Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

configurare paleta

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • configurare paleta

    Mi am cumparat acum un lemn yasaka ma lin eo fara carbon / 2 fete bryce speed fx.intentionez sa imi mai cumpar o rakza 7 soft neagra pt ca am una rosie.am 2 tenergy 05/05fx un 64 si un dhs hurikane neo 3.
    Sunt curios cum sa le combin pentru modul meu de joc.joc foarte mult pe rever,cu fh am inceput sa ma descurc mai bine.de fel cu fh tai sau trag mingi in forta.pe rever capacesc si dau topspin.eu as vrea sa iasa combinatia din semnatura dar nu stiu daca daca va fi pe mana mea.domnul costel lefter cred ca ar putea sa si dea o parere despre acest setup
    multumesc
    - - - Actualizat - - -
    P.s . Exista vreo fata lipicioasa cu burete de 1?sau burete mic ?
    Ultima editare de Catalin Paduret; 24.iun.2013, 02:21.

  • #2
    nu cred ca ai vreo fata care sa mearga bine taiatul, totusi cea mai buna(fiind cea mai inceata) cred ca este rakza 7 soft. sfatul meu e sa le incerci pe toate si vezi ce iti prieste mai bine.,.. nu ai de pierdut decat niste lipici. joaca intai cu rakza 7 soft care o ai, si daca iti place si merge bine si pe fh si pe bh mai cumpara una. nu cred ca se merita sa cumperi ceva ce e posibil sa nu folosesti. ai putea sa joci cu hurricane 3 neo pe rever, mie mi se pare foarte buna pentru capace, ai control foarte mult, dar si la topspin, doar ca trebuie sa lovesti mai inchis si mai in fortza.
    blade: xiom strato
    fh: omega IV asia
    bh: vega asia

    Comentariu


    • #3
      la dhs ma gandeam si eu.l am avut pe un lemn cu carbon si dadeam niste topspinuri de ramaneam masca | dupa ce am dat o jos nu mai imi ies topspinuri dinalea

      Comentariu


      • #4
        tocmai...din punctul meu de vedere, h3 neo genereaza cam cel mai mult spin cand lovesti cum trebuie, doar ca trebuie sa lovesti foarte corect. cum ai gresit un pic miscarea o sa te penalizeze fata... pune'ti pe fh rakza 7 soft si vezi cum merge
        blade: xiom strato
        fh: omega IV asia
        bh: vega asia

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de Catalin Paduret Vezi post
          P.s . Exista vreo fata lipicioasa cu burete de 1?sau burete mic ?
          Am eu Gambler Reflectoid cu burete de 1.0mm
          Ar fi buna pt. mingi taiate, capace defensive si eventual atacuri oportuniste drepte.
          www.ttmall.ro - Magazin si blog de tenis de masa
          http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-Tenis-de-Masa

          Comentariu

          Who has read this thread:
          Procesare...
          X