Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Recomandare lemn pt. fete Xiom Omega IV euro

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Recomandare lemn pt. fete Xiom Omega IV euro

    Salutare,
    Sunt nou pe forum si v-as ruga sa ma ajutati cu un sfat: am doua fete xiom omega IV euro care momentan sunt lipite pe un lemn de paleta hobby. Sugerati-mi va rog un lemn care s-ar potrivi, pret pana in 150 lei
    Ultima editare de crissTM; 03.apr.2013, 16:22.

  • #2
    http://www.vivasportshop.ro/product-...ra-7--633.html

    Comentariu


    • #3
      Daca pana acum ai avut fetele pe un lemn hobby eu zic sa te orientezi spre un lemn fara compozite si neaparat in 5 straturi cele in 7 straturi au un comportament mai special putin, ca viteza incearca un all+ off-, alege un lemn nu foarte scump deoarece este foarte probabil ca o sa-l schimbi cu altul in maximum 6 luni... spor la alegeri !
      Nittaku violin​Fastarc S-1 / Baracuda

      Comentariu


      • #4
        yasaka ma lin extra offensive
        Primorac OFF+
        fh Tenergy 05 FX/bh Tenergy 64

        Comentariu


        • #5
          Roaga-l pe dl Levi sa iti faca un lemn 5 sau chiar 7 plies allwood si vei fi super multumit. Lemnele dumnealui sunt excelente, control foarte bun, finisaje de calitate. Eu, spre exemplu, inca nu am gasit un lemn mai bun pentru fețele Sigma Europe decat lemnul facut de el. Deci merita sa incerci, iar pentru 90-100 lei o sa ai un lemn de calitate foarte, foarte buna.
          Timo Boll ZLF (old model 87g)/ FH Joola Rhyzer 45 PRO 2.0 mm/ BH Joola RhyzmP 2.0 mm

          Comentariu


          • #6
            Multumesc pentru sfaturi!

            Comentariu

            Who has read this thread:
            Procesare...
            X