Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand fete palete si lemne de la 10 lei in sus

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vand fete palete si lemne de la 10 lei in sus

    Fetele si lemnele sunt folosite, nu sunt noi. Le vand pentru ca nu mai am nevoie de ele. Probabil ca as accepta si ceva schimburi, preferabil fete negre sau lemne, dar nimic nu e batut in cuie, preturile se pot negocia la cumpararea mai multor articole...
    Fete:
    729 FX Super rosie de 2,00mm + un lemn din categoria all(no name) cu fata lipita gratis daca se cere - 10 lei - VANDUTE
    Palio CK 531A neagra iarba - 15 lei
    Friendship RITC TRANSCEND rosie 2,00 mm(folosita 30 min.) off- - 30 lei Vanduta
    Gambler Reflectoid def- soft rosie 2,00mm(stare foarte buna) - 20 lei - VANDUTA
    JOOLA NEW SAMBA+ 2,00 mm, rosie(buretele crapat in trei locuri, lipit pentru a nu se intinde cratatura, deci se poate dezlipi si relipi cu usurinta. Nu am simtit sa afecteze in timpul jocului) - 30 lei - VANDUTA
    Lemne:
    JOOLA ROSSI CARBON OFF+ - 120 lei
    - VANDUT
    Senta off- (control foarte bun cu el) - 40 lei - VANDUT
    DHS all+ - 20 lei - VANDUT

    Mai am de vanzare o paleta gata asamblata cu fete JOOLA 4U puse pe un lemn BUTTERFLY(lemnul este dintr-o paleta Butterly cumparata din supermarket cu 95 lei) - PRET pentru paleta 100 LEI. Este buna pentru incepatori, are control foarte bun, iar ca viteza se incadreaza undeva la all+. Spinul este mediu, suficient pentru a invata toppspin-ul
    Detalii se pot obtine si telefonic: 0741-367-621
    Livrarea cred ca preferam cu totii sa fie prin Posta Romana, este mai ieftin. 7-9 lei cu ramburs si 4 lei daca se vireaza banii in cont. Acum, fiecare dupa preferinte. Succes la joc!
    Ultima editare de Dan Manciu; 14.iun.2013, 22:10.
    Fh: Yasaka Rakza 9 off+
    Bh: Yasaka Rakza 9 off+
    Bl: Lkt Instinct + off-

  • #2
    dhs all+ si joola samba + le iau eu. v'am sunat insa nu ati raspuns. o sa mai revin cu un telefon
    blade: xiom strato
    fh: omega IV asia
    bh: vega asia

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de Neacsu Bogdan Vezi post
      dhs all+ si joola samba + le iau eu. v'am sunat insa nu ati raspuns. o sa mai revin cu un telefon
      Presupun ca dumneavoastra ati fost, cu un numar de fix, dar eu cand v-am sunat inapoi nu mi-ati raspuns. Din pacate, DHS All+ nu il mai am. Joola New Samba+ OFF+ o mai am, este inca valabila. Cu aceasta ocazie anunt ca 729 SUPER rosie 2,00 impreuna cu lemnul gratis este trimisa prin posta, lemnul Senta off- este si el. DHS ALL+ nu mai este nici el valabil. Astept oferte pentru celelalte fete, si lemnul JOOLA ROSSI CARBON OFF+.
      - - - Actualizat - - -
      Domnule Neacsu, daca doriti fata Joola imi puteti trimite adresa. Presupun ca o veti face pe privat. Numai bine!
      Fh: Yasaka Rakza 9 off+
      Bh: Yasaka Rakza 9 off+
      Bl: Lkt Instinct + off-

      Comentariu


      • #4
        Cumpar eu lemnul Senta off- si sun maine pentru o discutie pentru eventuale schimburi cu Rossi Force.
        Blog de tenis de masă

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de grasomega Vezi post
          Cumpar eu lemnul Senta off- si sun maine pentru o discutie pentru eventuale schimburi cu Rossi Force.
          Cu mare drag vi l-as da, insa am precizat mai sus ca este deja trimis lemnul. Nu mai este valabil. Daca va intreseaza, va fac o oferta: Lemnul Joola Rossi Carbon off+ la 120 lei cu o fata gratis la alegere. Voi incerca sa modific anuntul, pentru a nu crea confuzii.
          Fh: Yasaka Rakza 9 off+
          Bh: Yasaka Rakza 9 off+
          Bl: Lkt Instinct + off-

          Comentariu


          • #6
            Ai MP pentru Joola Rossi Force.
            Blog de tenis de masă

            Comentariu


            • #7
              Ai Mp pentru Gambler reflectoid.
              Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
              Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

              Comentariu

              Who has read this thread:
              Procesare...
              X