Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Liga Amatur 2013 - seria a 7-a - Transilvania Nord

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #51
    In timpul turneului de la Bistrița de pe 1 iunie s-a disputat si meciul dintre cele doua echipe openiste:
    Olimpia Cluj - Speed Bistrița 5-2.
    Ar mai fi de jucat meciurile dintre T.C. Teodora - Somesul si T.C. Teodora - Mobistil.
    TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

    Comentariu


    • #52
      Situatia meciurilor pe echipe la categoria Amatori:
      1 2 3 4 Setaveraj Loc
      1 CLUJ TT --- 5--4 5--2 2--5 7--9 3
      2 SOMESUL 4--5 --- 5--2 9--7 1
      3 T.C. TEODORA 2--5 --- 4
      4 MOBISTIL 5--2 2--5 --- 7--7 2
      In cazul in care T.C. Teodora nu mai disputa cele doua meciuri ramase, clasamentul este cel din coloana "Loc", celelalte 3 echipe fiind departajate la setaveraj.
      La categoria Open:
      1. Olimpia Cluj
      2. Speed Bistrița
      TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

      Comentariu


      • #53
        Am o intreabare : Cum se departajeaza echipele de Open de cele de ctg amatori ?
        La momentul disputarii jocului echipa Somesul avea doi jucatori de Open (dupa clasamentul din 1.04)
        Rusu Calin - MP 21
        Ciobanu Gabriel - MP 19
        GEWO TABLE TENNIS

        Comentariu


        • #54
          Postat în original de VladFarcas Vezi post
          Am o intreabare : Cum se departajeaza echipele de Open de cele de ctg amatori ?
          La momentul disputarii jocului echipa Somesul avea doi jucatori de Open (dupa clasamentul din 1.04)
          Rusu Calin - MP 21
          Ciobanu Gabriel - MP 19
          In prezent este mai simplu.Eu acum am intrat la amatori cu media mp sub 18,deci in prezent suntem regulamentar la amatori.Atunci cand se fac inscrierile la turneul final pe echipe,echipele participante trebuie sa se incadreze in regulament,sau mai bine zis jocurile ce se vor disputa sa fie in litera regulamentului (1 openist si 2 amatori).
          Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
          Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

          Comentariu


          • #55
            La Open merg primele doua echipe iar la Amatori urmatoarele doua.
            Daca vreuna din cele 4 echipe de mai sus vrea sa promoveze la Open, putem juca intr-unul din weekendurile din 6 iulie, 3 aug, 10 aug (sau intr-o miercuri din perioada 10 iul-15 aug), iar daca ne bat, noi (Speed) ne retragem si le lasam lor locul.
            Somesul are drept de joc la Amatori cu conditia sa nu joace Rusu si Ciobanu in acelasi meci. De asemenea, pot sa-si mai completeze echipa cu inca 2 amatori (eventual cu un singur transfer de la alta echipa).
            TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

            Comentariu


            • #56
              Am stabilit ca vom juca cu Mobistil la Nasaud intr-o seara cand ne anunta TIRA VIOREL ,cand sant ei disponibili.
              Cu echipa SOMESUL am stabilit ca vom juca la turneul de la DEJ DIN 27 IULIE la care vom participa toti !
              - - - Actualizat - - -
              Se mai adauga la echipa T.C.TEODORA inca o persoana:
              OLTEAN DOREL NASAUD .

              Comentariu


              • #57
                pt cei din zona care joaca pe echipe noua sala de tdm din dej va sta la dispozitie tel 0748352369 !!
                DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                Comentariu


                • #58
                  T.C.TEODORA-SOMESUL CLUJ 5-0 (neprezentare).
                  Meciul cu echipa MOBISTIL se va juca la Nasaud si va transmitem rezultatul cat de curand.

                  Comentariu


                  • #59
                    Componentii echipei Somesul sunt in concediu de odihna,motiv pentru care nu ne-am putut prezenta la competitia de la Dej.Putem juca meciul restanta incepand din luna septembrie 2013,urmand sa stabilim cand si cu care prilej.
                    Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
                    Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

                    Comentariu

                    Who has read this thread:
                    Procesare...
                    X