Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu B, Cupa VIVA SPORT, 16 Februarie 2013 AMATORI + OPEN( ' la gramada ' )

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #51
    Salut,

    Bogdan Dinca - București - amatori

    Mersi

    Comentariu


    • #52
      Daca vine Daniel se inscrie si zamfir ionel si popescu valentin

      Comentariu


      • #53
        din bucuresti Negria mihai
        Blade:Schalager off+
        FH:nittaku hammond 2.2mm
        BH:nittaku hammond 2.2mm

        Comentariu


        • #54
          Grupe inferioare AMATORI +Open

          1. Lungu Cosmin, Olaru Costin, Nedelcu Marin, Bucur Livia, Iftimciuc Gheorghe, Ivanoaica Teodor
          2. Boaca Valentin, Dena Corneliu, Bejinariu Alexandra, Sersea Adrian, Stefan Teodor, Desperescu Madalin
          3. Cionoiu Cristian, Dima Nicu, Sandescu Florin, Pata Andrei, Millo Lucian, Dupoi Octavian
          4. Aftenii Daniel, Silviu Niculae, Nestor Dragos, Podoreanu Laurentiu, Pata Mihaela, Bogdan Serban
          5. Rada Catalin, Matei Razvan, Constantin Gica, Ionita Daniel, Staicu Dan, Bordea Alexandru
          6. Zamfir Ionel, Poenaru Adrian, Tudor Emil, Tepelea Ioana, Dumitru Leonid, Stanescu Johnny
          7. Constantin Teodor, Dumitru Gheorghe, Fodoran Cosmin, Theodorescu Alex, Stan Radu, Onut Aurel
          8. Filimon Bogdan, Jaouir Khaled, Mihai Ion, Raportaru Viorel, Neagoe Costin Adrian, Niculescu Gabriel
          9. Popescu Valentin, Bilanici Mircea, Constantin Gabriela, Kevin Von Gamm, Dinca Bogdan, Negria Mihai
          10. Luta Petre, Papacu Bejoli, Cocis Marian, Tiosea Oana, Popescu Ionut, Popa Razvan , Procopie Andrei(sv)
          11. Vranceanu Mihai, Uta Adrian, Bucur Bogdan, Saulescu Dimitrie, Sandu Stefan, Desideriu Cristian, Cocala Claudia Adriana
          12. Petrov Dan, Micuda Mihai, Ivan Narcis, Tiosea Nicolae, Arabagiu Marius, Acu Paul, Voin Doru
          Ultima editare de VivaShop; 16.feb.2013, 11:02.
          Adresa: Sos. Oltenitei nr. 103, Bucuresti / Program: Luni-Vineri intre 11-19 / Telefon: 0722.678.078 / Mail: contact@vivasportshop.ro
          http://www.VivaSportShop.ro

          Comentariu


          • #55
            Succes participantilor dar mai ales lui Dl. G I C A C O N S T A N T I N.

            Comentariu


            • #56
              ceva noutati? grupe superioare..eliminatorii ?

              Comentariu


              • #57
                Bravo Horica vad ca ti-ai revenit,chiar te-ai autodepasit cu organizarea.

                Comentariu


                • #58
                  Postat în original de dantim Vezi post
                  Bravo Horica vad ca ti-ai revenit,chiar te-ai autodepasit cu organizarea.
                  NU te grabi, sunt tare curios cum o scoate la capat stie el despre ce e vorba
                  Oricum un mare plus la cum s a desfasurat concursul, inceput la ora buna si fluid.

