Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Sfaturi pentru constituirea unei echipe de tenis de masa

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Sfaturi pentru constituirea unei echipe de tenis de masa

    Impreuna cu mai multi prieteni as dori sa fac o echipa de tenis de masă care sa se inscrie pentru barajul de promovare in divizia B
    Daca cineva shtie ce trebuie practic facut e rugat sa raspunda!!
    Primorac Carbon
    FH Dignics 09C
    BH JOOLA MAXX

  • #2
    Hmmmmmmm, vin si eu la preselectie, ce zici?
    Pentru acte cel mai bine ar fi sa discuti cu cineva de la federatie ca ei stiu cel mai bine.

    Comentariu


    • #3
      baieti stati cuminti,frtm in loc sa incurajeze ceea ce vreti sa faceti,va sparg in taxe,din aceasta cauza s-a ajuns ca Romania sa aiba la ora acuala sub 700 de jucatori legitimati unde se includ si cei de 8-10 ani,ne mai miram ca pierdem la Belarus cu 3-0 la fete,probabil ca si soarta baietilor in Ungaria ar fi fost la fel daca Adi ar fi refuzat la fel ca Misu Steff sa se mai prezinte la comanda lui Romanescu,cu banii care i-ar lua frtm va intretineti frumoasa pasiune nebuna cel putin doi ani,ca de ajutor sa nu va asteptati decat de la.............

      Comentariu


      • #4
        decat de la Dumnezeu sau de la noi insine? cred ca la asta te refereai.
        Poate totusi vor fi ceva schimbari si la nivelul FRTM ca astia zici ca acum s-au dat jos din Copac si nu fac nimic sa ajute, decat sa impovareze !!
        blade> Butterfly - Schlager Carbon
        FH> Donic Coppa Tenero 2.1 red
        BH> Donic Coppa Tenero 2.1 black

        Comentariu


        • #5
          Este foarte greu sa se schimbe ceva. Este ca si cum ai vrea ca Romania sa ajunga Germania, SUA, etc
          Sunt tot acei oameni care nu au viziune care nu cunosc si nu inteleg sportul de performanta.
          Cei care vin din randul sportivilor sunt indepartati, ideile noi nu sunt acceptate deoarece nu vor sa isi puna in pericol bunastarea proprie. De ce sa se streseze cand e bine si asa....
          Rezultatele apar cat de cat, a fost o Otilia Badescu, Este o Mihaela Steff, un Adrian Crisan...va apare o Elizabeta Samara, o Dana Dodean
          Oricum ei au reusit sa razbata. Dar poate sunt inca alti 25 care nu au reusit. De ce nu incercam sa ajutam si sa facem lucrurile mai simple?
          Scoala romaneasca de tenis de masă are renume pacat ca nu reusim sa ne facem mai multi prieteni decat dusmani.

          Comentariu


          • #6
            mai avem putin de asteptat ....
            eu cred ca otilia va fi presedintele federatiei
            Spec ca presedintii de cluburi cu drept de vot sa voteze pentru prosperitatea tenisului de masa si nu inmormantarea acestuia !
            Am zis
            blade> Butterfly - Schlager Carbon
            FH> Donic Coppa Tenero 2.1 red
            BH> Donic Coppa Tenero 2.1 black

            Comentariu


            • #7
              ma indoiesc desi sincer as vrea,problema mare nu este Cristi Romanescu,ci acel esalon doi din staful federal,uitativa ca sunt eterni,va vine sa credeti ca exista in conducerea federatiei om din cauza caruia a emigrat Angelica Rozeanu (15 titluri mondiale),fac parte din aceasi generatie cu Vieru de la gimnastica,Tomescu de la fotbal,in loc sa-si plimbe stranepotii prin parc aceste persoane mai mult decat dubioase trag sforile in sportul romanesc

              Comentariu

              Who has read this thread:
              Procesare...
              X