Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

pozitie turneu A nealocata

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • pozitie turneu A nealocata

    A vorbit cineva cu mine pentru data de 4 oct in ideea de a organiza un turneu A, si il rog sa precizeze daca mai e valabila sau nu.
    Va rog sa ma anuntati pentru ca mai am ceva oferte si trebuie sa stabilesc calendarul din timp pentru a nu avea modificari de ultim moment.

  • #2
    daca nu vrea nimeni ne bagam noi

    Comentariu


    • #3
      M-au contactat cineva de la Topoloveni daca bine tin minte, trebuie sa vorbesc cu ei sa vedem si apoi discutam, oricum la Galați se poate organiza turnee B (oricand) ca oricum cei din zona nu prea au turnee B punctate...

      Comentariu


      • #4
        Turneu A Topoloveni

        Salut Filo!
        Oferta noastra de a organiza un turneu ramane valabila. Uitandu-ma pe calendar am vazut ca singura data neocupata este cea de 4 octombrie. Asta ca sa nu le inghesuim prea multsi sa organizam saptamanal un turneu A. In principiu noi suntem dispusi sa organizam un turneu A oricand. Avem o sala de tip Nastase si 8 mese Joola aprobate ITTF, mantinele, etc., deci conditii excelente de joc. In plus putem asigura fara probleme cazare si masa la preturi decente si in conditii foarte bune.
        Ramane la latitudinea ta si a celor din conducerea circuitului Amatour sa stabilim data cand organizam la Topoloveni. Eventual daca apar probleme cu organizarea altui turneu, ca sa nu ramana data neacoperita putem prelua noi.
        Am un topic deschis special pe tema asta unde mi-ai raspuns ca vorbim dupa Paste, deoarece erai plecat in Franta. Nr. meu de telefon este 0723.33.64.55.
        Astept raspuns!
        Sorin
        www.clubarena08.ro

        Comentariu


        • #5
          Salut, daca sunt veteran (47ani),joc in divizia A(Dacia Mioveni), ma pot inscrie la open?
          Liviu Petrescu

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de petrescu liviu
            Salut, daca sunt veteran (47ani),joc in divizia A(Dacia Mioveni), ma pot inscrie la open?
            Ati primit raspunsul la aceasta intrabare in sectiunea "Turneu A la Brazi"
            Va rog sa confirmati daca participati in conditiile cerute de Regulamentul nostru.
            Multumesc.
            Postat în original de Dan2
            Postat în original de petrescu liviu
            buna ziua, sunt veteran(47ani)si joc in divizia A la Dacia Mioveni.Poate cineva sa-mi spuna daca pot participa la open-ul de la Brazi?
            Domnule Petrescu, atat D-vs, cat si D-l Mihai Craioveanu, sunteti bine-veniti in randurile Amatour, aveti un loc asigurat la Brazi, la categoria open, in conditiile cerute de regulamentul nostru: participarea este in afara de concurs, veti juca- daca doriti- atat in una din grupele inferioare, cat si in una din grupele superioare, fara a influenta rezultatele concursului si fara a primi premiile oferite invingatorilor. Ramane la alegerea posibilitatilor si dorintei organizatorului o eventuala atentie sau multumire pentru prezenta d-vs.
            Participantii Amatour va multumesc pentru atentia pe care o acordati evenimentului.

            Comentariu


            • #7
              Multumesc!
              Liviu Petrescu

              Comentariu


              • #8
                revin pt insciere
                Liviu Petrescu

                Comentariu


                • #9
                  Turneu A Topoloveni

                  Domnule Dragomir,

                  Suna destul de tentant propunerea dv., dar avand in vedere faptul ca orice om are placerea proprie de a gazdui partenerii de intrecere la el acasa, eu va propun un spritz rece de Stefanesti numai sa veniti la turneul pe care il vom face la Topoloveni. Nu de alta, dar data turneului este extrem de buna, la sfarsitul lunii septembrie culegandu-se via si facandu-se mustul. Asa ca sper sa luati in considerare contra-oferta mea si sa ne dati si noua posibilitatea de a fi gazde, speram noi la fel de amabile si de primitoare pe cat ati fost si dv. la Galați.