                  Comentariu


                  • #59
                    Clasament Amatori
                    1.Nedelcu Marin - pereche fete Donic Coppa X1
                    2.Cocis Marian - husa dubla Yasaka Luna
                    3.Procopie Andrei -husa Yasaka Fire
                    4.Sandescu Florin - un set mingii Yasaka ***
                    5-8
                    Tepelea Ioana
                    Dumitru Gheorghe
                    Negria Mihai
                    Arabagiu Marius
                    9-16
                    Bogdan Serban
                    Dena Corneliu
                    Onut Aurel
                    Staicu Dan
                    Tiosea Niculae
                    Bilanici Mircea
                    Poenaru Adrian
                    Mihai Ion
                    17
                    Sersea Adrian (o vic in sup)
                    18-24
                    Podoreanu Laurentiu
                    Dima Nicu
                    Iftimciuc Gheorghe
                    Bordea Alexandru
                    Sandu Stefan
                    Dezideriu Cristian
                    Jaouir Khaled
                    25-27 (3 vict in inf)
                    Ivan Narcis
                    Popescu Ionut
                    Popa Razvan
                    28-33(2 vict in inf)
                    Papacu Bejoli
                    Ragalie Nicolae
                    Constantin Gabriela
                    Theodorescu Alex
                    Matei Razvan
                    Saulescu Dimitrie
                    34-43(1 vict in inf)
                    Sajgo Erik
                    Ivanoaica Teodor
                    Stefan Teodor
                    Pata Andrei
                    Dupoi Octavian
                    Silviu Nicolae
                    Stanescu Ionut
                    Niculescu Gabriel
                    Bucur Bogdan
                    Voin Doru
                    44-52
                    Acu Paul
                    Cocala Claudia Adriana
                    Neagoe Costin Adrian
                    Dumitru Leonid
                    Pata Mihaela
                    Desperescu Madalin
                    Bucur Livia
                    Dinca Bogdan
                    Stan Radu
                    Clasament Open
                    1.Lungu Cosmin - pereche fete Donic Coppa X1
                    2.Boaca Valentin - husa dubla Yasaka Luna
                    3.Cionoiu Cristian - husa Yasaka Fire
                    4.Constantin Gica - un set mingii Yasaka ***
                    5-8
                    Vranceanu Mihai
                    Fodoran Cosmin
                    Uta Adrean
                    Aftenii Daniel
                    9-16
                    Bejinariu Alexandra
                    Nestor Dragos
                    Micuda Mihai
                    Olaru Costin
                    Popescu Valentin
                    Luta Petre
                    Petrov Dan
                    Tudor Emil
                    17-24
                    Rada Catalin
                    Millo Lucian
                    Constantin Teodor
                    Raportaru Viorel
                    Kevin Von Gamm
                    Zamfir Ionel
                    Filimon Bogdan
                    Tiosea Oana
                    Clasamentul General va fi postat Luni 18 februarie 2013
                    Ultima editare de VivaShop; 18.feb.2013, 12:16.
                    Adresa: Sos. Oltenitei nr. 103, Bucuresti / Program: Luni-Vineri intre 11-19 / Telefon: 0722.678.078 / Mail: contact@vivasportshop.ro
                    http://www.VivaSportShop.ro

                    Comentariu


                    • #60
                      Clasamentul General va fi postat Luni 18 februarie 2013
                      Horica miine ce faci ,dormi toata ziuaoricum meriti o zi de odihna dupa prestatia ce ai depus-o astazi,
                      felicitari si sper sa nu fie o intimplare

                      Comentariu


                      • #61
                        Postat în original de sevraj Vezi post
                        NU te grabi, sunt tare curios cum o scoate la capat stie el despre ce e vorba
                        Oricum un mare plus la cum s a desfasurat concursul, inceput la ora buna si fluid.
                        Foarte buna organizaea lui Horia!
                        Concurs de 76 pers / 10 mese.
                        Fluent si coerent.
                        Selectia Open/ Amatori dupa inferioare foarte inspirata.
                        BRAVO!
                        TsE

                        Comentariu


                        • #62
                          Postat în original de dantim Vezi post
                          Domnul Dan cu salata era o gluma imi cer scuze daca va-ti suparat

                          - - - Actualizat - - -

                          In legatura cu turneul am scris serios asta este fiecare le stie pe ale lui.

                          - - - Actualizat - - -

                          Chiar vreau sa particip din placere nu din dorinta de a cistiga sau a acumula mai multe puncte.

                          - - - Actualizat - - -

                          Sa ne vedem sanatosi d-l Dan.
                          Am inteles gluma si nu sunt suparacios din fire.
                          Dar chiar va rog sa ma credeti ca daca e sa-l doara undeva pe Horia aceia sunt tenesii sau mai original "la bascheti".
                          Incepand din luna Februarie vom Organiza si liga nationala VivaSportShop pentru copii.Sambetele libere vor fi foarte putine,echipa de seniori va participa la "Nationale",Horia,Tiberiu si Alex mai pleaca si prin tara si chiar nu avem cum sa ne impartim ca sa acoperim toate datele.De accea ne va fi foarte greu sa mai modificam calendarul competitional.
                          Credeti-ma! Prezenta dumneavoastra chiar imi face o deosebita placere.

