Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Caut partener de joc in București / nivel incepator

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Caut partener de joc in București / nivel incepator

    Salut,
    Am 28 de ani si am jucat tenis de masă doar prin garaje pana in prezent. Doresc sa imi imbunatatesc jocul si caut un partener care doreste sa joace de 2-3 ori pe saptamana dupa ora 18.00 sau in weekend.
    Ca locatie as prefera Viva Sport, dar sunt deschis si la alte variante.
    Lasati aici un mesaj sau pe PM si discutam mai multe.

  • #2
    salut,eu sunt Andrei,am 23 si e ok dupa ora 18.00 de 2-3 ori pe sapt.si putem juca la Viva sport,Idm,Foisor(langa mall Vital) dar fara Top Arena ca nu-mi place.Id-ul este kassab.andrei,sau nr de tel 0762.890.921.si mentionez ca sunt defensiv de contraatac.

    Comentariu


    • #3
      Salut,
      Ti-am dat add pe yahoo mes ca sa putem stabili detalii. Oricum iti dau maine un telefon in timpul zilei sa povestim direct.

      Comentariu


      • #4
        Daca doriti sa incercati cea mai noua sala de tenis de masă, va invitam la Pavilionul F din ROMEXPO unde va asteapta 22 de mese profesionale. Sala este omologata de FRTM si va asteapta oferte promotionale: cu 10 lei de persoana joci cat vrei intre orele 9,00 si 22,00.
        Din data de 22.04.2013 va asteapta CEA MAI TARE OFERTA DE PE PIATA!!!!!!!

        ABONAMENT DE MEMBRU AL CLUBULUI SPORT KOMBAT CONTRA SUMEI DE 150 LEI PENTRU 30 DE ZILE:
        - ACCES NELIMITAT IN SALA
        - 1 ORA PE SAPTAMANA CU ANTRENOR INDIVIDUAL
        - 30 MINUTE/ZI LA ROBOT

        facebook.com/sktennishalle, www.sportkombat.ro

        Comentariu


        • #5
          Bravo Costi, esti cel mai tare

          Comentariu


          • #6
            salut. dak mai poti sa joci, poate joci si cu mine intr-o zi. eu pot la top tenis sau idm. stima!
            levi off-
            FH: xiom sigma europe
            BH: galaxy moon

            Comentariu


            • #7
              Caut partener pentru tenis de masă nivel mediu,astept oferte si va astept cu mare drag sa ma contactati,sint din bucuresti,am 39 de ani,sector6,,,id: cristiancristian687 si tel. 0769287823

              Comentariu

              Who has read this thread:
              Procesare...
              X