Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vind PALETA noua

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vind PALETA noua

    Vind o Paleta formata din lemn Butterfly TimoBoll si fete Butterfly Addoy.Mentionez ca paleta este noua,nejucata.Am primit-o cadou si este hobby

    Pret:85 lei
    Telefon:0765.55.61.11
    Ultima editare de abramburica; 16.apr.2013, 14:58.

  • #2
    Nu te supara...Abramburico...,dar aceasta paleta hobby se gaseste in majoritatea magazinelor supermarket...,de ex. la Mag.Cora din Baia Mare paleta este undeva la 60 de ron (59.99 mi se pare),asa ca cine ti-a facut-o cadou a cam umblat..."brambura"!
    FH:Hurricane lll National Butterfly VISCARIA FL BH:Tenergy 64

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de nelu mutiu Vezi post
      Nu te supara...Abramburico...,dar aceasta paleta hobby se gaseste in majoritatea magazinelor supermarket...,de ex. la Mag.Cora din Baia Mare paleta este undeva la 60 de ron (59.99 mi se pare),asa ca cine ti-a facut-o cadou a cam umblat..."brambura"!
      Nu cred,parerea mea e ca mai mult de 60 cu siguranta.Mi-a zis o cunostiinta ca e cam 110 ron iar daca nu stii exact,de ce induci lumea in eroare?

      Comentariu


      • #4
        http://www.etenis.ro/produse/tenis-d...oll-silver.htm
        scuze...
        Bl: Primorac off+
        fh: Tibhar evolution MX-P
        bh: Tibhar evolution MX-P

        Comentariu


        • #5
          daca vrei sa te apuci serios de tenis,,,,paleta care o ai fa-o cadou la randul tau la un copil...si ia-ti niste lemne si fete adevarate.....paletele astea din comert au un burete care la apasare fortata buretele revine la forma initiala dupa ff multe secunde,cat despre spinul fetelor nu mai zic nimic....sunt ca fata mea de masa din bucatarie........chiar daca nu ai bani acum,strange niste bani si ia-ti materiale de calitate......cu maxim 300 ron iti iei un lemn si niste fete f bune...succes la decizii...
          fh-xiom vega-pro 2mm
          blade--galaxy-v16
          bh-xiom omega tour--max

          Comentariu


          • #6
            Imi place tenisul dar nu in mod obsesiv.Referitor la paleta,in acest moment nu-mi pot permite s-o ofer cadou.Poate peste vreo citiva ani...depinde de ce-o sa-mi rezerve viata.

            Comentariu


            • #7
              Nimeni interesat?

              Comentariu


              • #8
                Ai gresit zona.... Acea paleta nu se vinde nicaieri .. cu banii aia.. Poti sa iti faci o paleta mai buna.. de ex: Lemn: http://ttmall.ro/home/index.php/prod...-lkt-loopsonic si fete : http://ttmall.ro/home/index.php/prod...x-el-supersoft SI E DE 10 ori mai buna decat paleta ta credema
                __________________________
                Blade : DONIC Burn OFF
                BH :Butterfly Sriver Fx
                FH :DHS TNT

                Comentariu


                • #9
                  Postat în original de Btf Vezi post
                  Ai gresit zona.... Acea paleta nu se vinde nicaieri .. cu banii aia.. Poti sa iti faci o paleta mai buna.. de ex: Lemn: http://ttmall.ro/home/index.php/prod...-lkt-loopsonic si fete : http://ttmall.ro/home/index.php/prod...x-el-supersoft SI E DE 10 ori mai buna decat paleta ta credema
                  Chiar asa,de 10 ori?E ca bateriile Duracel?Sigur, nu de 2 sau de 3 ori?Eu nu zic ca paleta mea e ceva extra dar,din cei care au folosit lemnul oferit de tine ca exemplu,au zis ca este sub orice critica.
                  Si apropos:care este "zona"spre care ar trebui sa ma indrept?Si inca ceva:daca n-ai "treaba"prin topicul meu,cauta de discutat prin alta "zona"!De bagatori de seama e forumul plin.

