Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

caut partener "ideal" de tenis de masa

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Postat în original de tenismenu
    vaia con dios

    "Vaya con Dios!"

    Comentariu


    • #27
      Din pacate se ajung si uni oameni la stiinta masiva.. voteban tenismenu?
      Schlager Carbon
      Acuda S1
      Acuda S1

      Comentariu


      • #28
        Lemn- Bty Viscaria
        FH - TENERGY 05
        BH - TENERGY 80

        Comentariu


        • #29
          Postat în original de iulian
          Postat în original de tenismenu
          vaia con dios
          "Vaya con Dios!"
          hopa omu'si cartea

          vezi ca s-a mai scris ,,nus,acilea,cre ca ,io,yo,apuca-te si corecteaza dom.prefesor

          Comentariu


          • #30
            Postat în original de radu0
            Din pacate se ajung si uni oameni la stiinta masiva.. voteban tenismenu?
            astepta-ma un sec. ma duc sa iau dexu sa vad ce ai vrut sa zici

            Comentariu


            • #31
              Spre deosebire de alti forumisti care stau prost cu gramatica si sintaxa,
              "tenismenu' face o nota aparte: semianalfabetul agresiv,o subspecie ce ia nastere probabil prin lipsa celor 7 ani de acasa combinata cu chiulul masiv la clasele I-IV(ca mai departe probabil ca s a oprit). E chiar individul care,in caz ca nu stiati,habar n are ce deosebire exista intre provincie si suburbie( a se vedea sectiunea Amatour,rubrica "Clarificari" din vineri 30 mai 200
              Intrucat acest forum a fost creat pt o apropiere intre putinii (in comparatie cu alte discipline sportive) iubitori ai tenisului de masa si nu
              pentru a debita tot felul de grosolanii la adresa altor forumisti,propun d lui Rozescu sa analizeze posturile acestui individ si,daca considera de cuviinta,sa actioneze in consecinta
              of all the things i lost i miss my mind the most

              Comentariu


              • #32
                asteptam din moment in moment postul asta.

                Tenismenule,de curiozitate,noi nu ne-am cunoscut cumva prin primavara la Chiajna la memorialul Andrei Cioran?ma insel...?tare is curios...

                Comentariu


                • #33
                  auzi baietas poate iti place tie sa te apropii de altii dar mie mi se face greata cand se apropie genul asta de oameni de mine.hi hi hi hi

                  Comentariu


                  • #34
                    Postat în original de leordarares
                    asteptam din moment in moment postul asta.
                    Tenismenule,de curiozitate,noi nu ne-am cunoscut cumva prin primavara la Chiajna la memorialul Andrei Cioran?ma insel...?tare is curios...
                    sal Rares ne-am cunoscut la chiajna ne-am intalnit si la idm.vrei sa imi zici ceva de dulce?

                    Comentariu


                    • #35
                      Pai bai Robert vrei sa ma iau de tine?

                      Pai noi ne-am cunoscut si esti in realitate un baiat super ok.Cu atatea controverse nu faci decat sa pui paie pe foc si sa lasi o parere gresita.

                      Eu zic sa puneti capat cu atatea rautati si sa nu fii nevoit sa iti pierzi contu.


                      Hai noroc,pe curand

                      Comentariu


                      • #36
                        o spui cu atata foc de parca mi-as pierde contul din banca atunci chiar ar fi naspa.
                        stii ce imi place cel mai mult? ca nu pot sa faca altceva decat sa ceara ban pe cont de parca ar avea o mare importanta.atat sunt ei [unii nu dam nume]in stare sa faca, atat ii duce mintea sa ceara ban bine ca nu cer bani doamne fere

                        Comentariu

                        Who has read this thread:
                        Procesare...
                        X