Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Gura Humorului - Tabara ,, Tenis de masa in Bucovina 2013 ''

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Din Suceava se inscrie Toporas Cosmin
    Blade: Butterfly Primorac
    FH: Butterfly Sriver G3
    BH: Butterfly Roundell

    Comentariu


    • #27
      Daca nu am postat de tabara nimic pana acum am facut-o sa va perpelim putin...



      Si acum gata gluma, sau nu...




      Mai multe fotografii aici https://www.facebook.com/media/set/?...3&uploaded=145
      Dan Chirap
      www.sportdakiro.com
      email: contact@sportdakiro.com

      Comentariu


      • #28
        Super atmosfera. Un gratar, o bere, un antrenament. Nu neaparat in aceasta ordine!
        Explicati, va rog, exercitiul in care toata lumea sprijina cu mana peretii salii de sport!
        Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

        Comentariu


        • #29
          Foarte frumos!
          Abia astept cat mai multe impresii si fotografii de la participanti, antrenori si organizatori!

          Comentariu


          • #30
            Postat în original de marcelgiosan Vezi post
            Super atmosfera. Un gratar, o bere, un antrenament. Nu neaparat in aceasta ordine!
            Explicati, va rog, exercitiul in care toata lumea sprijina cu mana peretii salii de sport!
            Daca asociem cu gratarele posibil ca poza e din pozitia culcat doar ca, rotita putin pare ca cei prezenti ar sta in picioare !
            Noi cei cu gratarele avem un pic altfel de viziune asupra antrenamentelor "normale", din punct de vedere... incetesosata...

            Frumos nenea Dan, bravo !
            Pasul cel mare a fost facut si sunt sigur ca etapele viitoare vor fi si mai atractive. In general lumea e suspicioasa la nou dar, se vede ca se trateaza cu profesionalism tot ceea ce se intreprinde acolo. Excelent !

            Respect.
            Blade: lemn off...ce lemn !
            Bh: cu tepi
            Fh: fara tepi

            Comentariu


            • #31
              Numele celor implicati in aceasta actiune reprezinta o MARE garantie a succesului(Chirap,Beltechi,Marinescu si Durdun).Impresiile impartasite telefonic de cei prezenti la fata locului si fotografiile postate pana acuma confirma acest lucru.Locatie de nota 10,logistica de nota 10,oameni de nota 10....munca si distractie de nota 30!!!Bravo domnilor,felicitari si mult succes in continuare!
              I love table tennis !

              Comentariu


              • #32
                Aprob cele spuse mai sus nota 10+++++++

                Am participat cu parere de rau numai la un singur antrenament de inalta clasa profesionala .Acest antrenament a avut un impact f.mare asupra copiilor mei (BINENTELES POZITIV).VA MULTUMESC DOMNILOR PENTRU MODUL CUM TRATATI ACEST SPORT . VA MULTUMESC CA EXISTATI PTR. SPORTUL NUMIT TENIS DE MASA.SALUT CU STIMA PE CEI IMPLICATI DIRECT IN ORGANIZAREA SI DESFASURAREA ACESTUI PROGRAM
                Ultima editare de marcu vasile; 11.iul.2013, 21:44.
                Blade . PHOTINO
                Fh. Tibhar ev. Mx-p
                Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                Comentariu