                  Comentariu


                  • #10
                    abramburica, te-as ruga sa incerci sa respecti utilizatorii mai vechi ca tine si cu mai multa experienta. Ceea ce ti s-a zis mai sus iti repet si eu, poate iti intra in cap: Nimeni, dar absolut nimeni, nu cumpara paleta hobby pe site specializat in tenis de masă la pret mai mare ca in magazin! Cu banii aia se poate face o paleta cu produse chinezesti care nu se compara niciodata in viata asta cu paleta aia hobby pe care o ai tu.
                    edit:
                    Poftim: http://www.opensports.ro/paleta-butt...ll-silver.htmlhttp://www.tenisshop.ro/Tenis-De-Mas...ll-Silver.html
                    Ultima editare de Buzatu Razvan-Ionut; 16.apr.2013, 10:48.

                    Comentariu


                    • #11
                      Postat în original de Buzatu Razvan-Ionut Vezi post
                      abramburica, te-as ruga sa incerci sa respecti utilizatorii mai vechi ca tine si cu mai multa experienta. Ceea ce ti s-a zis mai sus iti repet si eu, poate iti intra in cap: Nimeni, dar absolut nimeni, nu cumpara paleta hobby pe site specializat in tenis de masă la pret mai mare ca in magazin! Cu banii aia se poate face o paleta cu produse chinezesti care nu se compara niciodata in viata asta cu paleta aia hobby pe care o ai tu.

                      edit:
                      Poftim: http://www.opensports.ro/paleta-butt...ll-silver.htmlhttp://www.tenisshop.ro/Tenis-De-Mas...ll-Silver.html
                      Cit timp nu se baga nimeni sa-mi strice topicul cu tot felul de aberatii(ca si tine),are tot respectul meu.Auzi frate: "e mai vechi si are dreptul sa scrie ce vrea".De fapt ,daca ai urmaresti "interventiile" si in alte topicuri are ceva de comentat la adresa celor care vor sa vinda ceva.Nu inteleg de ce nu sunt pedepsite de moderatori astfel de "interventii".E foarte simplu:nu-ti place ceva nu cumperi si nici nu comentezi ca "dincolo e mai ieftin"sau "ala nu e bun si al tau e prost".

                      Comentariu


                      • #12
                        Mi se pare ca dai dovada de o nesimtire uriasa. Dupa ce ai primit 4 replyuri pertinente de la 4 persoane diferite, care ti-au explicat pe limba ta ca nu o sa ai succes cu vanzarea tu vii si zici ca aberam cu totii. Bine ca esti tu mai desteapta si cunosti mai bine piata. Sa ai spor la vanzare!

                        Comentariu


                        • #13
                          Postat în original de abramburica Vezi post
                          Cit timp nu se baga nimeni sa-mi strice topicul cu tot felul de aberatii(ca si tine),are tot respectul meu.Auzi frate: "e mai vechi si are dreptul sa scrie ce vrea".De fapt ,daca ai urmaresti "interventiile" si in alte topicuri are ceva de comentat la adresa celor care vor sa vinda ceva.Nu inteleg de ce nu sunt pedepsite de moderatori astfel de "interventii".E foarte simplu:nu-ti place ceva nu cumperi si nici nu comentezi ca "dincolo e mai ieftin"sau "ala nu e bun si al tau e prost".
                          Cred ca, mai degraba, cei care au comentat au incercat sa atraga atentia asupra faptului ca produsul pe care vrei sa-l vinzi poate fi achizitionat nou la un pret mai bun sau similar, lasand la o parte faptul ca e un produs dintr-o categorie inferioara celor care se comercializeaza aici de obicei. Sunt destui utilizatori noi, incepatori in tenisul de masa care ar putea fi atrasi de pretul tau, dar care pot gasi un produs similar in alta parte mai ieftin, sau alt produs mai bun la acelasi pret, lucru care mi se pare demn de luat in seama.
                          O intrebare pe care ar trebui sa ti-o pui ar fi: de ce nu sunt pedepsite incercarile unor useri de a face bisnita pe forum? Ideea ta ca "nu-ti place ceva nu cumperi si nici nu comentezi" mi se pare total gresita. E dreptul meu sa comentez si sa-i anunt pe ceilalti ca vor cumpara de la tine scump si prost.
                          Blog de tenis de masă

