Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneul final Amatur pentru copii - Agnita - 1 Iunie 2013

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #51
    felicitari pentru organizare!!!20 de mese joola aprobate ittf!masa de prinz pt copii si multi copii talentati!!

    Comentariu


    • #52
      Agnitaaaaa!
      Ultima editare de Vizitator; 02.iun.2013, 22:32.

      Comentariu


      • #53
        Minunat!Copii meritau asa ceva!Amatur-ul are'' resurse,,.Am vazut copii foarte talentati si prognozez ca in max.5 ani concursurile vor fi,, controlate,, de ei.Despre organizare nu pot spune prea multe.M-a enervat faptul ca totul era perfect.........BRAVO,CSABA,PAUL,COSMIN,GEO,D-LUI PRESEDINTE SI NU IN ULTIMUL RAND,TIE EMI.Daca in fiecare localitate, unde se desfasoara un concurs,oamenii s-ar implica pe jumatatea celor din Agnita,nu am mai avea,,rateuri,,.Felicit toti participanti(antrenori,profesori,parinti). I-mi cer scuze,pe aceasta cale,familiei Varzaru din Suceava, cu mentiunea-nu sunt asa cum am parut.

        Comentariu


        • #54
          Concurs agnita

          MULTUMIM TUTUROR CELOR IMPLICATI IN DESFASURAREA ACESTUI CONCURS .SIGUR VOM VENI SI LA URMATOAREA FINALA.MULTUMESC D-nului EMIL ptr. premiul acordat clubului C.S.M. DORNA pentru noi inseamna mult acest gest si ne-ati motivat inca odata sa facem mai mult ,iar la anul sa vedeti o alta echipa mai buna la dumneavoastra.Sa nu uitam si pe cei din conducerea primariei care au facut tot posibilul ca treburile sa aiba un curs normal a acestui frumos concurs .VA SALUTA CU STIMA SI MULT RESPECT C.S.M. DORNA SECTIA TENIS DE MASA antrenor MARCU VASILE ,presedintele clubului C.S.M. DORNA RUSU MIRCEA.Va asteptam si noi pe voi in frumosul municipiu VATRA DORNEI.

          Ultima editare de FlorinBN; 04.iun.2013, 07:42.
          Blade . PHOTINO
          Fh. Tibhar ev. Mx-p
          Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

          Comentariu


          • #55
            Multumiri si d-nului Marcu pt pozele care ne arata ce competitie frumoasa a fost la Agnita si inca o data tot respectul pt cei care capaciteaza acesti copii minunati spre sport si celor care le-au dat ocazia sa isi etaleze calitatile . BRAVOOO DOMNILOR PROFESORI SI ORGANIZATORI ! O nota speciala pt Vatra Dornei , Pitești si Agnita care au avut cei mai multi participanti .

            Comentariu


            • #56
              Doar atatea poze s.au facut la concurs ?

              Comentariu


              • #57
                Un turneu de nota 10+ unde organizatorii au creat o atmosfera extraordinara pentru copii si insotitori.Vom reveni cu siguranta la Agnita.

                Comentariu


                • #58
                  AGNITA 01 IUNIE 2013-Zi de sarbatoare pentru copii din AMATUR

                  Foarte departe pentru noi,suntem la doar citiva km de granita cu Ucraina, dar a meritat efortul din toate punctele de vedere, oameni primitori si atenti la detalii, organizare impecabila din punct de vedere sportiv si social(cazare,masa) etc, am avut si rezultate foarte bune Rosca Mihai-locul II la categoria 6-10 ani. Normal din punct de vedere al organizarii deoarece la 2 KM de AGNITA se afla un monument considerat Km 0 al ROMANIEI.(atasez o poza in acest sens).Felicitari organizatorilor si sponsorilor pentru efortul deosebit depus pentru organizarea acestui turneu, sper ca prima editie sa fie insotita si de alte editii in anii care urmeaza.
                  FELICITARI AGNITA!
                  Ceva poze de la concurs:

                  - - - Actualizat - - -
                  Normal din punct de vedere al organizarii deoarece la 2 KM de AGNITA se afla un monument considerat Km 0 al ROMANIEI.(atasez o poza in acest sens).
                  Ultima editare de FlorinBN; 04.iun.2013, 07:42.
                  ZORO

