Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Caut profesor/partener in Ploiești contra cost

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Caut profesor/partener in Ploiești contra cost

    Salut tuturor,
    caut un partener de joc in Ploiești cu care sa pot munci si sa-mi mai perfectionez tehnica, contra cost.
    Am 44 de ani si am facut o burta de care trebuie sa scap cat mai repede. Am jucat tenis amatori ceva vreme si eram destul de bun insa acum caut pe cineva cu care sa joc in primul rand pentru revenirea la o conditie fizica acceptabila si, daca se poate, pentru perfectionarea tehnicii.
    Alte detalii pe mesageria privata.

  • #2
    Salut Robert,pentru inceput o sa-ti dau un nr. de telefon de la un prieten care are o sala de tenis la Ploiești.Cred ca ar fi un bun inceput sa mergi acolo sa vezi care e treaba,dupa care mai vorbim.0722658987-Mircea Dumitrescu

    Comentariu


    • #3
      Salut ,
      Pentru ceea ce esti tu interesat incercam sa punem la punct un sistem de tabere de antrenament si relaxare cu specific tenis de masă,poti sa te perfectionezi,sa iti imbunatatesti conditia fizica ,sa te intilnesti si sa schimbi parerile cu oameni de aceeasi categorie.Nici eu nu am mai jucat de mult dar acuma dupa citeva astfel de tabere (in Germania)ma simt mult mai bine. Vezi pe amatur TABARA DE TENIS DE MASA BUCOVINA.la Gura Humorului.Te asteptam .Emi
      P.s.O sa mai urmeze si alte tabere in tara,este un inceput pt amatori.

      Comentariu

      Who has read this thread:
      Procesare...
      X