                          Comentariu


                          • #14
                            grasomega TOT RESPECTUL iai raspuns pe intelesul tuturor Nu am ziso cu rautate abramburica .. Noi nu vrem ca viitori jucatori.. sa faca greseala sa dea banii pe o paleta hobby cand ar putea sa cumpere ceva mai bun , poate putin mai scump... Dar topicul tau da de gandit.. cate cunostinte ai in acest sport. Grasomega SPER CA TE-A AJUTAT SA INTELEGI ..! Succes
                            __________________________
                            Blade : DONIC Burn OFF
                            BH :Butterfly Sriver Fx
                            FH :DHS TNT

                            Comentariu


                            • #15
                              Abramburica, aici nu e bazar de palete de tenis, in care fiecare trage tzeapa la cine poate. Aceasta este o comunitate. De aceea ne dam cu parerea despre materialele aflate la vanzare pentru ca fiind o comunitate (a iubitorulor de tenis) incercam sa ne asiguram, in masura in care se poate, ca nu vin si impostori printre noi. Nu zic ca esti o impostoare, dar vreau sa intelegi ca in acest forum putem sa mai postam inca 100 de comenturi despre paleta ta si toate negative, pentru ca aici nu prea au ce cauta palete de hobby la pret de palete profi. Cu tot respectul iti sugerez sa postezi anuntul pe Okazii, Mercador, Ebay etc... Acolo sunt multe anunturi cu palete de hobby care nu au ce cauta pe acest forum. Deci te rog intelege, ca fiecare comentam despre ce vrem, cu buna credinta, pentru ca suntem o comunitate si incercam sa protejam pe cei mai putin cunoscatori, si la randul nostru incercam sa invatam cat mai multe despre materialele de tenis de masă profesionale.
                              Cat despre respect, imi pare rau sa spun dar ai venit aici pe forum subit, ai postat anuntul si apoi ai cam jignit oameni cu state vechi si respectati de toti membrii forumului si care cred ca aveau tot dreptul sa isi dea cu parerea. Deci ai sanse mari sa fi "credibila" in aceasta comunitate, intelegi ce spun. Repet, poate ai inteles gresit: aici nu este bazar de palete de tenis, chiar daca vindem si cumparam materiale intre noi. Bafta in continuare!
                              Timo Boll ZLF (old model 87g)/ FH Joola Rhyzer 45 PRO 2.0 mm/ BH Joola RhyzmP 2.0 mm

                              Comentariu


                              • #16
                                N-ati inteles nimic.Despre ce teapa e vorba?Am scris tot ce era de scris despre paleta.Si ce fel de paleta de paleta noua "profi"poti sa cumperi la 85 de ron?Ca am cerut 90 pe un produs de 88 lei.Daca pentru 2 lei ceruti in plus se face atata tevatura...modific pretul: poftim cer 85 lei pe paleta(oricum aveam intentia sa scad ceva la negociere,ca asa-i romanul-ai place sa negocieze)in rest nu-i treaba voastra daca vreau sau nu sa vind pe acest forum.conform regulamentului,am dreptul sa pun la vinzare o paleta pe acest forum fie ea si hobby.Iar cel de desupra(cel cu "nesimtirea")e chiar mai nesimtit decit ceilalti.Cit despre respectul pe care-l cersiti(unii dintre voi)...halal!Respecta daca vrei sa fii respectat!Si o tot tineti pe-a voastra cu "vechimea"...Cine e mai vechi are drepturi in plus ,sau cum?Si inca ceva:aici este "bazar"...da,da...din moment ce se vinde si se cumpara...este un fel de bazar.Asa ca mai scutiti-ma cu figurile voastre de 2 lei.Aici vad ca oricine are dreptul sa comenteze si produsul si pretul oricui.Nu mi se pare corect,dar ma voi comporta exact in acelasi fel:voi comenta la altii(cei vizati)exact cum fac si ei,pentru a simti pe pielea lor ,cum este sa-ti fie sabotat topicul.Mancatorie mai mare ca pe acest forum n-am vazut,si nici reguli mai tampite ca aici.In alte parti nu este permis sa intri si sa aberezi despre produsul cuiva.