                          Comentariu


                          • #63
                            Postat în original de VIVASPORTCLUB Vezi post
                            Clasament Amatori

                            1.Nedelcu Marin - pereche fete Donic Coppa X1
                            2.Cocis Marian - husa dubla Yasaka Luna
                            3.Procopie Andrei -husa Yasaka Fire
                            4.Sandescu Florin - un set mingii Yasaka ***

                            Clasament Open

                            1.Lungu Cosmin - pereche fete Donic Coppa X1
                            2.Boaca Valentin - husa dubla Yasaka Luna
                            3.Cionoiu Cristian - husa Yasaka Fire
                            4.Constantin Gica - un set mingii Yasaka ***



                            Clasamentul General va fi postat Luni 18 februarie 2013
                            Felicitari organizatorilor, fiindca sunteti primii care , la premiere, nu ati facut diferente intre open si amatori !

                            Comentariu


                            • #64
                              Postat în original de Emil Tudor Vezi post
                              Foarte buna organizaea lui Horia!
                              Concurs de 76 pers / 10 mese.
                              Fluent si coerent.
                              Selectia Open/ Amatori dupa inferioare foarte inspirata.
                              BRAVO!
                              Mie mi-a placut ca a inceput la ora zece fix, asa cum s-a spus de la inceput. La concursurile de la Top Arena ora de inceput este trecuta ora 9 dar concursul incepe pe la 11. Nu ar fi mai bine ca si organizatorii de la Top Arena sa treaca ora de inceput 10:00 si chiar sa inceapa la 10:00 indiferent daca mai asteapta pe cineva sau nu? Eu intotdeauna ma grabeam sa fiu parolist si sa vin la ora 9, ma trezeam cu noaptea in cap pentru asta, la 8:30 eram acolo dupa care mai stateam ca boul 2 ore si ceva incalzindu-ma si supraincalzindu-ma pana ce atunci cand incepea turneul eram stors ca lamaia.

                              Comentariu


                              • #65
                                Clasamentul general pe prima pagina
                                Adresa: Sos. Oltenitei nr. 103, Bucuresti / Program: Luni-Vineri intre 11-19 / Telefon: 0722.678.078 / Mail: contact@vivasportshop.ro
                                http://www.VivaSportShop.ro

                                Comentariu


                                • #66
                                  Domn' Cornel..sa nu exageram ca numai la Top Tenis incepeau concursurile la ora 11...din pacate si la Viva au fost destule cand s-a inceput la ora 11.30....important insa este ca oamenii se straduie sa faca cate ceva iar pe parcurs remediaza micile inconveniente..

                                  Comentariu


                                  • #67
                                    Asa este, organizarea a fost buna si apreciez asta mai ales comparat cu experientele trecute la care erau momente in care stateai 2 ore degeaba. Inclusiv la inceput.
                                    Si amestecul open + amatori are anumite avantaje. Dezavantajul e ca unii in loc sa traga pt locul 2 fac in asa fel sa iasa pe 3. Avantajul insa, ma uit la primii 4 clasati si sunt intradevar amatori, cu multe ore de joc dar amatori.
                                    Lemn: Joola Zhou Qihao Super ALC 90 FL, 85gr
                                    FH: Butterfly Tenergy 05 2.1
                                    BH: Tibhar Quantum X Pro Max

                                    Comentariu


                                    • #68
                                      Postat în original de Cornel 67 Vezi post
                                      Mie mi-a placut ca a inceput la ora zece fix, asa cum s-a spus de la inceput. La concursurile de la Top Arena ora de inceput este trecuta ora 9 dar concursul incepe pe la 11. Nu ar fi mai bine ca si organizatorii de la Top Arena sa treaca ora de inceput 10:00 si chiar sa inceapa la 10:00 indiferent daca mai asteapta pe cineva sau nu? Eu intotdeauna ma grabeam sa fiu parolist si sa vin la ora 9, ma trezeam cu noaptea in cap pentru asta, la 8:30 eram acolo dupa care mai stateam ca boul 2 ore si ceva incalzindu-ma si supraincalzindu-ma pana ce atunci cand incepea turneul eram stors ca lamaia.
                                      Buna ziua,

                                      Cred ca exagerati si induceti putin lumea in eroare!