                  Comentariu


                  • #59
                    Multumim ptr. frumoasele poze oferite DE BUNUL MEU PRIETEN d-nul ROSCA ,o amintire care va ramane in inimile noastre,pline de bucurie.Felicitari pentru rezultatele obtinute si succes cu copii,iar d-voastra va dorim multa sanatate sa ne revedem sanatosi
                    Blade . PHOTINO
                    Fh. Tibhar ev. Mx-p
                    Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                    Comentariu


                    • #60
                      Atentie!!!!!
                      Clasamentele pe prima pagina!
                      Au fost gasite in sala si vestiare:doua prosoape,un pulover de culoare verzuie si un portofel cu ceva bani si o Carte Identitate pe numele Muntean Ioan-Marian din Târnaveni.Proprietarii de drept la pot recupera de la organizatori.Numerele de contact sunt expuse pe postul turneului.
                      I love table tennis !

                      Comentariu


                      • #61
                        Gheata a fost sparta,asadar,turneul de la Agnita "netezind" drumul sinuos al organizarii Turneelor Amatur pentru copii!
                        Cu tot scepticismul cu care am fost "inconjurati" initial,noi,organizatorii turneului, ne declaram satisfacuti de felul cum a decurs desfasurarea turneului.Am remarcat in mod special:
                        -participarea (destul de) numeroasa =113 participanti;
                        -calitatea tehnico-tactica foarte ridicata a multor partide;
                        -"atitudinea" de adevarati profesionisti a micilor ping-pongisti ;
                        -valoarea incontestabila a invingatorilor;
                        -dominatia trupelor din Pitești si Ludus,cu cate doua locuri I;
                        -performanta realizata de elevul nostru Alex Nechita,un loc 3 foarte meritat!Bravo Alex!
                        Pe langa toti acestia am mai remarcat:eleganta in joc a lui Moldovan Szodonia(Ludus),explozia lui Hribal Larisa(Lupeni),tenacitatea lui Apalamaritei Mara(Dorna),perseverenta lui Lazaroiu Greta(Targoviște),ghinionul lui Groza Alexandru(Cisnadie),"furia" lui Forgacs Laurentiu(Târnaveni),carisma lui Rosca Mihai(Galanesti),"tupeul" in joc lui Farkas Bence(Tg.Mureș),dezinvoltura lui Gros Eduard(Lupeni).
                        Multumim tuturor participantilor pentru prezenta la aceasta "premiera",adresam sincere felicitari invingatorilor,ii consolam pe invinsi caci va veni si ziua lor in curand,multumim celor care ne-au sprijinit de la inceput pana la sfarsit in organizarea si desfasurarea acestui eveniment sportiv de masa la Agnita,ii multumim lui Emi Beltechi pentru ca ne-a pus la dispozitie logistica de nota 10+ si a premiat pe cei mai buni dintre copii,multumim Primariei si factorilor locali pentru suport.
                        Daca cineva,din greseala,a plecat cu o paleta =lemn Primorac+fete Tenergy 64,este rugat politicos sa o returneze proprietarei,Opris Dora(Ludus),cu toate multumirile nostre!
                        Ultima editare de csabazedler; 08.ian.2020, 08:20.
                        I love table tennis !

                        Comentariu


                        • #62
                          o lecție de fair play și voie bun?

                          eu nu mai comentez nimic în plus decât ca mi-a placut foarte mult activitatea asta și ca cel mai mult trebuie felicitați prichindeii aceștia care m-au facut sa ma simt ca atunci când eram înca la școala. de aceea am vrut sa pun și niște filme aici. din pacate eu sunt super-amator în domeniul acesta, iar filmele sunt format mp4 și nu știu cum sa le încarc pe forum...poate îmi dați niște sugestii
                          - - - Actualizat - - -
                          http://www.youtube.com/watch?v=iZ3EwxuG1n4
                          http://www.youtube.com/watch?v=1xUqlWe6O_k
                          http://www.youtube.com/watch?v=vm2eFFeTrlc

                          Comentariu

                          Who has read this thread:
                          Procesare...
                          X