Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu AMATORI - Timișoara - 22.06.2013 - Club 101

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu AMATORI - Timișoara - 22.06.2013 - Club 101

    Club101 organizeaza CONCURS pentru AMATORI !

    Locatia: CLUB 101 , Str Iuliu Grozescu nr.16

    Taxa de participare 15 ron!
    Pt copii pana la 14 ani taxa este de 10 ron !
    Persoane cu dizabilitati intrare gratuita

    Se asigura apa minerala.
    Conditii de joc : - 5 mese
    - aer conditionat

    locurile 1-3 medalii si diplome

    Ora de incepere : - 10:00

    ora deschidere sala 09:00 , amatorii sunt rugati sa fie prezenti pana cel tarziu ora 10
    Va rugam sa va inscrieti pe forum sau telefonic la 0726182460 sau la fata locului

    MODIFICARE : 14 .06 Datorita unor erori de procedura, concursul din 22.06 va fi doar pt. AMATORI , fara OPEN si nu va fi punctat in circuitul Amatour !. Ne cerem scuze celor deja inscrisi , pe viitor vom anunta din timp concursurile din liga Amatour. Cei deja inscrisi sunt rugati sa reconfirme daca doresc sa participe in aceste conditii !
    Asadar, amatorii "profesionisti" vor avea treaba in alta parte pe 22.06, pe restul va asteptam .
    Ultima editare de Club101; 15.iun.2013, 04:45.

  • #2
    Primul! Belgun Ionut - Timișoara - Amatori!

    Comentariu


    • #3
      Venim cu drag...fratii Gavrilovici: Estera , Timotei, David si Nicu. A venit Vacantaaaaa!
      - - - Actualizat - - -
      La amatori.....deocamdata!

      Comentariu


      • #4
        la amatori Lulciuc Dumitru
        si cred ca la open Tatu Eugen
        si tare ma bucur ca mai faceti si voi un turneu
        bafta la toti care se inscriu!!

        Comentariu


        • #5
          Din Resita la Open
          Frant Nicusor
          Corbu Sorim
          Parfenie Constantin
          Sorescu Deian

          Comentariu


          • #6
            Cam amatorism nu?...

            Comentariu


            • #7
              Echipa din Resita se retrage

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de Ionutzxy Vezi post
                Cam amatorism nu?...
                Ionutzxy , ideea e urmatoarea : noi nu am mai organizat un concurs din toamna trecuta si e drept am uitat de o anumita procedura care presupune apelarea responsabilului de zona , in cazul de fata Dl. Roman Bogdan pt a cere aprobare pt data respectiva. Ne-am uitat pe anunturile de competitii din zona si cum nu am vazut nicio alta programare pt 22.06 pe o raza de 60 km am anuntat concursul. Asta se intampla pe data de 12, deci cu 10 zile inainte de eveniment. Intre timp dl Roman Bogdan ne-a informat de o intentie a altui club de a organiza pe aceeasi data o competitie cat B, intentie care i-a fost adusa la cunostinta telefonic anterior datei de 12 la care am facut noi anuntul. Asadar ne-am asumat greseala si am transformat concursul intr-unul intern , al clubului nostru , pentru care nu exista interdictie. Pe de alta parte Ionutzxy , spune-mi tu cat de profesionista ti se pare procedura in care tu ca si club organizator poti sa iti rezervi telefonic o anumita data cu responsabilul de zona, cu cine stie cat timp inainte dar fara sa ai si obligatia sa anunti pe forum daca tot pretinzi rezervarea respectiva si ai si primit-o ! O astfel de procedura lasa loc la multe interpretari.
                Ultima editare de Club101; 15.iun.2013, 05:45.

                Comentariu


                • #9
                  Si unde anume se tine concursul de B ca nu vedem nimic in zona... Apropo...nu puneti la bataie nici o cupa?

                  Comentariu


                  • #10
                    Copiii vor juca separat sau in aceleasi grupe cu adultii?