                                      Niciun concurs organizat de mine si de colegii mei la Top Tenis Arena nu a avut ora de incepere 11:00 , indiferent de anvergura turneului!

                                      Spre exemplu,Cupa Unirii din ianurie,a inceput la ora 10:05 ,in conditiile in care au participat 225 de jucatori. La aceeasi ora au inceput si : Memorialul George Vaduva (177 participanti) , cat si celelalte concursuri din 2012.

                                      Cei care participa constant la turneele organizate de noi,stiu ca ne straduim sa oferim mereu participantilor conditii de desfasurare cat mai bune.

                                      Va multumesc!.

                                      ps.Scuze pt off-topic, si felicitari pt organizare ,Horia!

                                      Comentariu


                                      • #69
                                        Intr-adevar la turneele organizate de Rares la TopTenis s-a inceput destul de aproape de ora 10.00 mai ales tinand cont si de faptul ca la acele concursuri participau peste 120 oameni....turneele la care cred ca face referire domnu Cornel sunt cele organizate de SKT ( Costi Motoroiu ) la Top Tenis unde de obicei aveau cam un delay 2 h/ 2h:30...dar la urma urmei e de inteles si pt dansul tinand cont ca era printre primele concursuri organizarte la TopTenis.

                                        Comentariu


                                        • #70
                                          Postat în original de julian09 Vezi post
                                          Domn' Cornel..sa nu exageram ca numai la Top Tenis incepeau concursurile la ora 11...din pacate si la Viva au fost destule cand s-a inceput la ora 11.30....important insa este ca oamenii se straduie sa faca cate ceva iar pe parcurs remediaza micile inconveniente..
                                          Eu nu zic ca la Viva nu a inceput mai tarziu, ideea vad ca nu a fost inteleasa, vad ca si Rares Leorda si-a exprimat dezacordul. Eu am spus clar ca ma deranjeaza nu neaparat ora la care a inceput concursul ci ora la care se zice ca va incepe concursul. La Viva s-a spus mereu ca incepe la ora zece chiar daca acum este prima oara cand chiar incep la ora zece, cum scrie in program, de obicei au inceput la minim 11. In schimb la Top Arena mereu s-a scris ca incepe la ora 9 dimineata si absolut intotdeauna a inceput macar la 10 si ceva, zic eu ca cateodata aproape de 11. Pentru cei care vin din provincie este importanta ora la care organizatorii promit ca incep concursul, eu cheltui bani pe benzina si sunt obligat sa ajung inainte de 9, chiar la 8 jumatate, ca sa nu risc sa plec acasa fiindca concursul a inceput fara mine, deci nu pot veni la 9 jumate cum foarte multi din București isi permit sa vina, incepe concursul pleaca binemersi acasa, nu ii costa nimic. Eu stiu ca ei scriu ora 9:00 tocmai ca sa inceapa la zece fiindca altfel daca scriu ora de incepere 10:00 au toate sansele sa inceapa la 11 dar asta nu este treaba mea, pot fi un pic mai fermi si sa nu ingaduie incalcarea orei de incepere, iar dupa ce fac prima oara asta sunt sigur ca intarziatii nu o vor mai face a doua oara. Eu nu tin cu vreo sala de tenis anume, de multe ori mi-am aratat multumirea de cum au fost organizate concursurile la Top Arena, o sala foarte foarte buna de altfel. Acum daca am indraznit si eu sa zic ceva, indreptatit fiind zic eu, trebuie sa sariti toti ca arsi pe mine?