                                Comentariu


                                • #17
                                  Postat în original de abramburica Vezi post
                                  N-ati inteles nimic.Despre ce teapa e vorba?Am scris tot ce era de scris despre paleta.Si ce fel de paleta de paleta noua "profi"poti sa cumperi la 85 de ron?Ca am cerut 90 pe un produs de 88 lei.Daca pentru 2 lei ceruti in plus se face atata tevatura...modific pretul: poftim cer 85 lei pe paleta(oricum aveam intentia sa scad ceva la negociere,ca asa-i romanul-ai place sa negocieze)in rest nu-i treaba voastra daca vreau sau nu sa vind pe acest forum.conform regulamentului,am dreptul sa pun la vinzare o paleta pe acest forum fie ea si hobby.Iar cel de desupra(cel cu "nesimtirea")e chiar mai nesimtit decit ceilalti.Cit despre respectul pe care-l cersiti(unii dintre voi)...halal!Respecta daca vrei sa fii respectat!Si o tot tineti pe-a voastra cu "vechimea"...Cine e mai vechi are drepturi in plus ,sau cum?Si inca ceva:aici este "bazar"...da,da...din moment ce se vinde si se cumpara...este un fel de bazar.Asa ca mai scutiti-ma cu figurile voastre de 2 lei.Aici vad ca oricine are dreptul sa comenteze si produsul si pretul oricui.Nu mi se pare corect,dar ma voi comporta exact in acelasi fel:voi comenta la altii(cei vizati)exact cum fac si ei,pentru a simti pe pielea lor ,cum este sa-ti fie sabotat topicul.Mancatorie mai mare ca pe acest forum n-am vazut,si nici reguli mai tampite ca aici.In alte parti nu este permis sa intri si sa aberezi despre produsul cuiva.
                                  Citind postarile tale se pare ca esti intr-o permanenta confuzie: "Mi-ati sabotat topicul", "ati intrat in topicul meu"-expresii care dau de inteles ca acesta ar fi topicul tau-lucru total fals, atata timp cat nu tu decizi cine sa comenteze, cum sa comenteze si asa mai departe; nimeni nu poate controla un topic inclusiv cel care l-a deschis, in afara de administrator.
                                  In al doilea rand daca nu iti plac regulile acestui forum poti foarte bine sa te deloghezi.
                                  Dupa spusele tale : "nu vreau inca sa performez in acest sport"-sau cam asa ceva ai spus, eu cred ca ai intrat in acest forum doar ca sa vinzi acea "nebunie" de paleta.
                                  "Sa fim precum ne-am impaca"(Ion Barbu)
                                  Lemn:BTY - Keyshot Light; FH-Tibhar Genius 2.0
                                  BH-Xiom Yanus DF 1,5[/COLOR]

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Postat în original de viorel.andrei Vezi post
                                    Citind postarile tale se pare ca esti intr-o permanenta confuzie: "Mi-ati sabotat topicul", "ati intrat in topicul meu"-expresii care dau de inteles ca acesta ar fi topicul tau-lucru total fals, atata timp cat nu tu decizi cine sa comenteze, cum sa comenteze si asa mai departe; nimeni nu poate controla un topic inclusiv cel care l-a deschis, in afara de administrator.
                                    In al doilea rand daca nu iti plac regulile acestui forum poti foarte bine sa te deloghezi.
                                    Dupa spusele tale : "nu vreau inca sa performez in acest sport"-sau cam asa ceva ai spus, eu cred ca ai intrat in acest forum doar ca sa vinzi acea "nebunie" de paleta.
                                    Ma amuzi,sincer.Nu faci decat sa dai dovada ca ai capul tare(adica,nu-ti intra nimic in el).Nu stiu daca e si mare.Daca taceai filosof ramaneai!

