Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

downloaduri "megaupload"

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • downloaduri "megaupload"

    Avetzi aici 2 meciuri de senzatie,desfasurate recent

    1.CHINA OPEN 2008,SEMIFINAL
    WANG HAO-MA LONG
    www.megaupload.com/?d=XVXWY8VG

    2.JAPAN OPEN 2008,QUARTERFINAL
    MA LONG-JOO SE HYUK
    www.megaupload.com/?d=Q1D2PIPY
    of all the things i lost i miss my mind the most

  • #2
    Multumim, Catalin! Sa mai "respiram" niste tenis adevarat!
    Xiom -Mitzutani - Xiom

    Comentariu


    • #3
      JOO SE HYUK cu ce lemn ,fețe joaca??
      TB ALC/05FX

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de triumph
        JOO SE HYUK cu ce lemn ,fețe joaca??
        Cu maner flared oricum.
        Blade DHS PG 2
        FH: DHS Hurricane 3
        BH: Stiga Airoc Astro M

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de triumph
          JOO SE HYUK cu ce lemn ,fețe joaca??
          Blade :BUTTERFLY DIODE(JOO SE HYUK)
          FH : BUTTERFLY TACKFIRE DRIVE MAX
          BH TSP CURL P1-R
          of all the things i lost i miss my mind the most

          Comentariu


          • #6
            Doi indivizi pe care nu i am mai vazut niciodata,joaca un meci foarte frumos in turneul de calificare pt Beijing 2008. Asadar:
            CHEUNG YUK-JANG SONG MAN
            www.megaupload.com/?d=WURB4668
            of all the things i lost i miss my mind the most

            Comentariu


            • #7
              Postat în original de triumph
              JOO SE HYUK cu ce lemn ,fețe joaca??

              http://www.butterflyonline.com/images/w ... uk1280.jpg
              Blade: Butterfly Schlager Carbon
              FH:TENERGY 05
              BH:TENERGY 05

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de Hades
                Postat în original de triumph
                JOO SE HYUK cu ce lemn ,fețe joaca??
                http://www.butterflyonline.com/images/w ... uk1280.jpg
                Desi se zice de obicei ca defenderii joaca cu manere drepte am vazut la Chen Weixing si Joo ca joaca cu manere flared.
                Blade DHS PG 2
                FH: DHS Hurricane 3
                BH: Stiga Airoc Astro M

                Comentariu


                • #9
                  Pentru ca ei nu intorc paleta in mina (exceptie la serve) ... iar pentru atacul agresiv de forehand probabil ca prefera flared.

                  Cit despre meciul cu defenderul Jang Song, e absolut uimitor ce reuseste... (eu am luat de vreo 2 luni varianta in 5 parti de la http://com.martinspin.ch/video/video/li ... tag=cheung)

                  Pacat ca nu are vizibilitate si faima de acolo din Koreea de Nord

                  Comentariu


                  • #10
                    Un meci disputat anul trecut,care la vremea respectiva a fost considerat ca o surpriza de proportii
                    WTTC 2007
                    DANIELA DODEAN-AI FUKUHARA
                    www.megaupload.com/?d=4YCTOZKS
                    of all the things i lost i miss my mind the most

                    Comentariu


                    • #11
                      Sa ne mandrim si noi cu ceva
                      WTTC 2008
                      ANDREI FILIMON-WANG LIQIN
                      www.megaupload/?d=RK5U5E3F
                      of all the things i lost i miss my mind the most

                      Comentariu


                      • #12
                        Un pusti (chinez bineinteles)de 19 ani nr 4 mondial,a castigat openul Korean,trecand in semifinala si finala de nr 1 respectiv 2 mondial.
                        Alt chinez,de aproape 18,XU XIN,a pierdut in finala Protur Belarus la Samsonov dupa ce l invinsese cu 3-0 in competitia pe echipe
                        Au de unde alege chinezii astia pt fo cateva echipe nationale
                        Deci,KOREEA OPEN 2008
                        semifinala
                        1. MA LONG- WANG HAO
                        www.megaupload/?d=GLD8OYWW
                        finala
                        2. MA LONG-MA LIN
                        www.megaupload/?d=QPIR46LW
                        of all the things i lost i miss my mind the most

