Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Abuzuri in acordarea "like-don't like" si "reputatie" - postati aici

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #51
    Sa intelegem ca : daca urca reputatie pozitiv +20..+30.. se poate de-ban-a?
    Lama:Timo Boll Tricarbon OFF+
    Pe spate: Tenergy 80
    Pe fata.: Tenergy 64

    Comentariu


    • #52
      Postat în original de cule Vezi post
      Sa intelegem ca : daca urca reputatie pozitiv +20..+30.. se poate de-ban-a?
      Da, si exact asta s-a intamplat.
      lemn: Waldner Dotec Carbon
      fețe: Dignics 05/Dignics 05

      Comentariu


      • #53
        Postat în original de clau Vezi post
        Da, si exact asta s-a intamplat.

        Ahaa..deci cativa prieteni si vro 2 clone rezolva problema
        Lama:Timo Boll Tricarbon OFF+
        Pe spate: Tenergy 80
        Pe fata.: Tenergy 64

        Comentariu


        • #54
          Sunt sigur ca deciziile tale inainte de noile reglementari erau mai bune si mai de apreciat
          Lama:Timo Boll Tricarbon OFF+
          Pe spate: Tenergy 80
          Pe fata.: Tenergy 64

          Comentariu


          • #55
            Pai riscul e ca daca descoperim clona (si exista un sistem de detectie a clonelor pe forum), iar aceasta clona a fost folosita pentru a da auto like-uri, se lasa cu ban permanent.

            In cazul de mai sus, john si TimoBoll Hetric sunt doua persoane diferite.
            lemn: Waldner Dotec Carbon
            fețe: Dignics 05/Dignics 05

            Comentariu


            • #56
              Postat în original de clau Vezi post
              Userul john s-a banat singur cum se spune:



              PS: Intre timp a mai "acumulat" cateva "imi place" , a urcat in reputatie si s-a "debanat".

              Poate e buna sugestia sa limitez "like/dont like" in sectiunea fight club.

              Alte propuneri?

              LATER EDIT:
              Nu pot dezactiva LIKE/DONT LIKE in forumul "Fight Club". Aceasta este o optiune doar pentru varianta platita a aplicatiei.
              Multumesc pentru explicatii, care lamuresc definitiv problema.
              Asa se explica si de ce nu au existat motivatii din partea ta, Clau, intrucat nu a fost o operatie manuala.

              In alta ordine de idei, plugin-ul ala Like/Don't Like versiunea comerciala e scump?
              Blog de tenis de masă

              Comentariu


              • #57
                Postat în original de grasomega Vezi post
                In alta ordine de idei, plugin-ul ala Like/Don't Like versiunea comerciala e scump?
                S-a mai povestit cred tot in acest topic pe tema asta.
                http://www.dragonbyte-tech.com/store...t-thanks-like/
                lemn: Waldner Dotec Carbon
                fețe: Dignics 05/Dignics 05

                Comentariu


                • #58
                  Postat în original de Tibi68 Vezi post
                  "Claudiu84"ținând cont ca mai citat am să încerc să sintetizez oarecum această controversă a ta .......daca la mine " restul e cancan " la tine.... "încă nu este destul cancan"și
                  ai mai vrea sa se scrie vreo două pagini de scandal și nu cred că e cazul !!!

                  Pe Norocel îl înțeleg pentru că el e un suflet mare și oferă oricui o a doua șansă....sau poate ca sa greșit cu banarea lui Ionut și în cazul acesta eu sunt primul care cere relogarea lui pe forum DAR cu o condiție , cei care sunt vinovați de această nedreptate să primească un avertisment ..primul sint eu

                  Dar oricât mi-as pune mintea la contribuție nu pot să înțeleg CEREREA lui"grasomega" (un om impecabil în tot cea ce scrie pe forum) de a se reconsidera decizia de banare a lui Ionut ...dar.noi care ne-am simțit jigniți de tot cea ce a scris Ionut ce ar trebui sa facem ???...dupa tot ce sa discutat aici pe această temă tu vi să spui că vrei cu totul altceva ???...fa o cerere și pentru noi așa ca sa fi impartial
                  Să vă stabiliți o intalnire la o partida de tenis pt.cǎ la joc cu riscul de a mă repeta nu contează că paleta e ținută de roman sau maghiar. după meci vă cereți scuze reciproc la un mic romanesc și bobgulas unguresc.stima
                  Bty.Tiago Apolonia zlc-FH:Rasanter R42/BH-Rasanter R37

                  Comentariu


                  • #59
                    Postat în original de clau Vezi post
                    S-a mai povestit cred tot in acest topic pe tema asta.
                    http://www.dragonbyte-tech.com/store...t-thanks-like/
                    Pai Lifetime US $84.95 suna foarte interesant.
                    Mai multa flexibilitate = mai buna administrare.
                    Blog de tenis de masă

                    Comentariu


                    • #60
                      Din cauza abuzurilor in acordarea "nu-mi place" am restrictionat dreptul lui Tanase Gabriel, user gabi_74 de a mai acorda calificative.




