Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

de ce sterg masa?

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • de ce sterg masa?

    Am vazut la foarte multi jucatori de tt sau cred ca la toti ca odata la 2 3 puncte jucate pun palma pe o laterala a mesei si o sterg.se sterg de transpiratie sau curata masa?sau e tic nervos)?

  • #2
    transpira mana f tare la unii si langa fileu stanga dreapta e o zona moarta,adika pica mingea f rar acolo,si daca se pateaza de transpiratie nu e bai....de aceea nu se sterg pe mana intr-o zona activa a mesei...
    fh-xiom vega-pro 2mm
    blade--galaxy-v16
    bh-xiom omega tour--max

    Comentariu


    • #3
      Normal ar fi sa se stearga de prosop, dar nu au voie decat o data la 6 puncte, asa ca fac si ei ce pot ... chiar daca nu-i estetic.
      TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

      Comentariu


      • #4
        Suuper.am mai gasit o modalitate)inafara de pantaloni si tricou b|

        Comentariu


        • #5
          Daca dai cu nadejde in minge pantalonii si tricoul ar trebui sa fie leoarca cam de multisor
          Nittaku violin​Fastarc S-1 / Baracuda

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de FlorinBN Vezi post
            Normal ar fi sa se stearga de prosop, dar nu au voie decat o data la 6 puncte, asa ca fac si ei ce pot ... chiar daca nu-i estetic.
            Au dreptul la prosop doar o data la 6 puncte jucate...asa ca intre aceste momente de respiro...cel mai apropiat punct uscat este masa, ca tricoul sau sortul sunt ude...si folosesc partea mesei cel mai putin expusa contactului cu mingea, scurt langa fileu, pe margini...
            ...si nu sterg masa, ci se sterg pe masa de transpiratia de pe maini...
            Lemn: XIOM Vega Pro FL /Fh: Tenergy 05 /Bh: Stiga Calibra LT spin
            Lemn: Butterfly Innerforce ZLC FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Xiom Vega Europe
            Lemn: Butterfly Mizutani Jun FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Tenergu 80 FX

            Comentariu

            Who has read this thread:
            Procesare...
            X