Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand urmatoarele

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vand urmatoarele

    Vand setup format din bty keyshot light fl,fata neagra xiom omega 4 si donic acuda s3! paleta arata si se comporta foarte bine! am sa atasez si poze in maxim 2 zile!
    - - - Actualizat - - -
    pret 350 ron!

  • #2
    Postat în original de aky^_^ Vezi post
    Vand setup format din bty keyshot light fl,fata neagra xiom omega 4 si donic acuda s3! paleta arata si se comporta foarte bine! am sa atasez si poze in maxim 2 zile!
    O vinzi gratis? Sau ce vrei pe ea , bani , cam cat ?
    www.*************

    Comentariu


    • #3
      M-ar ineresa si pe mine. Poate pui niste poze. Imi spui poate si grosimea fețelor? Mersi
      Timo Boll ZLF (old model 87g)/ FH Joola Rhyzer 45 PRO 2.0 mm/ BH Joola RhyzmP 2.0 mm

      Comentariu


      • #4
        sper maine sa pun si poze! garosimea ambelor fete este de 2.0

        Comentariu


        • #5
          Geooo!! ( aky^_^ )...esti cu aparatul foto in mana si nici acum nu ai postat pozele alea!!!...ca au trecut demult alea 2 zile...
          P.S. - foto nu sunt pentru mine, ca eu stiu foarte bine cum arata lemnul, ci pentru eventualii cumparatori...daca vrei sa-l vinzi, pune foto!
          Lemn: XIOM Vega Pro FL /Fh: Tenergy 05 /Bh: Stiga Calibra LT spin
          Lemn: Butterfly Innerforce ZLC FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Xiom Vega Europe
          Lemn: Butterfly Mizutani Jun FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Tenergu 80 FX

          Comentariu


          • #6
            trebuie sa ma duc sa iau paleta de la marius d la sala! ....sincer nu am avut timp!

            Comentariu


            • #7
              ...ptii, da' ocupat mai esti, daca nu ai reusit sa pui pozele alea pana acum...
              Hai si fa un efort sa le postezi, ca poate mai e si lume interesata de paleta asta...dar fara foto trece mai departe, la urmatorul anunt...
              up!
              - - - Actualizat - - -
              ...vad ca tot pe mine cade sarcina asta...hehe, de a posta foto cu paleta...
              Lemn: XIOM Vega Pro FL /Fh: Tenergy 05 /Bh: Stiga Calibra LT spin
              Lemn: Butterfly Innerforce ZLC FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Xiom Vega Europe
              Lemn: Butterfly Mizutani Jun FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Tenergu 80 FX

              Comentariu


              • #8
                multumesc Gabita!) fac cinste! sper sa am timp sa mai vin si eu pe la sala..
                - - - Actualizat - - -
                330 ron.....
                - - - Actualizat - - -
                se vand si separat.....fetele 60 ron buc., lemnul 230 ron!

                Comentariu


                • #9
                  220 lemnul si fetele 55 buc.....toata paleta 320

                  Comentariu


                  • #10
                    spune-mi te rog dimensiunile la donic acuda s3

                    Comentariu


                    • #11
                      din ce stiu eu, este taiata pe lemn, ce are dimensiune standard Bfy, 157 x 150
                      Lemn: XIOM Vega Pro FL /Fh: Tenergy 05 /Bh: Stiga Calibra LT spin
                      Lemn: Butterfly Innerforce ZLC FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Xiom Vega Europe
                      Lemn: Butterfly Mizutani Jun FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Tenergu 80 FX

                      Comentariu


                      • #12
                        157 cu 150
                        - - - Actualizat - - -
                        imi cer scuze ca raspund greu dar lucrez pana tarziu si nu intru zilnic pe forum! pentru cei interesati 0720753088- Calin Paul

                        Comentariu


                        • #13
                          ofer 50 de lei pentru omega 4, dar transportul suportat de tine. Dimensiuni 157/150 nu?

                          Comentariu


                          • #14
                            toate materialele au fost vandute! topic inchis! multumesc!

                            Comentariu

                            Who has read this thread:
                            Procesare...
                            X