENTUL FINAL PE PRIMA PAGINA !!!
                        Dan Chirap
                        www.sportdakiro.com
                        email: contact@sportdakiro.com

                        Comentariu


                        • Multumit pentru primire domnule Chirap , sa stiti ca de fiecare data la Gura Humorului ne simtim ca acasa, a fost un turneu reusit cu meciuri frumoase!!!

                          La cat mai multe turnee reusite
                          Blade :Butterfly Timo Boll Spirit
                          BH : Tenergy 05Fx
                          FH : Tenergy 05Fx

                          Comentariu

                          Who has read this thread:
                          Procesare...
                          X