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Postat în original de abramburica Vezi post
                                      Ma amuzi,sincer.Nu faci decat sa dai dovada ca ai capul tare(adica,nu-ti intra nimic in el).Nu stiu daca e si mare.Daca taceai filosof ramaneai!
                                      Dap. No comment. Se pare ca esti doar o smechera falsa cu gura mare, care deja a intrecut masura. Rog administrator sa ia masuri.
                                      "Sa fim precum ne-am impaca"(Ion Barbu)
                                      Lemn:BTY - Keyshot Light; FH-Tibhar Genius 2.0
                                      BH-Xiom Yanus DF 1,5[/COLOR]

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Eu am jucat in urma cu 6 ani cu o asa paleta si a fost buna in perioada aceea de inceput, pana cand un amic a venit cu o paleta profesionala adica facuta si lipita de el, din acestea de care se vinde aici.
                                        Trebuie sa recunosc ca am ramas uimit de diferenta care era fata de paleta mea, adica era cu mult mai rapida si aderenta fetelor era foarte puternica fata de paleta mea care la mine fetele erau lucioase desi paleta avea doar 1 luna de cand era cumparata, si ce ma uimit ca eu dupa un set eram tot traspirat si el nu avea nimic.
                                        Nu stiu daca tu joci tenis de masă si daca ai incercat sa vezi diferenta acesta intre cele 2 palete?,,,
                                        Eu unul azi ami este greu sa mai joc cu o paleta de care ai tu la vanzare acum adica pot sa spun pt. noi totii cei de pe acest forum care acum jucam cu palete facute adica profesionale, ( toretic si practic noi putem sa ne jucam fara probleme si cu o asa paleta nu este nici o problema dar nu se compara difernta intre cele 2 palete cei de pe forum stie la ce ma refer si tu poti sa sti la ce ma refer doar daca ai jucat cu cele 2 palete daca nu ai jucat sa vezi diferenta pana atunci sti doar teorie... Asa ca gura mica si ma invata
                                        Aici jos poti sa vinzi o asa Paleta. Vanzare!
                                        http://www.okazii.ro/cautare/tenis+m...=0&autoc=write
                                        Ultima editare de leo33; 16.apr.2013, 16:03.