                                          Comentariu


                                          • #71
                                            Postat în original de Cornel 67 Vezi post
                                            Eu nu zic ca la Viva nu a inceput mai tarziu, ideea vad ca nu a fost inteleasa, vad ca si Rares Leorda si-a exprimat dezacordul. Eu am spus clar ca ma deranjeaza nu neaparat ora la care a inceput concursul ci ora la care se zice ca va incepe concursul. La Viva s-a spus mereu ca incepe la ora zece chiar daca acum este prima oara cand chiar incep la ora zece, cum scrie in program, de obicei au inceput la minim 11. In schimb la Top Arena mereu s-a scris ca incepe la ora 9 dimineata si absolut intotdeauna a inceput macar la 10 si ceva, zic eu ca cateodata aproape de 11. Pentru cei care vin din provincie este importanta ora la care organizatorii promit ca incep concursul, eu cheltui bani pe benzina si sunt obligat sa ajung inainte de 9, chiar la 8 jumatate, ca sa nu risc sa plec acasa fiindca concursul a inceput fara mine, deci nu pot veni la 9 jumate cum foarte multi din București isi permit sa vina, incepe concursul pleaca binemersi acasa, nu ii costa nimic. Eu stiu ca ei scriu ora 9:00 tocmai ca sa inceapa la zece fiindca altfel daca scriu ora de incepere 10:00 au toate sansele sa inceapa la 11 dar asta nu este treaba mea, pot fi un pic mai fermi si sa nu ingaduie incalcarea orei de incepere, iar dupa ce fac prima oara asta sunt sigur ca intarziatii nu o vor mai face a doua oara. Eu nu tin cu vreo sala de tenis anume, de multe ori mi-am aratat multumirea de cum au fost organizate concursurile la Top Arena, o sala foarte foarte buna de altfel. Acum daca am indraznit si eu sa zic ceva, indreptatit fiind zic eu, trebuie sa sariti toti ca arsi pe mine?
                                            La toptenis, Rares a facut asta, a fost ferm si cativa au ramas pe afara pentru ca au intarziat si l felicit pentru asta!
                                            Lumea a sarit putin pentru ca desi noi am inteles ca vroiati sa spuneti la general problema, ati mentionat totusi un anumit Organizator-Sala, deci nu chiar general valabil.

                                            Comentariu


                                            • #72
                                              Postat în original de sevraj Vezi post
                                              La toptenis, Rares a facut asta, a fost ferm si cativa au ramas pe afara pentru ca au intarziat si l felicit pentru asta!
                                              Lumea a sarit putin pentru ca desi noi am inteles ca vroiati sa spuneti la general problema, ati mentionat totusi un anumit Organizator-Sala, deci nu chiar general valabil.
                                              Foarte bine ca a fost ferm numai ca era extraordinar daca era ferm la ora 9 nu la ora 10. Nu vreau sa polemizez, nu am nimic cu Rares care este un baiat foarte de treaba, nu am nimic cu nimeni. Numai ca pentru ca lucrurile sa mearga mai bine trebuie sa vorbesti nu sa taci, fiindca daca taci lucrurile merg din ce in ce mai prost. Si ce am zis eu este in interesul tuturor asa ca nu vad de ce atata caz. Ambele sali sunt la fel de bune (Top Arena si Viva Sport), nu am nici o preferinta, am jucat si in una si in cealalta, fac o treaba extraordinar de buna si le urez viata lunga.

                                              Comentariu


                                              • #73
                                                Postat în original de Cornel 67 Vezi post
                                                Mie mi-a placut ca a inceput la ora zece fix, asa cum s-a spus de la inceput. La concursurile de la Top Arena ora de inceput este trecuta ora 9 dar concursul incepe pe la 11. Nu ar fi mai bine ca si organizatorii de la Top Arena sa treaca ora de inceput 10:00 si chiar sa inceapa la 10:00 indiferent daca mai asteapta pe cineva sau nu? Eu intotdeauna ma grabeam sa fiu parolist si sa vin la ora 9, ma trezeam cu noaptea in cap pentru asta, la 8:30 eram acolo dupa care mai stateam ca boul 2 ore si ceva incalzindu-ma si supraincalzindu-ma pana ce atunci cand incepea turneul eram stors ca lamaia.
                                                Eu am dat ,,like " pentru ca am apreciat punctualitatea celor de la Viva. Cit despre ceea ce s-a intimplat la Top Tenis Arena, nu ma bag fiindca nu am informatii certe de acolo.

                                                Comentariu


                                                • #74
                                                  Felicitari domnului Filimon Bogdan, zis Butelie, care, pe cât de patimas este uneori la masa de joc, pe atât de discret si de cuminte a fost în felul în care a oferit sponsorizarea premiantilor - jos palaria.

                                                  Comentariu


                                                  • #75
                                                    unde sa caut pozele cu cistigatorii de la amatur

                                                    Postat în original de mateidumitru Vezi post
                                                    Eu am dat ,,like " pentru ca am apreciat punctualitatea celor de la Viva. Cit despre ceea ce s-a intimplat la Top Tenis Arena, nu ma bag fiindca nu am informatii certe de acolo.
                                                    unde sa caut pozele cu cistigatorii de la amatur

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X