Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

București - Sport Kombat Tennis Halle - O noua sala de tenis de masa

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #51
    Postat în original de costinmotoroi Vezi post
    Din data de 22.04.2013 va asteapta CEA MAI TARE OFERTA DE PE PIATA!!!!!!!
    ABONAMENT DE MEMBRU AL CLUBULUI SPORT KOMBAT CONTRA SUMEI DE 150 LEI PENTRU 30 DE ZILE:
    - ACCES NELIMITAT IN SALA
    - 1 ORA PE SAPTAMANA CU ANTRENOR INDIVIDUAL
    - 30 MINUTE/ZI LA ROBOT
    dupa matematica mea... asta inseamna 4 sedinte de 1.5h (1h antrenor + 30m robot) pentru modicul pret de 150 de ron pe luna? daca-i asa, sper sa tineti promotia inca o luna, pana ma fac si eu bine

    Comentariu


    • #52
      Cautam gradene pentru 190 locuri.
      Daca aveti informatii va rugam sa ne contactati la 0728.959.799

      Comentariu


      • #53
        Postat în original de costinmotoroi Vezi post
        Cautam gradene pentru 190 locuri.
        Daca aveti informatii va rugam sa ne contactati la 0728.959.799
        Poate se potrivesc cele retractabile, dar cred ca mai simplu este sa asezi de jur imprejur bancute de vara tip berar. Gasesti la firmele renumite de bere si te ajuta sa faci si o terasa din umbrelute sau corturi afara. Va fi cald si se merita un dozator,...am vz ca s-a inscris si Dan Petrov asa ca ma voi inscrie si eu cu cativa brasoveni.
        Succes!
        Hobby: Motoare si ski !
        http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

        Comentariu


        • #54
          Postat în original de GeluBv Vezi post
          Poate se potrivesc cele retractabile, dar cred ca mai simplu este sa asezi de jur imprejur bancute de vara tip berar. Gasesti la firmele renumite de bere si te ajuta sa faci si o terasa din umbrelute sau corturi afara. Va fi cald si se merita un dozator,...am vz ca s-a inscris si Dan Petrov asa ca ma voi inscrie si eu cu cativa brasoveni.
          Succes!
          Gelutu eu cred ca Costi vrea de alea pentru tribuna

          Comentariu


          • #55
            Asa e Dane, pentru tribuna ne trebuie.

            Comentariu


            • #56
              Postat în original de dantim Vezi post
              Gelutu eu cred ca Costi vrea de alea pentru tribuna
              Danut, "retractabile" se refera la tribuna. Pe langa cele de tribuna, i-am propus si altceva....banci de berar, care dupa parerea mea sunt bune si ramane loc de trecere.
              Hobby: Motoare si ski !
              http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

              Comentariu


              • #57
                Program de sarbatori !
                Duminica 5 mai - inchis
                Luni 6 mai - deschis de la 12 la 20
                Paste fericit tuturor si multa sanatate !
                Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                Comentariu


                • #58
                  Ar fi profesionist din partea d-voastra daca ati anunta din timp schimbatul orarului macar cu 2-3 zile inainte - vezi cazul de azi...
                  Lemn: Xi Enting Arylate Carbon
                  FH: Donic BlueFire M1 2.0
                  BH: Donic BlueFire M2 2.0

                  Comentariu


                  • #59
                    Aveti dreptate! Nu suntem profesionisti dar poate devenim. Oricum, in aceasta sala nu facem afaceri. In primul rand noi avem 60-70 de copii de la centrele de plasament sector 1 pentru care nu plateste nimeni. Face cineva donatie?

                    Comentariu


                    • #60
                      Daca faceti rost de tribuna sa-mi spuneti si mie cam cat costa poate cumpar si eu.
                      Blade . PHOTINO
                      Fh. Tibhar ev. Mx-p
                      Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                      Comentariu


                      • #61
                        Incepand de astazi 20.05.2013 reluam initiativa de succes " 10 lei si joci cat vrei ".
                        Fiecare persoana plateste 10 lei/zi si devine membru al clubului de tenis de masă avand acces nelimitat in sala, in ziua respectiva.

