Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Functie noua in AMATouR

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Functie noua in AMATouR

    Datorita faptului ca Florin Apian face o treaba buna cu site-ul (cine l-a vazut mai nou poate confirma) eu propun sa-l cooptam in conducerea AMAtouR-ului ca Secretar General (suna cam pompos dar daca vreti o alta denumire va rog sa veniti cu alta idee), astfel conducerea circuitului pana acum este:
    Iacob Claudiu: Organizator Principal, Comisia centrala de Arbitraj, etc
    Leorda Dan: Presedinte Executiv (el e bolnav si abia asteptam sa-l vedem activ din nou - deci ii uram insanatosire grabnica)
    Apian Florin: Secretar General si Administrator Site
    mai am nevoie de un Sef pentru Moldova si unul pentru Muntenia in ideea derularii circuitului pe echipe si a schimbarii organizatorice de anul viitor (pentru ardeal suntem deja 3 care speram sa facem fata), astept propuneri.

  • #2
    eu propun ptr MUNTENIA PE BODEANU DAN,SI SUSTIN ACEASTA PROPUNERE.
    YOU WANT SOME CANDY???DYIN' AIN'T MUCH OF A LIVIN' BOY!!!

    Comentariu


    • #3
      Re: Functie noua in AMATouR

      Postat în original de filo
      mai am nevoie de un Sef pentru Moldova si unul pentru Muntenia .
      Cred ca Marius Gatea din Piatra Neamț e persoana cea mai potrivita pentru a ocupa aceasta functie pe Moldova.
      ...intelept,echilibrat,spirit bun de organizare,dispus sa se implice din ce in ce mai mult in acest fenomen,la curent cu ce se intampla in circuit.

      Pentru Muntenia,cred ca Mircea Valentin si Dan Bodeanu pot forma o echipa buna.

      Comentariu


      • #4
        Cred ca ar fi potrivit pentru MUNTENIA MIRCEA VALENTIN,a organizat turnee reusite, este un baiat extaordinar, cu mult bun simt.

        Comentariu


        • #5
          total deacord cu Rares

          Comentariu


          • #6
            filo, am impresia ca ai plecat la un stagiu de pregatire peste hotare si o sa te intorci acasa o sa ne dai cate o lectie la toti pe zone: alai oraden, unui astelean, celalalt e moldovean ,muntean etc glumeam, sint convins ca trebuie o fff buna organizare in AMATouR deoarece " pestele de la cap se inpute", [ nu fac aici o aluzie la Galați care au facut o treaba extraordinara pt TT , pt AMATouR, pt spot in general
            putini am fost la inceput multi sintem in prezent si sper ca vom fi si mai multi pe zi ce trece ,
            va doresc la toti "SARBATORI FERICITE" si
            .................................................. ...." HRISTOS A INVIAT"
            PS.
            Soarele sitenisul intareste ......./

            Comentariu


            • #7
              n-am terminat ,numai ca sint incepator in ale calculatorului
              Claudiu , cand organizeaza Tiby la Tamaseu, tot il sun si nu raspunde ?
              .................................................. .................................................. ...
              sorele si tenisul intareste.................
              Soarele sitenisul intareste ......./

              Comentariu


              • #8
                vezi aici:
                http://tenisdemasa.ro/forum/viewtopic.php?t=1358

                Comentariu


                • #9
                  ceea ce s-a propus vizavi de echipe e un lucru extraordinar, dar propun ca in localitatile ( mai mari sau mai mici), care au conditiii f bune de organizare sa se faca atat etapa pe echipe cat si turneu dew simplu, normal ar fii sa dureze 2 zile
                  pt. a ne da mai bine seama ar trebui organizat intr-o localitate care are conditii optime
                  dupa cum citesc acum pe forum as zice sa se faca la Galați pe echipe prov
                  izor
                  iu pe langa cel programat
                  Soarele sitenisul intareste ......./

                  Comentariu


                  • #10
                    Zicala din semnatura este pt tenisul de camp, asa ca....
                    Lemn- Bty Viscaria
                    FH - TENERGY 05
                    BH - TENERGY 80

                    Comentariu


                    • #11
                      pt noi ca jucatori de tenis de masă mai conteaza
                      sa luam ce e bun de la unii si sa lasam ce e rau la altii de, zicala VISCO, care e diferenta dintre TT si cel de camp, se poate ca lungimea
                      Soarele sitenisul intareste ......./

                      Comentariu


                      • #12
                        Probabil ca si grosimea, mai sti...
                        Vezi la mine cum sta manerul paletei?
                        Si nu joc tenis de camp
                        Lemn- Bty Viscaria
                        FH - TENERGY 05
                        BH - TENERGY 80

                        Comentariu

                        Who has read this thread:
                        Procesare...
                        X