Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu B - Sibiu - 02.03.2013

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    asa patesc si eu acum si nu inteleg de ce , doar am mai postat poze in trecut . daca ma poate ajuta cineva cu vreun sfat in privinta postarii de imagini , ii multumesc anticipat .
    Ultima editare de marius1964; 03.mar.2013, 12:54.

    Comentariu


    • #27
      Am incercat sper sa si reusesc sa pun doua imagini de la final
      Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	2013-03-02 17.53.04.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	90,8 KB 
ID:	766941Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	2013-03-02 17.53.42.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	91,6 KB 
ID:	766942
      - - - Actualizat - - -
      se pare ca am reusit nu stiu la marime daca sunt ok?(oricum scuzele de rigoare ca nu am mai postat poze pana acum, dar pe viitor o sa fie mai bine)
      Blade: Butterfly M. Maze//FH: STIGA CALIBRA //[ BH:STIGA CALIBRA/COLOR]
      Tinteste spre luna! chiar daca nu reusesti, macar vei fi printre stele.

      Comentariu


      • #28
        V-ati descurcat super domnul Dan, multumim !
        We are what we repeatedly do. Excellence, then, is not an act, but a habit.
        Aristotle



        Stiga Offensive Classic ||| DHS G888 / Banco Ouragane

        Comentariu


        • #29
          bravo pt reusita , vinde-mi si mie patentul .
          cei 4 premiati ai turneului de la stanga la dreapta : Daneliuc Gabi - loc 3 , Aron Darie - loc 2 , Cindea Cosmin - loc 1 si Benyovski Bela - loc 3 .

          ia uite ca acum a vrut si la mine .
          cateva imagini din finala .

          o imagine cu " florile " turneului .

          doua persoane care nu sunt la cina , ci la sfatul cel de taina : prima imagine inainte de sfat , a doua dupa :P .

          o imagine cu subsemnatul

          si alte imagini din timpul turneului
          Ultima editare de marius1964; 03.mar.2013, 18:09.

          Comentariu


          • #30
            D-l Marius, nu doar ca va meritati diploma, dar ar fi fost necesara si o cupa! Multumim!
            Ultima editare de Cosnic; 03.mar.2013, 19:50.
            We are what we repeatedly do. Excellence, then, is not an act, but a habit.
            Aristotle



            Stiga Offensive Classic ||| DHS G888 / Banco Ouragane

            Comentariu


            • #31

              dupa o dupa-amiaza de munca , am reusit sa postez toate imaginile surprinse la acest turneu . sper sa va faca placere .

              Comentariu


              • #32
                Wooooooooooouuuuu!!!!!Bravo Cosmine!!Ai reusit sa "spargi" gheata!!!!
                In opinia mea,sincer,era doar o chestiune de timp ca sa se intample ....ceea ce era deja previzibil!Prestatiile tale din ultima vreme prefigurau un asemenea deznodamant.Acuma ramane doar sa confirmi(cat mai des posibil) statutul de pretendent si vrednic urmas la "centura cu diamante" a "greilor" din Sibiu.Felicitari!
                I love table tennis !

                Comentariu


                • #33
                  Multumesc domnul Csabi! Mai trebuie sa progresez pana sa ma pot compara cu "greii" din Sibiu. A fost o zi buna pe care am prins-o si care mi-a permis sa inclin (de multe ori la limita!) balanta partidei in favorea mea.
                  Pe mine, pe langa "greii" din Sibiu ma ingrijoreaza si "lupii tineri" din Agnita, care au reusit la turneul din Agnita meciuri excelente in fata unor jucatori foarte buni. Ma refer in special la Elisei, care a dat mari batai in grupa lui, reusind sa se califice de pe LOCUL 3, intr-o grupa cu jucatori consacrati, precum: Mitzea Alexandru, Benyovski Bela, Mitica Dragomir, Weiss Simona. Iar baiatul blond din grupa mea (Imi cer scuze ce nu ii mai retin numele!) daca gestiona putin mai bine finalurile de set, putea sa-mi ia cel putin 2 dintre ele, pe care le-a avut in mana!!
                  Urmeaza o deosebit de interesanta si benefica concurenta de la distanta intre orasele noastre. Aceasta datorita proiectului pe care dumneavoastra l-ati initiat acolo. FELICITARI!
                  Mi-ar face o deosebita placere sa am mai des ocazia sa joc in compania primitoare a tenismenilor "de pe Hartibaci" !
                  We are what we repeatedly do. Excellence, then, is not an act, but a habit.
                  Aristotle



                  Stiga Offensive Classic ||| DHS G888 / Banco Ouragane

                  Comentariu


                  • #34
                    Salut Cosmine cand poti da un semn vreau sa te intreb ceva, ceau
                    Blade: Butterfly M. Maze//FH: STIGA CALIBRA //[ BH:STIGA CALIBRA/COLOR]
                    Tinteste spre luna! chiar daca nu reusesti, macar vei fi printre stele.

                    Comentariu


                    • #35
                      Cine a castigat turneul de la Sibiu?

                      Cine a castigat turneul de la Sibiu!

                      Cine a castigat turneul de la Sibiu.



                      O t?nara speranta. Scuze, Cosmine, dar nu puteam scrie,, un t?nar sperant ,, .
                      Ultima editare de &1c; 06.mar.2013, 15:14.
                      4/3 din oameni au probleme cu fractiile

                      Comentariu


                      • #36
                        Multumim pentru poze

                        Comentariu

                        Who has read this thread:
                        Procesare...
                        X