                    Comentariu


                    • #11
                      unde va fi turneu Amatur in 22.06?
                      Blade:Butterfly Balsa Carbo X5
                      FH: Butterfly Tenergy 05 fx
                      BH: Butterfly Tenergy 05 fx

                      Comentariu


                      • #12
                        Postat în original de neluchibu Vezi post
                        Copiii vor juca separat sau in aceleasi grupe cu adultii?
                        Asta putem vedea la fata locului, daca se doreste putem face o grupa principala doar pt copii si cei care merg mai departe intra dupa aceea cu adultii.
                        - - - Actualizat - - -
                        Postat în original de nicu gavrilovici Vezi post
                        Si unde anume se tine concursul de B ca nu vedem nimic in zona... Apropo...nu puneti la bataie nici o cupa?
                        Ca materiale de premiere ne limitam la diplome si medalii de data aceasta

                        Comentariu


                        • #13
                          Postat în original de Sainn Emil Vezi post
                          unde va fi turneu Amatur in 22.06?
                          La Sighetu Marmatiei:

                          http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...-22-iunie-2013
                          FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
                          Tel : 0742 257 995

                          Comentariu


                          • #14
                            Postat în original de tokosp Vezi post
                            "Tu, care n'ai vazut lampa, cu lampa ce ai sa vezi !!?"

                            Comentariu


                            • #15
                              Nu, nu era vorba de Sighetul Marmatiei ci mult mai aproape...dar nu e treaba noastra sa le facem reclama asa ca asteptam si noi anuntul lor. In caz ca nu s-au razgandit.

                              Comentariu


                              • #16
                                Postat în original de nicu gavrilovici Vezi post
                                Si unde anume se tine concursul de B ca nu vedem nimic in zona... Apropo...nu puneti la bataie nici o cupa?
                                In 22.06 se tine concurs amatur B tot in Banat, la Resita. Scuze initiatorului acestui topic daca se considera reclama.
                                Blade: Mizutani ZLC
                                FH Nittaku Fastarc G1
                                BH Xiom Sigma II Euro

                                Comentariu


                                • #17
                                  Postat în original de Johnny Erasure Vezi post
                                  In 22.06 se tine concurs amatur B tot in Banat, la Resita. Scuze initiatorului acestui topic daca se considera reclama.
                                  Nu acesta era concursul din pricina caruia nu am avut voie sa tinem noi turneul B pe 22 , asta e o improvizatie !...era vorba tot de un club din Timișoara. Sunt curios cum de s-au sucit avand in vedere ca am respectat ceea ce ne-au cerut. Asadar, ca ultima noutate , din taxa de 15 lei de persoana, 5 lei va merge direct la fondul de premiere, pe langa diplome si medalii ca sa raspundem si celor care ne solicitau sa punem ceva la bataie . Ramane sa stabilim la fata locului cum se va impartii fondul intre primele 3 locuri avand in vedere ca e vorba de un fond variabil in functie de numarul de participanti. Vom tine acest gen de concurs saptamanal !

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Da! Probleme...probleme...Ne scuzati, dar Resita fiind mult mai aproape, vom merge pe 22 acolo... Promitem insa ca in curand sa va vizitam si sa punem noi la bataie o cupa, daca veti face o grupa inferioara de copii Pe curand si sa aveti cat mai multi participanti.Cu stima, fratii Gavrilovici.

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Belgun Ionut se retrage.

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Se inscrie Sainn Emil - Timișoara
                                        Blade:Butterfly Balsa Carbo X5
                                        FH: Butterfly Tenergy 05 fx
                                        BH: Butterfly Tenergy 05 fx

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Se inscrie si Jichici Svetozar - Timișoara
                                          Blade : OSP Virtuoso AC (Rst)
                                          Fh : Xiom Omega VII Pro (2,0 mm) black
                                          Bh : Andro Rasanter R 42 (2,0 mm) green

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Imi pare rau, a intervenit ceva de ultima ora si sunt nevoit sa ma retrag. Va doresc un turneu placut! Emil.
                                            Blade:Butterfly Balsa Carbo X5
                                            FH: Butterfly Tenergy 05 fx
                                            BH: Butterfly Tenergy 05 fx

                                            Comentariu

                                            Who has read this thread:
                                            Procesare...
                                            X