Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Caut echipa divizia A, B

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Caut echipa divizia A, B

    Incepand cu acest sezon competitional nu voi mai juca in divizia A pt clubul Sport Kombat. Avand in vedere ca perioada de transferuri s-a prelungit pana la 15 august am zis sa postez acest anuntz. Asadar daca are cineva nevoie de un jucator in div A, B , astept o propunere concreta la adresa alex_npc(at)yahoo.com sau la telefon 0742624355.

    O zi frumoasa !
    Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

  • #2
    In urma anuntului facut de d-nul Ciobanu Alex, vin cu urmatoarele precizari: decizia dansului de a nu mai juca pentru Clubul Sport Kombat ii apartine. Acest lucru nu inseamna ca el nu este in continuare LEGITIMAT la acest club. Propunerile concrete pe care dansul le asteapta vor ajunge si pe adresa clubului pentru obtinerea DEZLEGARII.

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de Alex.C Vezi post
      Incepand cu acest sezon competitional nu voi mai juca in divizia A pt clubul Sport Kombat. Avand in vedere ca perioada de transferuri s-a prelungit pana la 15 august am zis sa postez acest anuntz. Asadar daca are cineva nevoie de un jucator in div A, B , astept o propunere concreta la adresa alex_npc(at)yahoo.com sau la telefon 0742624355.
      O zi frumoasa !
      in Amatur la Open ar fi ideal,d'abia il mai opresti pe Sterea..cat de cat,si-apoi unde gasesti tu Topolovence in divizii ?!

      Comentariu


      • #4
        Am vizionat meciuri in turneul de la BUZAU superliga IAR dupa parea mea si aici cu antrenament corespunzator poti avea rezultate bune ALEX.
        C-TA,C-LUNG,MIOVENI si BISTRITA vor juca 4 turnee la fiecare acasa pt. desemnarea campioanei.
        SIPOS RARES a luat set la FILIMON.

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de dinicescuion Vezi post
          Am vizionat meciuri in turneul de la BUZAU superliga IAR dupa parea mea si aici cu antrenament corespunzator poti avea rezultate bune ALEX.
          C-TA,C-LUNG,MIOVENI si BISTRITA vor juca 4 turnee la fiecare acasa pt. desemnarea campioanei.
          SIPOS RARES a luat set la FILIMON.
          Mersi frumos pt votul de incredere domnule dinicescu insa eu nu mai joc tenis pt mine.m-am reprofilat si ma ocup numai de parteneriat-antrenorat pt amatori.numai bine!
          Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

          Comentariu

          Who has read this thread:
          Procesare...
          X