                        Comentariu


                        • #13
                          Chinezii au organizat doua meciuri de antrenament ale echipelor nationale de baietzi si fete,acu fo 3 saptamani.
                          Baietzii contra unei echipe secunde,formata din jucatori din superliga lor,fetele contra unei echipe de juniori
                          Ma Lin,aflat in forma maxima(tocmai castigase cu 3 zile in urma Japan Open 200 a intalnit un pusti de 19 ani,Zhang Jike
                          Care,bineinteles,l a batut de i a sunat apa in cap
                          MA LIN-ZHANG JIKE,Changchun 2008
                          www.megaupload/?d=D0450AR7
                          of all the things i lost i miss my mind the most

                          Comentariu


                          • #14
                            Daca tot vorbim de copiii din China,iata un meci din finala de echipe BELARUS OPEN 2008.La acest turneu,China si a trimis a 3-a echipa.
                            XU XIN(aproape 18 ani) il ridiculizeaza pe SAMSONOV
                            E drept ca acesta isi va lua revansa cateva zile mai tarziu,castigand finala de simplu barbati,in fata aceluiasi chinez
                            BELAROUS PROTUR TEAMFINAL 2008
                            XU XIN-VLADIMIR SAMSONOV
                            www.megaupload/?d=736TCRLW
                            of all the things i lost i miss my mind the most

                            Comentariu


                            • #15
                              Daca ne gandim ca pustii aia joaca de pe la 5 ani si fac antrenamente extrem de intensive nu e nici o mirare. In definitiv daca a inceput pe la 5 ani are in spate 13 ani de tenis.
                              Ca un alt exemplu si Waldner era vicecampion european la 16 ani.
                              Blade DHS PG 2
                              FH: DHS Hurricane 3
                              BH: Stiga Airoc Astro M

                              Comentariu


                              • #16

                                uite cum se antreneaza MaLong (nr. 4 mondial)
                                Blade DHS PG 2
                                FH: DHS Hurricane 3
                                BH: Stiga Airoc Astro M

                                Comentariu


                                • #17
                                  ...mda.... cam, ca noi....

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Acest tip de antrenament se numeste"multiball training"
                                    Intr o forma oarecum timida,am inceput sa l practic de o oaresce bucata de timp.Primul pas-am cumparat 150 de mingi chinezesti,1 ron 3 buc
                                    O parte din ele erau compromise din start,oricum.Cele cat de cat acceptabile,le am pus intr o cutie mare de pantofi (vreo 120) si am incercat sa facem "multiball sesion". E f obositor,iti trebuie piciore,nu gluma,eu personal rezist max 30 minute. Jucatorii asiatici peholderi,care folosesc in principiu 1 singura fața pt atac(R S M,Li Ching,etc),fac antrenamente multiball pe doua mese simultan,pt a si perfectiona jocul de picioare ,in scopul de a ajunge sa se pozitioneze corect cu forehandul pe ambele parti ale mesei.
                                    In schimb,pt exersarea serviciilor,antrenamentul cu multe mingi este deosebit de util
                                    Iti trebuie 100 de mingi de antrenament(sa economisesti timp),3-5 ron sa inchiriezi o masa o ora(minim),eventual o camera video sa te inregistrezi
                                    si sa razi copios dupa aia.Dar,in prealabil,trebuie sa te uiti la niste inregistrari youtube sau la ceva dvd uri cu serve,ca sa stii ce ti propui
                                    Nu ti trebuie partener dincolo de fileu,lasa mingile sa cada liber pe masa si vezi ce traiectorie iau in functie de efectul pe care le imprimi
                                    Pe you tube,acelasi user mai are postate ceva antrenamente multi-trainig,interesante,deasemeni
                                    Si,apropo,Vali,topicul era"downloaduri megaupload"NP
                                    of all the things i lost i miss my mind the most

