tt-shop.ro 468x60 3tenismasa.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 2
Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12
Rezultate 16 la 18 din 18

Subiect: Cum dau FH topspin cu o fata cu high-throw?

senior
    Data înscrierii
    09.03.2011
    Locație
    Ilfov,Vidra
    Vârstă
    30
    Postări
    804
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    28 z 16 h 4 m
    Timp online pe zi
    12 m
    Reputație
    333
    Este obligatoriu sa incepi meciul cu o atitudine relaxata!
    Antebratul trebuie sa fie relaxat,prea incordat inseamna ca vei reveni mai greu la pozitia de lovire.
    Deasemenea,genunchii usor flexati si departati la latimea umerilor,trunchiul usor aplecat spre inainte,iar la Topspin cu Fh,trage in spate piciorul drept pentru a avea mai mult spatiu de lovire.
    Cel mai bine ar fi sa cumperi 20-30 mingi si s agasesti un prieten rabdator cu care sa faceti doar incalzire-daca joci doar meciuri vei dezvolta loviturile mai greu,trebuie mai intai sa lovesti de zeci de ori la rand ca sa iti formezi reflexul bun.
    Lemn:Butterfly Liu Shiwen
    FH: Tenergy 05
    BH: Dignics 05

2. Mulțumesc geo06 au mulțumit pentru mesaj
    maestru
    Data înscrierii
    22.06.2006
    Locație
    Timisoara
    Vârstă
    48
    Postări
    1.765
    Timp total online
    4 z 16 h 51 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    186
    Citat Postat în original de geo06 Vezi post
    Multumesc pentru sfaturi. In legatura cu acel "k" pe care l am folosit mai devreme vreau sa mai fac cateva precizari pentru a incheia discutia; vad ca domnul Vali, care mi-a raspuns mai devreme, si caruia ii multumesc pentru sfat, si l-a integrat deja ironic in limbaj(ekipament, skimbat) , apreciez ironia d-voastra ( acest mod de a spune lucrurile este demn de toata aprecierea, si nu felul altor persoane de pe acest forum care specifica intre paranteze si cum se scrie cuvantul corect, in mod vadit pentru a jigni, si pentru a-si arata superioritatea; este posibil ca superioritatea sa existe, si acea persoana sa aiba un nivel mult mai bun de pregatire decat al meu, nu incerc sa neg asta, ci incerc sa spun: asa nu se face!). NU O SA MAI FOLOSESC PE ACEST FORUM "K" IN LOC DE "CA"(ca sa incheiem discutia)! Articolul din reguli pe care l-a postat Claudiu84 nu-l cunosteam, o sa incerc sa nu mai atac gramatica limbii Romane , insa sa fim seriosi cati dintre noi pot afirma cinstit ca vorbesc limba 100% corect din punct de vedere gramatical..(daca presedintele Romaniei spune "trebuiesc" in loc de trebuie, si nu numai); conform articolului ar trebui ca multe dintre persoanele de pe acest forum sa aiba avertismente.
    stai linistit , nu l-am bagat ironic in limbaj , il folosesc si eu - e mai simplu - nu am nimic impotriva a-l folosi

ce nu folosesc e "bn" "nik" - chestii de astea ....
    Blade DHS PG 12
    FH: 729 Bloom Spin
    BH: Tenergy 05

4. Îmi place geo06 le-a plăcut acest mesaj
    cadet Avatarul lui geo06
    Data înscrierii
    02.11.2012
    Locație
    Bucuresti, Romania
    Vârstă
    31
    Postări
    27
    Timp total online
    2 z 18 h 21 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    18
    Citat Postat în original de george25 Vezi post
    Este obligatoriu sa incepi meciul cu o atitudine relaxata!
    Antebratul trebuie sa fie relaxat,prea incordat inseamna ca vei reveni mai greu la pozitia de lovire.
    Deasemenea,genunchii usor flexati si departati la latimea umerilor,trunchiul usor aplecat spre inainte,iar la Topspin cu Fh,trage in spate piciorul drept pentru a avea mai mult spatiu de lovire.
    Cel mai bine ar fi sa cumperi 20-30 mingi si s agasesti un prieten rabdator cu care sa faceti doar incalzire-daca joci doar meciuri vei dezvolta loviturile mai greu,trebuie mai intai sa lovesti de zeci de ori la rand ca sa iti formezi reflexul bun.
    Multumesc pentru sfat. Da asta incerc sa fac, sa fac mai mult incalzire asa cum zici si tu, am observat ca evoluez mai bine decat jucand pe puncte. Stima!
    - - - Actualizat - - -
    Citat Postat în original de CornelTT Vezi post
    .. multa bafta in continuare si multe victorii frumoase
    multumesc, si d-voastra la fel. Stima!
    levi off-
    FH: xiom sigma europe
    BH: galaxy moon

Subiecte similare

1. VÂND fata rosie 2.0 joola topspin C
    De joo saehyuk în forumul Anunțuri Vânzare-Cumpărare
    Răspunsuri: 0
    Ultimul post: 02.01.2018, 23:16