                • #33
                  Aceasta tabara merita mult mai mult atentia noastra, asa ca va trasnsmit ca a meritat participarea, ne cerem scuze ca am fost cam saraci in postari, dar credeti -ma ca nu a fost timp.
                  Altele:
                  Locatia f buna,...antrenorii Marinescu si Durdun, organizatorii Emi si Dan au facut tot ce le-a stat in putinta sa fie bine(efort deosebit). A fost si putina militarie in scopul de a trona disciplina, dar pt asta s-a lasat cu gratare mari si pline, voie buna si multi prieteni.
                  Daca si astazi cand ne intalnim (21,30) pt vizionarea secventelor din timpul antrenamentelor (ecran panoramic) va fi la fel de incantator ma angajez in concurenta cu Bucovina si am sa fac o tabara la Brașov inainte de turneul A din 17 august (12-17 aug).
                  Astazi nu am timp de detalii, maine este turneul, poimane pe drum, dar luni este posibil sa avem o postare cu o tabara asemanatoare si in centrul tarii.
                  Pe aceasta cale multumesc in mod deosebit lui Emi care este mai mult pe drum, cu caravana, (roboti, mingii f multe, mese multe, alte echipamente), si credeti-ma ca este mult pe minus.
                  D-lui Marinescu si lui George le multumesc deasemenea,...pe langa faptul ca au reusit in repetate randuri sa ma invinga(nu era cazul)
                  In incheiere am sa-l felicit pe dl.Dan Chirap care datorita lui si a lui Emi a fost posibila asa ziza deschidere a taberelor in Romania.
                  Hobby: Motoare si ski !
                  http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                  Comentariu


                  • #34
                    Din Suceava la amatori
                    Volostiuc Catalin
                    FH:Tenergy 05
                    BLADE: Timo boll Spirit
                    BH: Tenergi 05

                    Comentariu


                    • #35
                      Postat în original de cata2 Vezi post
                      Din Suceava la amatori
                      Volostiuc Catalin
                      OK
                      TB SPIRIT
                      TGY 05
                      TGY 05 FX

                      Comentariu


                      • #36
                        Tabara s-a incheiat azi.

                        Comentariu


                        • #37
                          Copiii din Suceava, dar si adultii multumim lui Emi!!!! Razvan!!!! George!!!! Daniel!!!!
                          MULTUMIM PENTRU TOTA DARIUREA, PRICEPEREA SI INTELEGEREA DE CARE ATI DAT DOVADA!!!!
                          Sunt sigur ca rezultatele taberei se vor vedea in timp! Tabara a dat posibilitatea la crearea a noi idei, perspective si cel mai important prietenii. Daca la inceput nu stiam ce si cum, la sfarsit cand si cum era singura intrebare.
                          Mult succes tuturor!!!
                          Cu sinceritate Adrian Cojocaru.
                          Ultima editare de Adrian's; 15.iul.2013, 11:48.

                          Comentariu


                          • #38
                            salutare,

                            Am inteles ca se va face o tabara in Bv. care este perioada?
                            - - - Actualizat - - -
                            Intr-adevar aceasta tabara de tenis de masă a insemnat foarte mult pentru noi cei care mergem la sala la Dom prof. Cojocaru .
                            Adrian. Personal simt ca am crescut un pic si simt ca mai am nevoie.
                            Toate cele bune celor care s-au daruit acestei actiuni pentru a creste valoarea acestui sport minunat.
                            Stima si la mai multe tabere.

                            Comentariu


                            • #39
                              Postat în original de mariomoro Vezi post
                              salutare,
                              Am inteles ca se va face o tabara in Bv. care este perioada?
                              Cu o saptamana inaintea turneului de la Brașov. Vei afla de la Gelu toate informatiile curand.

                              Comentariu


                              • #40
                                Va salut pe toti, cei care au contribuit intr-un fel sau altul la crearea acestei tabere care personal `mi-a dat aripi` spre o dorinta de a mai participa si la altele.
                                Acest sport este unul nobil si cred ca este un exemplu bun de urmat pentru toti cei care vor sa aiba tangenta cu acest sport.
                                Toate bune si Doamne ajuta la mai multe.
                                - - - Actualizat - - -
                                salutare dan2 si mersi