                        Comentariu


                        • #62
                          Am voie si eu

                          Comentariu


                          • #63
                            Felicitari d-l Costi, aveti o sala superba si poate gasiti ceva sponsori ca sa puteti exista multi ani de acum inainte!!! Mi-a placut foarte mult sa joc intr-o asemenea sala!!! Sa va dea Domnul multa sanatate si putere de munca!!!
                            Blade - Timo Boll ZLF - OFF
                            FH - Xiom Sigma II Pro
                            BH- Xiom Sigma II Pro

                            Comentariu


                            • #64
                              Impreuna cu colegul si prietenul meu Mihai Craioveanu dorim sa incepem formarea unor grupe pe categorii (incepatori, intermediari ) pentru cei care vor sa invetze tenis de masă sau doresc perfectionarea si imbunatatirea nivelului de joc.
                              Pentru inscrieri si formarea grupelor puteti sa ma contactati la numarul de telefon 0742624355!
                              Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                              Comentariu


                              • #65
                                Datorita unor evenimente ce au loc in incinta ROMEXPO la sfarsitul acestei saptamani, intrarea autovehiculelor se va face pe la poarta B. Parcarea va fi gratuita. Va luati tichet si la iesire specificati ca veniti de la tenis de masă.

                                Comentariu


                                • #66
                                  Antrenament cu o viitoare campioana !
                                  https://www.facebook.com/photo.php?v=652676914758796
                                  Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                                  Comentariu


                                  • #67
                                    Postat în original de costinmotoroi Vezi post
                                    Incepand de astazi 20.05.2013 reluam initiativa de succes " 10 lei si joci cat vrei ".
                                    Fiecare persoana plateste 10 lei/zi si devine membru al clubului de tenis de masă avand acces nelimitat in sala, in ziua respectiva.
                                    Costi, fara suparare, dar cred ca ar trebui specificat aici ca oferta este valabila doar in zilele de Luni.

                                    Comentariu


                                    • #68
                                      Postat în original de Andrei - Doru Pata Vezi post
                                      Costi, fara suparare, dar cred ca ar trebui specificat aici ca oferta este valabila doar in zilele de Luni.
                                      Oferta nu a fost valabila doar in zilele de luni ..a fost valabila in perioada 20.05 - 27.05( inclusiv) ....
                                      Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                                      Comentariu


                                      • #69
                                        Oferta ! Platesti 4 sedinte individuale de antrenament si a 5-a e gratis !!! Numar de contact : 0742624355
                                        Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                                        Comentariu


                                        • #70
                                          Sedinta ,cit costa sedinta....

                                          Comentariu


                                          • #71
                                            Postat în original de dantim Vezi post
                                            Sedinta ,cit costa sedinta....
                                            50 de lei sedinta - la 4 platite in avans a 5-a e gratis !
                                            Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                                            Comentariu


                                            • #72
                                              Postat în original de Alex.C Vezi post
                                              Oferta ! Platesti 4 sedinte individuale de antrenament si a 5-a e gratis !!! Numar de contact : 0742624355
                                              imi cer scuze am apasat din greseala butonul de nu-mi place...
                                              Blade: Viscaria
                                              FH: Tenergy05
                                              BH: Tenergy05

                                              Comentariu


                                              • #73
                                                S-a terminat cea mai mare competitie de tenis de masă intre corporatii - CORPORATE GAMES 2013 -

                                                Au fost peste 100 de participanti care s-au duelat la masa de joc. O atmosfera frumoasa, meciuri disputate, invingatori, si sustinatori pe masura.

                                                Poze de la competitie puteti gasi la https://www.facebook.com/media/set/?...5529823&type=1
                                                Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                                                Comentariu


                                                • #74
                                                  care sunt preturile la aceasta sala? m-am uitat pe site si nu sunt scrise. Mai multe detalii dak se poate. stima!
                                                  levi off-
                                                  FH: xiom sigma europe
                                                  BH: galaxy moon

                                                  Comentariu


                                                  • #75
                                                    Postat în original de geo06 Vezi post
                                                    care sunt preturile la aceasta sala? m-am uitat pe site si nu sunt scrise. Mai multe detalii dak se poate. stima!
                                                    Luni - Vineri orele 9-16 - 9 ron ora
                                                    16-22 - 14 ron
                                                    Sambata si Duminica orele 9-13 - 9 ron ora
                                                    13-22 - 14 ron
                                                    Pensionarii,elevii, studentii beneficiaza de 2 ron reducere pe ora!
                                                    Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X