Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

inscriere turneu

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • inscriere turneu

    Cum ma pot inscrie la campionatul de tenis de pe 22 iun din focsani?
    Mentionez ca nu am mai participat la niciun concurs sau ceva de genul...vreau sa incerc pentru prima oara.astept pm sau comentarii.
    Imi cer scuze daca am postat gresit

  • #2
    Astepti sa se anunte turneul, in sectiunea Amatur, iti scrii numele si localitatea apoi platesti taxa de participare la turneul respectiv si... spor la meciuri .

    Comentariu


    • #3
      Anuntul cu turneul o sa fie postat in jurul datei de 10 iunie. Din momentul acela te poti inscrie pe forum.

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de Catalin Paduret Vezi post
        Cum ma pot inscrie la campionatul de tenis de pe 22 iun din focsani?
        Mentionez ca nu am mai participat la niciun concurs sau ceva de genul...vreau sa incerc pentru prima oara.astept pm sau comentarii.
        Imi cer scuze daca am postat gresit


        Dupa ce se posteaza turneul, cu toate detaliile necesare (vezi ca ex. celelalte turnee postate deja), se pot face inscrierile. Iti scri numele, orasul, judetul si specificarea "nou" (prima data). Dupa prima participare, indiferent de numarul de puncte pe care o sa le faci la turneul respectiv, o sa fi prins in clasamentul Amatur (care se publica periodic, la rubrica Clasament, prin grija lui FlorinBN) cu numele care ti l-ai dat. Atentie la inscrierile ulterioare (unde multi se inscriu prin terte persoane, folosind diminutive, motiv pentru care, in clasamentele ulterioare, se regasesc greu sau apar de mai multe ori), foloseste acelasi nume.
        Fii binevenit in familia Amatur si ... succese multe !

        Comentariu


        • #5
          multumesc!bafta si voua

          Comentariu


          • #6
            http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...-22-iunie-2013

            Comentariu

            Who has read this thread:
            Procesare...
            X