                                Comentariu


                                • #41
                                  A fost o experienta deosebita! Locatia este superba! Sala de sport in care au avut loc antrenamentele este situata in mijlocul unui parc. Iar pensiunea Nadianca, la care am fost majoritatea cazati, este la 5 minute de mers pe jos. Le recomand tuturor celor care au posibilitatea de a participa la o astfel de tabara, sa o faca. Pe langa antrenamentele (incalzire, teme de joc, pregatire fizica si streching) organizate si conduse in mod profesionist 100% a domnilor Marinescu si Durdun este o oportunitate de a lega amicitii si chiar prietenii (la gratarul de dupa... si nu numai...).
                                  Imi permit sa fac o sugestie pentru viitoarele tabere care se vor organiza: rotirea partenerilor de joc la fiecare 5-10 minute. Toti jucatorii ar dori sa aiba parteneri de nivel mai ridicat pentru a progresa. Asta, evident, nu se poate. Si-atunci se mai nimereste sa ai un partener de antrenament mai slab. 5-10 minute nu-i deranjat, dar 90 de minute cam da... Plus ca vine mingea altfel de la fiecare partener in functie de materialele folosite si de tehnica de lovire a acestuia.
                                  Nu in ultimul rand, doresc sa multumesc familiei Chirap (niste gazde deosebite) si lui Emi. Fara ei, aceasta tabara nu ar fi putut avea loc.

                                  Comentariu


                                  • #42
                                    Postat în original de Adrian's Vezi post
                                    Copiii din Suceava, dar si adultii multumim lui Emi!!!! Razvan!!!! George!!!! Daniel!!!!
                                    MULTUMIM PENTRU TOTA DARIUREA, PRICEPEREA SI INTELEGEREA DE CARE ATI DAT DOVADA!!!!
                                    Sunt sigur ca rezultatele taberei se vor vedea in timp! Tabara a dat posibilitatea la crearea a noi idei, perspective si cel mai important prietenii. Daca la inceput nu stiam ce si cum, la sfarsit cand si cum era singura intrebare.
                                    Mult succes tuturor!!!
                                    Cu sinceritate Adrian Cojocaru.
                                    Nici nu stiu cum sa incep,imi trec o multime de amintiri frumoase petrecute alaturi de voi,in primul rind orele de antrenament care au fost pentru mine f interesante.Nu pot sa nu remarc buna dispozitie cu care Teodora si Martin intrau la masa,zimbetul Siminei,seriozitatea Cristianei,moliciunea Stefanei,gingasia lui Mary si somnolenta lui Stefan care la inceput am crezut ca adoarme la masa,dar dorinta de a invata si juca au invins.Distractia de la piscina impreuna cu Balena Albastra si Balena Alba cred ca nu le voi uita niciodata,ora tirzie si lipsa de inspiratie ma face sa pun punct,dar nu inainte de a-mi exprima deschis sentimentele fata de voi.Imi sunteti dragi,va duc lipsa si imi este dor de voi,urmasii lui Stefan Cel Mare.Multumesc Adi pentru ca mi-ai dat prilejiul sa fiu alaturi de acesti minunatii copii.Cu drag EMI

                                    Comentariu


                                    • #43
                                      Fotografii tabara

                                      Dan Chirap
                                      www.sportdakiro.com
                                      email: contact@sportdakiro.com

                                      Comentariu


                                      • #44
                                        Multumesc din suflet participantilor, antrenorilor, si nu in ultimul rand lui EMI. Vazand fotografiile am realizat ca intradevar a fost frumos... Culmea ca de abia acum am avut timp. Sper ca tuturor le-a placut si de abia astept sa primim opinii.

                                        Si din nou fotografii...


                                        Mult mai multe fotografii gasiti aici:

                                        http://sportdakiro.com/?p=1421

                                        O rugaminte as avea. Toti cei ce au participat la tabara va rog sa va abonati pe siteul www.sportdakiro.com pentru a avea mailul vostru de a va putea trimite filmele realizate in timpul taberei , precum si stiri despre viitoarele activitati facute de catre club. Oferta este valabila si pentru toti amaturistii.
                                        Hai ai Nostrii !!!
                                        Dan Chirap
                                        www.sportdakiro.com
                                        email: contact@sportdakiro.com

                                        Comentariu

                                        Who has read this thread:
                                        Procesare...
                                        X