Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Schimb tenergy fx rosu de 2.1 aproape noua cu spinart rosu 2.1 in aceiasi stare

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Schimb tenergy fx rosu de 2.1 aproape noua cu spinart rosu 2.1 in aceiasi stare

    Schimb tenergy fx rosu de 2.1 aproape noua cu spinart rosu 2.1 in aceiasi stare

  • #2
    Si eu am renuntat la un 05 pentru un spinart. Marfa!!!

    Comentariu


    • #3
      Astept oferte! nu are nimeni spinart?

      Comentariu


      • #4
        Nu vindeti fața? Daca da, ce dimensiuni are si cat ar costa.
        Timo Boll ZLF (old model 87g)/ FH Joola Rhyzer 45 PRO 2.0 mm/ BH Joola RhyzmP 2.0 mm

        Comentariu


        • #5
          Prefer sa nu o vand.Multumesc!

          Comentariu


          • #6
            Valabil schimb cu fata spinoasa patrata

            Comentariu


            • #7
              Adevarul e ca (am mai vorbit, am un spinart, pentru care am renuntat la un 05), in locul dvs., in afara de spinart, nu as cauta alta fata, mai "lipicioasa" sau, mai bine zis, cu mai mult spin.
              Daca nu gasiti spinart, nu merita sa incercati cu alta fata si sugerez sa ramaneti tot la 05.
              Am incercat si eu mai multe "lipicioase" (DHS 2, 3, Omega IV, xplode, M3 chiar si M2 etc.) dar fie e numai vorbaria de ele, fie imbatraneste cauciucul rapid si isi pierde proprietatile.
              Este binecunoscut faptul, reflectat prin pret, ca butterfly "imbatraneste" intr-un interval aproape dublu fata de concurenti.
              Parerea mea!
              Cu respect,
              Ultima editare de deea; 04.apr.2013, 22:56.

              Comentariu


              • #8
                Mai am un spin art, rosu!!!
                Un amic, stiind ca sunt interesat, mi-a trimis din State una patrata, pe care o voi pune pe paleta.
                Daca vreti, va pun poze la cea de pe lemn, cu care am jucat de cand vb despre spin art (17.03.2013). Fata este absolut impecabila, utilizata 95%.
                Dimensiuni:152 latime/155 inaltime.
                Asadar, m-am gandit sa vb cu dvs mai intai, inainte de a posta anuntul, stiind ca vreti un spin art rosu.
                Cu respect,
                Tel.0745.495510
                - - - Actualizat - - -
                Uite si un link: http://www.tabletennisdb.com/rubber/butterfly-spin-art.html
                Ultima editare de deea; 19.apr.2013, 22:58.

                Comentariu

                Who has read this thread:
                Procesare...
                X