Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Pareri Yinhe Galaxy T-11 (carbon)

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Pareri Yinhe Galaxy T-11 (carbon)

    Imi puteti spune si mie niste pareri despre acest lemn? Si daca se potrivesc cu Xiom Omega 4 si Xiom Sigma, astept lamuriri, multumesc !

  • #2
    este un lemn foarte rapid si usor,in categoria off+.mai rapid decat schlager carbon...cu acele fete nu cred ca vei pune prea multe mingi pe masa...cea mai buna combinatie cu acel lemn ,pentru mine,sunt niste fete chinezesti ,cel putin semilipicioase ,dar cu burete moale cat de cat..

    Comentariu


    • #3
      E un lemn interesant. Desi off+, are tendinta sa curbeze mingea pe masa chiar daca dai drive. Si eu as recomanda niste fete tacky - semitacky. Daca dai tare in minge, ar merge si un burete mai dur (pe fh).
      www.ttmall.ro - Magazin si blog de tenis de masa
      http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-Tenis-de-Masa

      Comentariu


      • #4
        Am inteles, multumesc de pareri, daca mai aveti opinii va rog sa nu ezitati.

        Comentariu


        • #5
          Extrem de rapid si greu de stapanit. Il recomand doar jucatorilor sprinteni, care au lovituri cat se poate de corecte. Pentru un amator pur, de nivel mediu, nu-l consider potrivit. L-am incercat si cand vroiam viteza maxima, dar vazand cum o iau pe cocoasa de la toata lumea am trecut la lemn Off, apoi Off- si m-am oprit intr-un tarziu la All+, fara material compozit Daca aveam inspiratia de a face tranzitia in sens invers economiseam ceva bani...
          DR. Levi All+; FH: Andro Impulse PowerSponge 2.0 mm; BH: Giant Dragon Dragon's Talon OX
          Dr. Levi All; FH: Yasaka Razka Max; BH: TSP Curl-PH OX

          Comentariu

          Who has read this thread:
          Procesare...
          X