                      Aici aveti si "explicatia" dlui tanase pentru aceste abuzuri:
                      http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...113#post311113
                      lemn: Waldner Dotec Carbon
                      fețe: Dignics 05/Dignics 05

                      Comentariu


                      • #61
                        De ce nu pot acorda calificative? Multumesc,

                        Comentariu


                        • #62
                          Postat în original de cristiion Vezi post
                          De ce nu pot acorda calificative? Multumesc,
                          Puteti acorda calificative.
                          Doar bobocii nu pot acorda:

                          http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...l=1#post166782
                          lemn: Waldner Dotec Carbon
                          fețe: Dignics 05/Dignics 05

                          Comentariu


                          • #63
                            Am modificat cate ceva pe la profil si de la senior ajunsesem boboc, acum sunt cadet, problema rezolvata! Multumesc!

                            Comentariu


                            • #64
                              Cât se sta la categoria boboc? La o reputație de 49 și 5 ani de la înscriere.
                              PS: Acum am văzut pe pagina anterioară motivul aplicării restricții.Ce pot sa zic este faptul că nu sunt genul de om care sa jignească sau care sa ?mproaște cu nori,sunt colegi aici pe forum care mă cunosc personal și vreau să cred că pot confirma lucrul acesta,și asta nu o spun că pe o scuza.Imi asum cu regret conflictul respectiv,iar daca am greșit față de cineva,și aici mă refer la domnul respectiv îmi cer scuze public. Mai mult că sigur am reacționat sub impulsul unui motiv de moment.Vreau să cred că această întâmplare,pentru că este vorba de o întâmplare și nu o conduită zilnica,va atrage atenția pe viitor a colegilor care reactioneaza pe moment și de cele mai multe ori nejustificat fata de ceilalți participanți la aceste conflicte,daca pot sa le spun așa.Sper să mai primesc o șansă daca o pot numita asa, și să să se ridice această acțiune în ceea ce mă privește.Cu scuzele de rigoare încă odată.Multumesc de înțelegere.
                              Ultima editare de gabi_74; 05.apr.2018, 20:50.

                              Comentariu


                              • #65
                                Postat în original de gabi_74 Vezi post
                                Cât se sta la categoria boboc? La o reputație de 49 și 5 ani de la înscriere.
                                PS: Acum am văzut pe pagina anterioară motivul aplicării restricții.Ce pot sa zic este faptul că nu sunt genul de om care sa jignească sau care sa ?mproaște cu nori,sunt colegi aici pe forum care mă cunosc personal și vreau să cred că pot confirma lucrul acesta,și asta nu o spun că pe o scuza.Imi asum cu regret conflictul respectiv,iar daca am greșit față de cineva,și aici mă refer la domnul respectiv îmi cer scuze public. Mai mult că sigur am reacționat sub impulsul unui motiv de moment.Vreau să cred că această întâmplare,pentru că este vorba de o întâmplare și nu o conduită zilnica,va atrage atenția pe viitor a colegilor care reactioneaza pe moment și de cele mai multe ori nejustificat fata de ceilalți participanți la aceste conflicte,daca pot sa le spun așa.Sper să mai primesc o șansă daca o pot numita asa, și să să se ridice această acțiune în ceea ce mă privește.Cu scuzele de rigoare încă odată.Multumesc de înțelegere.
                                V-am reacordat dreptul de acorda calificative.
                                Sper sa nu abuzati de acest lucru.
                                lemn: Waldner Dotec Carbon
                                fețe: Dignics 05/Dignics 05

                                Comentariu


                                • #66
                                  Ok,mulțumesc.

                                  Comentariu


                                  • #67
                                    Daca ai vrea sa dai block la un anumit user ca sa nu iti mai trimita mesaje private..exista o asemenea optiune?
                                    Lama:Timo Boll Tricarbon OFF+
                                    Pe spate: Tenergy 80
                                    Pe fata.: Tenergy 64

                                    Comentariu


                                    • #68
                                      http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...l=1#post400727

                                      Comentariu


                                      • #69
                                        http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...l=1#post439754
                                        05 Viscaria 05

                                        Comentariu


                                        • #70
                                          mesagerul de obicei o cam incaseaza...
                                          lemn: Waldner Dotec Carbon
                                          fețe: Dignics 05/Dignics 05

                                          Comentariu


                                          • #71
                                            De cand modificarile si care sunt noile(?) conditii de acordare a punctelor de reputatie?
                                            Multumesc.
                                            Lemne: Butterfly Joo SaeHyuk/ Butterfly Petr Korbel
                                            FH :Butterfly Tenergy 64/Butterfly Tenergy 05 FX
                                            BH :Tibhar Grass D.TecS 1.2/Butterfly Feint Long II 1.3

                                            Comentariu


                                            • #72
                                              FAcem mentenanta pe systemul "like/don't like" deoarece ingreuneaza foarte mult forumul.
                                              Conditiile de acordare like-uri nu s-au schimbat.
                                              lemn: Waldner Dotec Carbon
                                              fețe: Dignics 05/Dignics 05

                                              Comentariu


                                              • #73
                                                O.k. Multumesc.
                                                Lemne: Butterfly Joo SaeHyuk/ Butterfly Petr Korbel
                                                FH :Butterfly Tenergy 64/Butterfly Tenergy 05 FX
                                                BH :Tibhar Grass D.TecS 1.2/Butterfly Feint Long II 1.3

                                                Comentariu

                                                Who has read this thread:
                                                Procesare...
                                                X