Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

SPORT KOMBAT TOURNAMENT 2 mai 2013

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • SPORT KOMBAT TOURNAMENT 2 mai 2013

    Locatia: SK TENNIS HALLE ( B-dul Expozitiei , vizavi de Universitatea Romana - Americana, intrarea C , pe la pompieri, pavilionul F )
    Ora de incepere va fi 18:00 si speram sa terminam pana in 22, 22:30.
    Mese: 20, DONIC WALDNER 25 si Yasaka Progress 25 aprobate ITTF
    Suprafata de joc: GRABO ROCKET
    Se vor juca grupe si direct eliminatorii.
    Taxa va fi de 15 ron ( apa inclusa ) ; din care 2 ron de participant vor fi trimisi catre turneele de copii din cadrul Amatur
    Premii : diplome la primele 4 locuri; locul 1= 10 ore gratis la sala; locul 2-3= 5 ore, locul 4-8= 2ore
    Turneul se puncteaza in clasamentul SKT. ( www.sportkombat.ro)

  • #2
    Dena Corneliu

    Comentariu


    • #3
      Andrei - Doru Pata

      Comentariu


      • #4
        Alexandrescu Marius
        Vasile Viorel
        Ilie Florian.
        AS DORI SA PRACTIC CAT MAI MULT POSIBIL ACEST SPORT SI SA DEVIN IMBATABIL

        Comentariu


        • #5
          Postolache FLorin
          - - - Actualizat - - -
          Dinu Cretu
          Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

          Comentariu


          • #6
            Micuda Mihai
            Blade: Viscaria
            FH: Tenergy05
            BH: Tenergy05

            Comentariu


            • #7
              Cionoiu Cristian
              Blog de tenis de masă

              Comentariu


              • #8
                Se tine concursul indiferent de numarul participantilor inscrisi? Ma inscriu si eu, dar vreau sa stiu daca se va tine concursul! Multumesc!
                - Cocala Claudia Adriana - 13 ani (amatori)
                Tenergy 05 / VISCARIA / Tenergy 05

                Comentariu


                • #9
                  Turneul se va tine indiferent de numarul de participanti.

                  Comentariu


                  • #10
                    Lungu Cosmin
                    Adresa: Sos. Oltenitei nr. 103, Bucuresti / Program: Luni-Vineri intre 11-19 / Telefon: 0722.678.078 / Mail: contact@vivasportshop.ro
                    http://www.VivaSportShop.ro

                    Comentariu


                    • #11
                      Din pacate, la acest concurs nu participa decat amatori. Cu alta ocazie sunt bineveniti si cei legitimati in divizia B.

                      Comentariu


                      • #12
                        Domnu' Costi, era frumos daca precizati conditiile de concurs in primul post. Toata stima pt eforturile pe care le depunti pot aceata sala noua pecum si pt organizarea concursului dar asa ar fi normal : sa anuntati inca de la bun inceput conditiile de participare.
                        regards.

                        Comentariu


                        • #13
                          Julian decat sa comentezi mai bine te inscri la concurs ! Best Regards !!!
                          Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                          Comentariu


                          • #14
                            Costi ai al doilea galben ,deci cartonas rosu ca ai mai facut o cacealma la top arena

                            Comentariu


                            • #15
                              dantim esti de departe cel mai activ membru al acestui forum dar degeaba ...f mult greseli de ortografie si de multe ori comentarii care nu au nici o legatura cu postul in sine ...daca ai ceva personal cu costi fa-o intr-un post separat sau personal. multumesc pentru intelegere ! sau inscrie-te la concurs si gata...
                              Anuntul concursului eu l-am postat nu costi !
                              Ultima editare de Alex.C; 01.mai.2013, 21:57.
                              Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                              Comentariu


                              • #16
                                De Ando....vezi ce bun ai fost tu m-ai sus la scris ..s-au ai fost prin Germania..
                                f mult greseli de o.... asta ai scris tu
                                Eu am comentat la Costi nu la tine deci...
                                Alex nu am nimic cu tine ,nici cu Costi deci laso asa cum este

                                Comentariu


                                • #17
                                  am observat in mai multe randuri niste observatii cu tenta rautacioasa din partea ta ...dar cine stie ..poate am interpretat eu aiurea...
                                  tu ai comentat la costi dar nu intelegi ca eu am postat anuntul si nu el...deci e greseala mea ca nu am mentionat faptul ca, concursul e destinat amatorilor.
                                  Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Postat în original de Alex.C Vezi post
                                    am observat in mai multe randuri niste observatii cu tenta rautacioasa din partea ta ...dar cine stie ..poate am interpretat eu aiurea...
                                    tu ai comentat la costi dar nu intelegi ca eu am postat anuntul si nu el...deci e greseala mea ca nu am mentionat faptul ca, concursul e destinat amatorilor.
                                    bine ai tu un galben
                                    - - - Actualizat - - -
                                    Alex ,glumesc deci nu te supara
                                    - - - Actualizat - - -
                                    fapul,ca concursul(tot tu ai scis)daca vrei d-am un test scris in limba romana

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Nea Dane, vad ca nu esti inscris la acest concurs. Acest concurs este pentru amatori, deci poti sa te inscrii.
                                      Rares si alti legitimati au vrut sa participe dar au inteles situatia. Sper sa nu te superi si sper sa fii onest.

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        okapa
                                        - - - Actualizat - - -
                                        Ma inscriu si eu daca ii lasi pe Cosmin si pe Cristi, pentru ca nu sa precizat cine are voie si cine nu

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Postat în original de dantim Vezi post
                                          bine ai tu un galben

                                          - - - Actualizat - - -

                                          Alex ,glumesc deci nu te supara

                                          - - - Actualizat - - -

                                          fapul,ca concursul(tot tu ai scis)daca vrei d-am un test scris in limba romana

                                          am pus virgula dupa "faptul" ca sa evit cacofonia...asa se obisnuieste...dar nah ..mai greu la unii...daca insisti d-am un test scris la limba romana
                                          Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Greseala se poate indrepta cu o derogare ,cam asa ar fi frumos,

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Cristi Cionoiu joaca in calificari, deci poate juca la acest concurs
                                              Se inscrie si d-nul Viorel Tudorache.
                                              - - - Actualizat - - -
                                              Arabagiu Marius

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                radu aurel- bucuresti -amatori

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Pt. inscriere, la turneul S.K. TOURNAMENT din 2 mai 2013, urmatorii jucatori:
                                                  - FRUNZA CATALIN;
                                                  - BALUTA Silviu.
                                                  ______________________________________________

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X