                  Cu stima,

                  Sorin Botirca
                  www.clubarena08.ro

                  Comentariu


                  • #10
                    4 oct 2008 data turneu A nealocata

                    Din motive obiective (locatie ocupata in 6 sept 200 Drobeta Turnu Severin solicita organizarea turneului A in data de 4 oct. 2008 , raminind astfel disponibila data de 6 sept. 2008!
                    Cu multumiri anticipate pentru intelegere , astept o confirmare oficiala !
                    Blade:M.Maze Off
                    FH:Butterfly Sriver FX 2.1
                    BH:Butterfly Sriver FX 2.1

                    Comentariu


                    • #11
                      putem prelua 6 sept!

                      Comentariu


                      • #12
                        Turneu A Topoloveni

                        Noni,

                        E valabila oferta cu spritzul si pentru tine. Va asteptam la Topoloveni pe tine si pe d-l Dragomir fie si pe 6 septembrie asa cum vad ca se solicita de la Severin. Bem spritz de anul trecut, ca e destul!
                        Am vorbit deja cu Filo si o sa mutam Severinul pe 4 octombrie si organizam la Topoloveni in 6 septembrie.

                        Va asteptam cu drag!
                        www.clubarena08.ro

                        Comentariu


                        • #13
                          Mese Joola, spatiu de joc, spritz, gazde primitoare... suna frumos!
                          Sa lasam Topoloveniul sa sparga si el gheata!
                          In urma cu vreo doi ani, dadeai cu tunul sa se gaseasca locatii pt turnee, iar acum e "bataie" intre organizatori, in plus, jucatorii participanti se "calca pe bataturi" !!
                          Sa traiasca domnul Filo!
                          Xiom -Mitzutani - Xiom

                          Comentariu


                          • #14
                            Turneu A Topoloveni

                            Multumesc frumos George pentru sustinere! Invitatia la spritz e valabila si pentru tine, ca de altfel pentru toti jucatorii care vor putea veni si ne vor face onoarea de a ramane la un spritz dupa turneu din partea casei!
                            www.clubarena08.ro

                            Comentariu


                            • #15
                              voi veni cu placere

                              Comentariu


                              • #16
                                Re: Turneu A Topoloveni

                                Postat în original de sorin167
                                Multumesc frumos George pentru sustinere! Invitatia la spritz e valabila si pentru tine, ca de altfel pentru toti jucatorii care vor putea veni si ne vor face onoarea de a ramane la un spritz dupa turneu din partea casei!
                                Eu sunt mai mult cu "mustariile"... Merci oricum!
                                Xiom -Mitzutani - Xiom

                                Comentariu


                                • #17
                                  turneu A in 4 oct. 2008

                                  Filo, am vazut ca cei din Topoloveni pot prelua turneul A din 6 sept. 2008. Te rog sa oficializam in calendarul 2008 aceasta schimbare:
                                  Topoloveni - in 6 sept. 2008
                                  Drobeta Turnu Severin - in 4 oct. 2008
                                  Asta ca sa fie lucrurile clare , mai ales pt. organizatori. Multumesc inca o data pentru intelegere , si va astept in octombrie la Severin!
                                  Blade:M.Maze Off
                                  FH:Butterfly Sriver FX 2.1
                                  BH:Butterfly Sriver FX 2.1

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    turneu A la Drobeta Tr. Severin in 4 oct. 2008

                                    Mersi Filo si multumesc si celor din Topoloveni pentru intelegere si colegialitate! Am vazut ca s-a operat modificarea in calendarul competitional pe 2008!
                                    Blade:M.Maze Off
                                    FH:Butterfly Sriver FX 2.1
                                    BH:Butterfly Sriver FX 2.1

                                    Comentariu

                                    Who has read this thread:
                                    Procesare...
                                    X