Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Afisare concursuri in urmatoarele 60 de zile

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Afisare concursuri in urmatoarele 60 de zile

    Am adaugat in partea de sus a forumului, pentru a fi vizibila, o sectiune cu evenimentele care vor avea loc in urmatoarele 60 de zile, ma refer la concursurile Amatur.
    Acestea sunt preluate din sectiunea "Amatur" a forumului, pe masura ce sunt postate de catre organizatorii de turnee.
    Atentie, vor aparea acolo doar concursurile din circuitul Amatur, nu si alte concursuri nationale.
    Astept sugestii daca acesta modificare ingramadeste prea mult forumul, daca e deranjanta sau utila.

    lemn: Waldner Dotec Carbon
    fețe: Dignics 05/Dignics 05

  • #2
    Sus sunt 6, jos sunt 4.
    Din punctul meu de vedere, ar arata mai bine una sub alta, cum apare jos. Eventual limitat la 3, 4 afisari si daca-s mai multe sa fie cu scroll. Si-atunci ar trebui sa dispara cel de jos. E mai util sus si sare mai bine in ochi.

    Comentariu


    • #3
      Si jos sunt tot 6, doar ca o linie inseamna o anumita data. In data de 20.04 de exemplu sunt doua concursuri afisate pe aceeasi linie.
      M-am gandit ca daca le afisez unul sub altul, coboara foarte mult forumul.
      lemn: Waldner Dotec Carbon
      fețe: Dignics 05/Dignics 05

      Comentariu


      • #4
        Da, scuze, am vazut acum.
        Daca nu-i greu, fa un test, sa vedem .
        Eventual "Comunitatea pasionaților de tenis de masă" s-ar putea muta sus, langa banner, in dreapta lui. Mesajul de bun venit ar putea fi sters. Si, disparand spatiul respectiv, forumul vine mai sus.
        Cred ca ar trebui un rand gol sub bannere. Sau mutate putin mai sus, daca se poate. E un spatiu destul de mare deasupra lor iar jos sunt lipite de dunga.

        Comentariu


        • #5
          Nu inteleg ce semnifica datele afisate cu coloarea neagra.

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de mateidumitru Vezi post
            Nu inteleg ce semnifica datele afisate cu culoarea neagra.
            Poate, cineva a crezut ca e o intrebare tendentioasa, dar nu e. Eu chiar nu-mi dau seama ce semnifica acea data si as vrea sa inteleg.
            Multumesc !

            Comentariu


            • #7
              Nu semnifica nimic. Textul normal are culoarea neagra. Link-ul spre pagina turneului, in schimb, este albastru.

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de mateidumitru Vezi post
                Poate, cineva a crezut ca e o intrebare tendentioasa, dar nu e. Eu chiar nu-mi dau seama ce semnifica acea data si as vrea sa inteleg.
                Multumesc !
                E o eroare, data afisata e decalata cu o zi fata de data concursurilor.
                Multumim de semnalare. Deocamdata scot aceasta afisare a concursurilor amatur din bara de sus.
                Daca reusesc sa o rezolv o voi reintroduce.
                lemn: Waldner Dotec Carbon
                fețe: Dignics 05/Dignics 05

                Comentariu

                Who has read this thread:
                Procesare...
                X