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Postat în original de leo33 Vezi post
                                          Eu am jucat in urma cu 6 ani cu o asa paleta si a fost buna in perioada aceea de inceput, pana cand un amic a venit cu o paleta profesionala adica facuta si lipita de el, din acestea de care se vinde aici.
                                          Trebuie sa recunosc ca am ramas uimit de diferenta care era fata de paleta mea, adica era cu mult mai rapida si aderenta fetelor era foarte puternica fata de paleta mea care la mine fetele erau lucioase desi paleta avea doar 1 luna de cand era cumparata, si ce ma uimit ca eu dupa un set eram tot traspirat si el nu avea nimic.
                                          Nu stiu daca tu joci tenis de masă si daca ai incercat sa vezi diferenta acesta intre cele 2 palete?,,,
                                          Eu unul azi ami este greu sa mai joc cu o paleta de care ai tu la vanzare acum adica pot sa spun pt. noi totii cei de pe acest forum care acum jucam cu palete facute adica profesionale, ( toretic si practic noi putem sa ne jucam fara probleme si cu o asa paleta nu este nici o problema dar nu se compara difernta intre cele 2 palete cei de pe forum stie la ce ma refer si tu poti sa sti la ce ma refer doar daca ai jucat cu cele 2 palete daca nu jucat sa vezi diferenta pana atunci sti doar teorie... Asa ca gura mica si ma invata
                                          Aici jos poti sa vinzi o asa Paleta. Vanzare!
                                          http://www.okazii.ro/cautare/tenis+m...=0&autoc=write
                                          Era cit pe-aici sa zic ca mai exista si useri care se exprima elegant si stiu sa ofere respect.Asta pana la ultima remarca...cea cu invatatul.Poate tu,te-ai referit la "invatat tenis"...Eu iti zic clar(pentru a nu exista confuzii):mai treci pe la scoala si mai invata CARTE,ca ai greseli mari si de gramatica si de exprimare,asa ca...gura mai mica!Ori,n-ai timp pentru asta ca esti prea ocupat cu bishnita de materiale pentru tenis de masă de pe acest forum?
                                          Dar,stai linistit,nu esti singurul,mai sunt destui ca tine(chiar deasupra):gura multa,carte...mai putina.Tenisul e de baza!
                                          Ultima editare de abramburica; 16.apr.2013, 16:39.

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Colegi se pare ca pustanul asta de 12 ani nu are ce face decat sa fie bagat in seama , si pe deaspura si a dat si nume de fata sa fie si mai tare bagat in seama...
                                            dl. Clau va rog, dupa cum vedeti noi toti am fost foarte amabil cu baiatul acesta dar el a inceput sa ne ia peste picior pe totii, si pt. ca am fost foarte ambil cu el m a sunat si mi a spus cateva de voie buna... eu cred ca nu mai trebuie bagat in seama o vedea el ce face cu paleta lui...
                                            Ultima editare de leo33; 16.apr.2013, 16:55.

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Clau ar trebui sa intervina pentru ca Abramburica/abramburel sau cine o fi deja isi bate joc de tot forumul asta. Nu se poate tolera asa ceva!
                                              Timo Boll ZLF (old model 87g)/ FH Joola Rhyzer 45 PRO 2.0 mm/ BH Joola RhyzmP 2.0 mm

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Era cit pe-aici sa zic ca mai exista si useri care se exprima elegant si stiu sa ofere respect.Asta pana la ultima remarca...cea cu invatatul.Poate tu,te-ai referit la "invatat tenis"...Eu iti zic clar(pentru a nu exista confuzii):mai treci pe la scoala si mai invata CARTE,ca ai greseli mari si de gramatica si de exprimare,asa ca...gura mai mica!Ori,n-ai timp pentru asta ca esti prea ocupat cu bishnita de materiale pentru tenis de masă de pe acest forum?
                                                Dar,stai linistit,nu esti singurul,mai sunt destui ca tine(chiar deasupra):gura multa,carte...mai putina.Tenisul e de baza!
                                                Sfatul meu nu te lua de domnul Leo,care este un om extraordinar,serios,care vinde la un pret decent,uitate pe postul lui vinde palete nefolosite care in mod normal costa 300 de lei cu 200 de lei si daca este dispus mai face si reduceri ,asa ca documenteazate http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...etei-potrivite si apoi vorbeste!Nu sunt vechi pe forum dar de cand sunt nu stiu daca cineva a facut ce-ai facut tu.sa-ti fie rusine!

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Pur si simplu ea sau el(mai degraba el) s-a simtit extrem de prost cand a primit remarci negative,fondate,dar jignitoare in opinia lui.
                                                  A avut dreptate,regulamentul nu specifica permisa doar vanzarea materialelor profesionale,asa ca si-a incercat norocul.
                                                  De aici insa,si pana la jignirile aduse celor care i-au indicat situri unde chiar se cauta aceste produse,gen oKazii si altele e cale lunga.
                                                  Lemn:Butterfly Liu Shiwen
                                                  FH: Tenergy 05
                                                  BH: Dignics 05

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X