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Postat în original de cata_60
                                      Acest tip de antrenament se numeste"multiball training"
                                      Intr o forma oarecum timida,am inceput sa l practic de o oaresce bucata de timp.Primul pas-am cumparat 150 de mingi chinezesti,1 ron 3 buc
                                      O parte din ele erau compromise din start,oricum.Cele cat de cat acceptabile,le am pus intr o cutie mare de pantofi (vreo 120) si am incercat sa facem "multiball sesion". E f obositor,iti trebuie piciore,nu gluma,eu personal rezist max 30 minute. In schimb,pt exersarea serviciilor,antrenamentul cu multe mingi este deosebit de util
                                      Iti trebuie 100 de mingi de antrenament(sa economisesti timp),3-5 ron sa inchiriezi o masa o ora(minim),eventual o camera video sa te inregistrezi
                                      si sa razi copios dupa aia.Dar,in prealabil,trebuie sa te uiti la niste inregistrari youtube sau la ceva dvd uri cu serve,ca sa stii ce ti propui
                                      Nu ti trebuie partener dincolo de fileu,lasa mingile sa cada liber pe masa si vezi ce traiectorie iau in functie de efectul pe care le imprimi
                                      Pe you tube,acelasi user mai are postate ceva antrenamente multi-trainig,interesante,deasemeni
                                      Si,apropo,Vali,topicul era"downloaduri megaupload"NP
                                      Am pus linku ala ca raspuns la faza cu "pustii" care il bat pe Samsonov si pe Malin...
                                      Blade DHS PG 2
                                      FH: DHS Hurricane 3
                                      BH: Stiga Airoc Astro M

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        http://www.megaupload.com?d=4URSFN0M
                                        Ma Long vs Joo Se Hyuk
                                        Blade DHS PG 2
                                        FH: DHS Hurricane 3
                                        BH: Stiga Airoc Astro M

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Finala Singapore open 2008,un turneu tare de la care n au lipsit ,Kreanga,Schlager,Boll,Joo SE HYUK,W. Liqin
                                          MA LONG (NR 3 MONDIAL)-VLADIMIR SAMSONOV(5)
                                          www.megaupload/?d=UBD3NB0Y
                                          of all the things i lost i miss my mind the most

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Nu e "megaupload",dar n are rost sa deschid un topic nou pt un mini-videoclip.
                                            Salile de tenis joase,ca cea de la Galatzi,prezinta oaresce dezavantaje,dar si alea foarte inalte iti rezerva multe surprize. Ca exemplu,o minge dintr un meci Liu Guozheng-KoLaiChack
                                            [dailymotion:13yyuexl]http://www.dailymotion.com/video/x5nj7j_tennis-de-table-tranche-gag_sport[/dailymotion:13yyuexl]
                                            of all the things i lost i miss my mind the most

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Pt fanii "doctorului diabolic"
                                              Campionatul mondial al veteranilor,2008,categoria 65-69 ani,proba de dublu,finala : Herbert Neubauer/W. Schmidt(Sui+Ger) -Van Inh Lee/I. Klaf(Aus)
                                              www.megaupload/?d=19MLUPVQ
                                              Ultimul set numai.Ajunge si asta,si asa m am enervat numai cand l am vazut jucand. Imi aduc aminte ca imi trebuie 1-2 seturi sa ma dezmeticesc si sa joc cat de cat cand ma trezesc la masa cu "ierbari"
                                              of all the things i lost i miss my mind the most

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Postat în original de cata_60
                                                Nu e "megaupload",dar n are rost sa deschid un topic nou pt un mini-videoclip.
                                                Salile de tenis joase,ca cea de la Galatzi,prezinta oaresce dezavantaje,dar si alea foarte inalte iti rezerva multe surprize. De ex:
                                                [dailymotion:1hks9bom]http://www.dailymotion.com/video/x5nj7j_tennis-de-table-tranche-gag_sport[/dailymotion:1hks9bom]
                                                tare..!!
                                                TB ALC/05FX

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Postat în original de cata_60
                                                  Pt fanii "doctorului diabolic"
                                                  Campionatul mondial al veteranilor,2008,categoria 65-69 ani,proba de dublu : Herbert Neubauer/W. Schmidt(Sui+Ger) -Van Inh Lee/I. Klaf(Aus)
                                                  www.megaupload/?d=19MLUPVQ
                                                  Ultimul set numai.Ajunge si asta,si asa m am enervat numai cand l am vazut jucand. Imi aduc aminte ca imi trebuie 1-2 seturi sa ma dezmeticesc si sa joc cat de cat cand ma trezesc la masa cu "ierbari"
                                                  Multumim din suflet pentru film,pacat ca nu pot sa il vad acum

                                                  Domnu' Catalin, nu va plangeti de ierbari ca la Bistrița ati maturat cu mine pe jos
                                                  ...sincer am intalnit destul de rar un jucator care sa joace atat de tactic si cu atata cap.Bravo

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X