Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Partener junior Iași

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Partener junior Iași

    Am cam 1 an de zile de când nu am mai jucat. Nu eram nici înainte la un nivel extraordinar, dar jucam cât sa pot participa la competiții mici. Am facut și câteva antrenamente.

    Cineva interesat sa re?nvie pasioneaza pentru tenis? A lui sau chiar și a mea.

    ?n special aș vrea o persoana în asentiment cu mine, adica care sa nu se enerveze chiar daca pierde și sa nu sur?da și sa lase garda jos când începe sa câștige.

    Am mai jucat la Mr. Pong, ala unde sunt doua mese de tenis - îmi scapa denumirea (la Iulius Mall), la Palas, Motor și altele. Lasați aici un mesaj și va contactez.

    Stau în Podul Roș, deci toate sunt foarte aproape de mine.

    Mulțumesc!

  • #2
    Salutare. Am jucat si eu la Mr.Pong cu vreun an in urma, am luat cateva cursuri, iti las nr meu de tel sa ma contactezi, ne putem intalni chiar azi sa jucam : 0746 833 078

    Comentariu


    • #3
      e cineva dispus sa joace si cu o fata? , nu am urmat cursuri sau antrenamente, joc din placere si-mi iese destul de bine

      Comentariu


      • #4
        inchiriaza o masa pentru o ora la o sala...preferabil miercurea...eu am lasat putin tenisul pe locul 2 dar daca nu se ofera nimeni...
        tibhar def plus jumulita
        gambler reflectoid 1,0
        dawei 388 D-1 ox

        Comentariu


        • #5
          Desigur, de ce nu ? Doar contacteaza-ma la 0746 833 078 si stabilim data,ora si locatia. Astept cu mare drag
          - - - Actualizat - - -
          Iti pot propune si o sala de tenis recent deschisa, destul de ok.

          Comentariu


          • #6
            Iti pot propune si o sala de tenis recent deschisa, destul de ok.[/QUOTE]

            Salutare,

            Mai exista aceasta sala? Si daca da, unde este?

            Multumesc

            Sent from my ASUS_Z00ED using Tapatalk

            Comentariu

            Who has read this thread:
            Procesare...
            X