Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Am gasit o paleta, vreau sa o returnez proprietarului

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Am gasit o paleta, vreau sa o returnez proprietarului

    Am gasit o paleta , stiu a cui este , dar nu ii stiu numele.Am jucat cu dumnealui de cateva ori ; este un domn invarsta cu parul alb in jur de 60 de ani, (nu , nu este Pif ) ,joaca in aparare chiar imi placea , eu trageam si el le scotea de la distanta de masa.
    Nu stiu ce sa mai spun despre el , a , nu era inalt cam 1,60-170.
    Paleta este un veche si uzata, am sa pun poza , nu este o valoare dar dumnealui ?i era foarte draga , cred ca va fi bucuros sa-si gaseasca paleta!
    Am o rugaminte stie cineva ce lemn este asta , fiinca mi se pare foarte cunoscut manerul dar nu stiu exact , nu mai are pe el nici o inscriptie.
    Sper ca poate va vedea anuntul sau ?i cunoaste cineva paleta si asa sa sa ?i dam omului paleta inapoi.
    Va multumesc.
    www.*************

  • #2
    Erati cu un grup mai mare de oameni? Daca da, stiti cine mai era pe-acolo?
    www.ttmall.ro - Magazin si blog de tenis de masa
    http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-Tenis-de-Masa

    Comentariu


    • #3
      Edi, unde ati jucat? In Top Tenis Arena?
      Am vazut un lemn cu maner foarte asemanator (insa pe albastru, nu rosu) de la Joola.
      Tibhar Evo FX-P | BTY Liu Shiwen | Tibhar Evo FX-P
      Tibhar Genius max | Primorac Blk Tag | Victas Limber

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de RBlade Vezi post
        Erati cu un grup mai mare de oameni? Daca da, stiti cine mai era pe-acolo?
        Omul juca si pe la Decathlon , acolo am gasit paleta si am luat-o pt ca stiam ca este a lui, ma gandesc ca i sa facut rau si cei de acolo probabil ca nu stiau ca e paleta lui.
        Da omul joaca si la top tenis arena. L-am intrebat si pe Pif , sicea ca ar fi Bogdan , dar nu stie sigur.
        E o paleta veche cu niste fete foarte vechi , crapate pe margine care seamana a linoleu mai degraba decat a fata de paleta , dar lui ii placea pt ca sta in aparare , si efectul nu se lipeste.
        www.*************

        Comentariu


        • #5
          Iata Joola de care spuneam...
          Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	ImageUploadedByTapatalk 21373650345.873982.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	14,3 KB 
ID:	767835
          Tibhar Evo FX-P | BTY Liu Shiwen | Tibhar Evo FX-P
          Tibhar Genius max | Primorac Blk Tag | Victas Limber

          Comentariu


          • #6
            Joola sigur ca am si eu asemenea palete pt.juniori este o paleta f.buna cu un control bun.Apreciez gestul tau ,este de aplaudat.FELICITARI .Asta este adevarata fata a amaturului si ma bucur ca am un asemenea coleg.Ptr. gest ar trebui recompensat cu un medalion de cinste.Eu asa am sa procedez .Clubul C.S.M. DORNA din VATRA DORNA va acorda un premiu de onoare acestui domn,cu care ma simt mandru sa-l am aproape.
            Ultima editare de marcu vasile; 12.iul.2013, 20:24.
            Blade . PHOTINO
            Fh. Tibhar ev. Mx-p
            Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

            Comentariu


            • #7
              frumos din partea dumnealui,cu putina rabdare il ve-ti gasi,daca ii place acest sport sigur se va arata la fata la una din sali.....succes la returnare...
              fh-xiom vega-pro 2mm
              blade--galaxy-v16
              bh-xiom omega tour--max

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de marcu vasile Vezi post
                Joola sigur ca am si eu asemenea palete pt.juniori este o paleta f.buna cu un control bun.Apreciez gestul tau ,este de aplaudat.FELICITARI .Asta este adevarata fata a amaturului si ma bucur ca am un asemenea coleg.Ptr. gest ar trebui recompensat cu un medalion de cinste.Eu asa am sa procedez .Clubul C.S.M. DORNA din VATRA DORNA va acorda un premiu de onoare acestui domn,cu care ma simt mandru sa-l am aproape.
                Va multumesc mult pentru gestul dumneavoastra.
                Am o intrebare: Dumneavoastra daca gaseati o plaeta si stiati a cui este , stiati fiindca ati jucat da cateva ori cu persoana respectiva si stiati ca este paleta lui, ce faceati ?
                Nu procedati la fel ?
                Vedeti .. asta vroiam sa spun ca si dumneavoastra meritati o medalie , si nu numai , ci toti pasionatii acestui sport ar fi facut la fel !
                www.*************

                Comentariu


                • #9
                  Sunteti tare simpatic in vorbe , dar daca d-voastra ....... nu isi are rostul aceasta discutie ,ati facut fapta raspundeti
                  Blade . PHOTINO
                  Fh. Tibhar ev. Mx-p
                  Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                  Comentariu


                  • #10
                    DOMNULE EDUARD .te rog sa ma scuzi ca nici pana la data asta nu ati primit acel cadou.Am avut de desfasurat si organizat un concurs la Vatra Dornei si nu am avut timp.Promit ca maine-l trimit.Va salut cu stima.
                    Blade . PHOTINO
                    Fh. Tibhar ev. Mx-p
                    Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                    Comentariu


                    • #11
                      Am primit si chiar v-am trimis un mesaj de multumire.
                      Sper ca ati primit measajul.
                      O zi frumoasa.
                      www.*************

                      Comentariu


                      • #12
                        SIGUR ,am primit mesajul,SANATATE
                        Blade . PHOTINO
                        Fh. Tibhar ev. Mx-p
                        Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                        Comentariu

                        Who has read this thread:
                        Procesare...
                        X